Zobacz wÄ…tek - Pomoc w wyborze motoru
NAS Analytics TAG

Pomoc w wyborze motoru

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pomoc w wyborze motoru

Postprzez freshny » 28/3/2010, 14:32

Witam Wszystkich,

Obecnie kończę kurs na A no i w związku z nadchodzącym sezonem zastanwiam się nad kupnem czegoś swojego, na początek jednak nie chciałbym 600 czy nawet 400 bo po prostu sie boje.

Chciałbym zacząc czymś spokojniejszym ewentualnie poznij sie przerzucac na wieksze pojemnosci. Ciagle mysle o hondzie cbr125 ktora podoba mi sie wygladowo no i na moje potrzeby czyli dojaz na uczelnie okolo 30 kilometrów, w tym poruszanie sie po miescie wydaje sie idealna, raczej dluzszych podrozy bym nie planowal no ale jesli to 125 moze byc wkurzajaca na dlugie odleglosci prawda?

i tutaj zaczalem sie zastanawiac nad jakimis 250 tylko z tego co widze to kurcze malo ich jest na rynku u nas, mysle o motorze w granicach do 6-7 tysięcy.
i pytanie jeszzce do hondy cbr 125 czy jakbym jezdzil z "plecaczkiem" to widac duza różnice w mocy?

Mam nadzieje ze doradzicie cos :)
freshny
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10/11/2009, 11:51



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości




na górê