Zobacz wątek - [SPRZEDAM] Yamaha TT-R 125 LWE '05

[SPRZEDAM] Yamaha TT-R 125 LWE '05

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[SPRZEDAM] Yamaha TT-R 125 LWE '05

Postprzez BIGAluś » 21/4/2010, 13:51

Elo,
mam na sprzedaż offroad'a Yamahę TT-R 125 w wersji LWE z rocznika '05. Bardzo dobra 125'ka, nigdy mnie nie zawiodła, olej wymieniłem pod koniec zeszłego sezonu tak samo jak napęd, a tylną oponę mam zamiar kupić, więc będzie nówka. Silnik pięknie pracuje, nic nie stuka czy puka. Jest to wersja najbogatsza tego modelu (LWE) rzadko spotykana, posiada regulację przedniego zawieszenia (twardość), jak i tylnego (tłumienie wybicia i wbicia - zasobnik z gazem), posiada także tarczę z przodu i tradycyjnie, jak w każdej wersji - rozrusznik. Zdjęcia dodam wkrótce, ale stan mogę określić na bardzo dobry. Niestety papierów nie posiadam, ale mam serwisówkę. Cena jaka mnie interesuje to 5200 (do negocjacji!). Motocykl posiada oświetlenie z przodu i z tyłu, homologowane. :D

P.S.: Idealnie nadaje się na weekendowe wypady do lasu czy też na torowe szaleństwa, polecam dla początkujących.

kontakt :
aaalexander@gazeta.pl

667310776

Polecam i pozdrawiam, Alex G.
Ostatnio edytowano 24/5/2010, 14:44 przez BIGAluś, łącznie edytowano 2 razy
BIGAluś

Postprzez BIGAluś » 23/5/2010, 14:09

Cena 5000 zł, do negocjacji!
BIGAluś

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl