Zobacz wÄ…tek - Posiadacze KTM RC8
NAS Analytics TAG

Posiadacze KTM RC8

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Bodzio81 » 15/2/2017, 22:40

Hmm sporo tych "wad".

zastanawia mnie kwestia kupna moto nie od wlasciciela. Zeby nie bylo jak to modne wśród handlarzy ze umowa spisywana jest z kims gdzies czytaj w Angli. Wiec moze byc problem z ewentualna rękojmią.
Bodzio81
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/1/2011, 21:03


Postprzez Bodzio81 » 15/2/2017, 23:24

https://www.olx.pl/oferta/ktm-rc8-akrap ... 736707d5e7

kolejne ogloszenie ktore juz jakis czas jest. Czy poza teoretycznie "lekkim położeniem" cos wiecej moze wiecie lub widzicie?
Bodzio81
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/1/2011, 21:03


Postprzez bocianello » 16/2/2017, 20:17

Mało ludzi jest w tym kraju co kupują bo chcą i wiedzą co chcą i płacą cenę wartą każdych pieniędzy...za konia!
Większość chce coś wspaniałego za pół ceny !!!! - nie ma okazji i w tej dziedzinie !
Musi być "coś" z motocyklem ,który przyjechał do kraju !
-- bo "całe" sprzęty w EU są po prostu droższe.
Jeżeli nawet pojawi się KAT z polskiego salonu to wszystko jest udokumentowane i wszystko przeważnie da się sprawdzić ! Ale i cena jest odpowiednia ...
Sam kupiłem 3 KTM-y u dealera w kraju ,a 2 RC8 sprowadziłem sobie z EU od prywatnych sprzedawców -- pierwszych właścicieli -- i tu nie miałem żadnych dylematów i problemów ze sprzętami !

dodaj do tej ceny krajowej 5tysi pln więcej i kup z Austrii czy Niemiec KTM RC8 z przebiegiem do 5 tyś . km , z aktualną serwisówką , bezwypadkowego i takiego który latał na torze ...a niestety motocykliści często tak robią bo ich stać na takie zabawy i do tego KAT jest stworzony na extrema takowe !

A tak to będziesz pokazywał nam kolejne oferty w polsce na sprowadzane sprzęty ?
Myślisz ,że każdy z nas jest mechanikiem motocyklowym?
A co zrobiłeś w sprawie motocykla z GB ? tata sprzedawca.
Nie widziałeś osobiście nic jeszcze ,a już masz tyle wątpliwości...?
Nie da się ocenić sprzęt po zdjęciach - trzeba konia oglądnąć , posłuchać ,pomierzyć , przejechać się ...i nawet oddać do serwisu na sprawdzenie ...jak są dalej wątpliwości - nie kupować!
Jedno co wiem - to nie latałem lepszym sprzętem jak RC8R - a objeździłem wiele sportów i mam odniesienie ...
KAT daje mi osobiście najwięcej fanu ! V twin i V four - to podstawa.
Ostatni prawdziwy sprzęt bez systemów na którym się nauczysz jeździć ...
Reszta to kolorowa elektronika naszpikowana bajerami - są tego plusy i minusy ale jak zacząłem ustawiać RSV4 pod siebie to dzień się kończył za pierwszym razem.
KTM-a ustawiam w godzinę i wszystko jest proste - to jest jedyny sprzęt na karła i na koszykarza ... :)

zawsze możesz kupić ode mnie mam dwa na sprzedaż z tym ,że na RC8R 2012 - już ktoś się kręci ,a RED BULL to już inna bajka ;)

http://en.fotoalbum.eu/hypermotard/a879290/slideshow
...in the beginning - Romet Motorynka , RC8 - orange 08r., RC8 - black - Akrapovic evo4 09r., at the moment RC8r - black - 12r. & RC8R Red Bull Akrapovic 09r. <brand new> for sale this one!
Avatar użytkownika
bocianello
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24/1/2014, 17:55
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Bodzio81 » 16/2/2017, 22:38

Oj widzialem tego sprzeta na fb. Gdyby tylko do dyspozycji mial taka gotowke.

Niestety patrzac na zagranicznych portalach RC8 sa drozsze niz u nas nawet w UK.
Wiec zapewne teoria ktora piszesz sie sprawdza.
Bodzio81
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/1/2011, 21:03

Postprzez bocianello » 16/2/2017, 22:54

...bo wszystko zależy od kursu NBP waluty.
cierpliwości i troszkę szczęścia i będzie ...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... UNREPAIRED

ten w Kröslin jest blisko ...do szczecina to rzut beretem ;)
...in the beginning - Romet Motorynka , RC8 - orange 08r., RC8 - black - Akrapovic evo4 09r., at the moment RC8r - black - 12r. & RC8R Red Bull Akrapovic 09r. <brand new> for sale this one!
Avatar użytkownika
bocianello
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24/1/2014, 17:55
Lokalizacja: szczecin

Postprzez bartifili » 17/2/2017, 11:29

No to fakt - za dobrze utrzymaną sztukę trzeba zapłacić. Mi w październiku udało się kupić krajowe RC8R '12 od pierwszego właściciela z przebiegiem 4200km w stanie dosłownie idealnym - nie ma nawet rysy, po prostu salonowy motocykl. Kosztował mnie 35 tys. Miesiąc wcześniej oglądałem mocno kombinowanego po dwóch szlifach (na jedną i drugą stronę) gdzie sprzedawca mocno kłamał i powiedział że nie zejdzie poniżej 31 tys. Więc różnie to bywa - trzeba mieć szczęście, a w naszym kraju chyba szczęście x3.
ZX9R
K1200RS
RC8R
bartifili
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30/10/2016, 12:30
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez Pe Jot » 18/2/2017, 17:13

Paczee i nie wierze...

https://www.olx.pl/oferta/ktm-rc8r-red- ... 34dcac4b78

ze swoim się chyba nie potrafię rozstać na poczet powyższego ale ogłoszenie
jest kolekcjonerskie :)
Avatar użytkownika
Pe Jot
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/5/2016, 09:38

Postprzez suhy-19 » 18/2/2017, 17:43

ja tez nie wierze w to co tam jest napisane :lol:
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez bocianello » 18/2/2017, 18:17

...ludzie słabej i kruchej wiary ...pamiętajcie ,że Jezus często mawiał :
-"dobrze czy źle mówią ludzie , ważne że o mnie ..."
a wiara jest przeświadczeniem o tym czego nie widzicie ,a czego się spodziewacie.

nowi dwaj forumowicze KTM co siÄ™ znajÄ… jak rozumujÄ™ na materii zagadnienia KTM RC8R

konkretów brak , brechtu sarkazm ...
-"Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz."
to nie moje słowa ale takiego Alberta E. :wink:
...in the beginning - Romet Motorynka , RC8 - orange 08r., RC8 - black - Akrapovic evo4 09r., at the moment RC8r - black - 12r. & RC8R Red Bull Akrapovic 09r. <brand new> for sale this one!
Avatar użytkownika
bocianello
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24/1/2014, 17:55
Lokalizacja: szczecin

Postprzez suhy-19 » 18/2/2017, 18:44

bez urazy :D ale kto normalny w nowym moto wymienia opony, zqklada akrapa itd i stawia w salonie :P
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Pe Jot » 18/2/2017, 20:37

Kupie Akrapa za rozsÄ…dne pieniÄ…dze.
Obiecuje,że nie będzie stał w salonie :)
...
Bocianello, nie masz nadwyżki?
Avatar użytkownika
Pe Jot
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/5/2016, 09:38

Postprzez bocianello » 18/2/2017, 22:24

jest i suhy -19 jest i Pe Jot - welcome kamaraten

<suhy-19>
spox ...ya się obrażałem tylko na teściową ,gdy mnie odwiedzała bez zapowiedzi ,gdyż-ponieważ nie zdążyłem wyjechać w delegację ... ;)

odpowiem Tobie boś człek rozumny i ogarnięty ...a i szacun bo latać RSV4 to już trzeba wiedzieć z czym to jeść ...

po pierwsze nikt nie mówi ,że jestem normalny to znaczy ,że nie jestem też nienormalny ...
Opony mogłem zmienić z powodów kilku :

Co do opon!
- Dunlopy poprzednie ,które były na Kacie od nowości w/g mnie słabiej trzymały po rozgrzaniu.
do Pirelli mam pełne zaufanie i to się potwierdziło wielokrotnie w zakrętach.
Czyli takie moje kaprycho! zmieniłem bo chciałem.
Od kilu ładnych lat latałem tylko RC8 i RC8R , na dziś posiadam dwa RR(niestety na sprzedaż) i gdy kupowałem Redbulla to nie wiedziałem czy będę nim jeździł czy będzie moim Picasso na ścianie.
Dlaczego ? dobrze ,że pytasz - bo ten akurat egzemplarz 034 jest unikatem w skali światowej!!!
nie dość ,ze z liczną pulą sukcesów i wspaniałym wyposażeniem. To na dodatek jedyny w takim stanie ! jedni kupują do kolekcji obrazy , wina , znaczki , oldtimery ...etc. a ya redbulla. Nie zabronisz mi chyba?
Jednak trzeba być megafanem tego modelu by to ogarnąć i zrozumieć ...podobnie mam z Kawasaki ZXR-750RR - i te "mechaniczne gaźniki" ;)
Wiem doskonale ,że akrap kosztuje do tego modelu 17tysi ale najzwyczajniej go kupiłem z już założonym EVO4, a owiewki i oryginał wydech szanowny dealer mi wręczył tak samo jak sety i siedzenie pasażera. Były w komplecie ...
A akurat RED Bull był wyrzucony w ilości 100egzemplarzy bo takie warunki stawia się producentowi by jego sprzęt mógł latać w superbykach.
Oferowany model RED Bull 2009-2010 był w różnych opcjach wyposażenia ,dawało to jakiś wybór. Model też był RC8 Akrapovic na sprzedaż ale często bez o dziwo wydechu Akrapovicza !? Był też model RC8R TRACK ale kosztował i dużo i nadawał się tylko na tor.
To samo z nowym modelem RC16 , rocznie tylko 100szt. na sprzedaż za jedyne 150.000€- niestety!!!
ale fajnie ,że będzie w tym sezonie w MotoGP.

Nikt też nie powiedział ,że kupiłem ten egzemplarz w 2009 za 100.000pln.
W tamtych czasach to było multum pieniędzy i nie odpowiadało to dzisiejszym 100milionom, które trzeba położyć za np.YZF-R1 M ,gdzie factory RSV4 masz o wiele taniej bo za 80baniek.

>>>>>>>>>RC8R po prostu rozumie ten, co kocha ten sprzęt i wie że to nietuzinkowy i wspaniały byk<<<<<<<<<

Niestety!!! , jestem po wymianie wszystkich wiązadeł stawu skokowego i na najbliższe dwa lata jest wyłączony z obiegu , a w dniu dzisiejszym uczę się chodzić na nowo po 7 tygodniach gipsu. W tym kraju mojej rehabilitacji nie refunduje nfz ,czyli muszę liczyć tylko na siebie :(
a to kosztuje - szanowny kolego słone talary - ale czego się nie robi dla zdrowia ...

-jak wiesz OlekMotocykle dla hurtowników lub przedsiębiorców robi na koniec sezonu często wyprzedaże kompletów opon super sportowych - często korzystałem z takich promo i sobie parę kompletów na magazyn uzupełniałem.
-mogłem też złapać gumę po drodze od dealera -a powyżej 300km/h to się chyba nie lata zawulkanizowaną oponą ... a zmienić na komplet Pirelli ,który już posiadałem.


<Pe Jot> chcesz kupić używany EVO4 szukaj ...a znajdziesz. Ja Å›ledzÄ™ te wydechy na caÅ‚ym Å›wiecie i używka nie kosztuje niżej jak 2500€(komplet) i schodzi na pniu , chcesz taniej weź dominatora - nie polecam. A podejrzewam ,że za 17tysi nie kupisz - wiÄ™c podpowiem Tobie ,że mam zniżkÄ™ za 14,2kilo jest do wyrwania od dealera z kitem tuningowym i mapÄ… pod ten komin.


<Pe Jot i suhy-19>... dziwicie się z mojej kolekcji REDBulla motocykla w ilości sztuk 1 ,a znacie(ś.p.) Paula Walkera z Szybkich i Wściekłych i jakoś jego kolekcja samochodów nic wam nie "przeszkadza" ...?

https://www.youtube.com/watch?v=U189SwhPXKI

Każdy robi to co lubi i takie hobby ma jakie ma i na jakie go stać ...nie wyliczajcie innym i nie liczcie ich pieniędzy bo ani nie pomogliście mi zarobić chociaż 1 pln ,to i nie decydujcie też za mnie co i za ile sprzedaje - uszanujcie to i spoko.
Dlatego sprawÄ… oczywistÄ… jest ,że motocykl bÄ™dzie albo staÅ‚ w moim salonie do koÅ„ca Å›wiata albo przyjedzie ktoÅ› raczej z zachodniej części EU i zapÅ‚aci w € tyle ile trzeba.
Takie wnioskowanie podobne jest do hejtu ,a priori zakładacie ,że jestem huncwot i łapserdak. A wasze komentarze to potwierdzają ... macie wątpliwości to pytania na priva ...
Lepiej przecież żyć w zgodzie ,a nie od razu pod ścianę i strzelać z kałacha sugestiami z kosmosu...
Może ja świat inaczej postrzegam ,a "kombinować" próbuję dopiero wtedy jak syn mnie w szachy ogrywa...;)
salu
...in the beginning - Romet Motorynka , RC8 - orange 08r., RC8 - black - Akrapovic evo4 09r., at the moment RC8r - black - 12r. & RC8R Red Bull Akrapovic 09r. <brand new> for sale this one!
Avatar użytkownika
bocianello
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24/1/2014, 17:55
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Zimny72 » 18/2/2017, 23:02

bocianello napisał(a):Każdy robi to co lubi i takie hobby ma jakie ma i na jakie go stać ...nie wyliczajcie innym i nie liczcie ich pieniędzy bo ani nie pomogliście mi zarobić chociaż 1 pln ,to i nie decydujcie też za mnie co i za ile sprzedaje - uszanujcie to i spoko.

Pięknie powiedziane. Pozdrawiam.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez suhy-19 » 18/2/2017, 23:34

Nie no luz ;) sam się zastanawiałem między rc8 a rsv4. Czy wybrałem dobrze to nie jestem tego pewien :lol: i nie wiedziałem że masz trzy rc8, dlatego też się nie dziw że nie mogłem w to uwierzyć
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Pe Jot » 19/2/2017, 12:24

Bocianello...Ja z całym szacunkiem podziwiam egzemplarz przez Ciebie wystawiony w ogłoszeniu
a mogę także nadmienić, że widziałem bardziej odjechane rzeczy u ludzi w salonach :)
Wcale nie jest to dziwne.
Może nie posiadam egzemplarza tak unikatowego... także nie przeszkadza mi go zimować w mieszkaniu.
Co do kompletnego wydechu to można kupić club race kit za niecałe 14k zł bez żadnych upustów
Jednak wydaje mi się ta cena na zbyt wygórowaną, ponieważ do innych swoich motocykli kupowałem Akrapa i ceny były o połowę niższe... :)

Do osób, które faktycznie miały z tym do czynienia:
Bardzo proszę o sugestie w temacie Dominatora...fakt, że cena naprawdę niska
co może = niska jakość/trwałość.
Jest wiele filmików wrzuconych z tym wydechem natomiast efekt dźwiękowy
to przecież nie pełnia szczęścia.

Dodatkowym aspektem, który wchodzi w skład zmiany wydechu jest zmiana mapy zapłonu.
Co w przypadku jeśli założy się coś odmiennego niż Akrap??
KtoÅ›...coÅ› ??

I tak się bije z myślami, ponieważ zakładając przelot tracimy w dolnym zakresie obrotów
choć RC8R obdarowuje Nas i tak niesamowitym dołem w zakresie standardowego wydechu
(użytkowanie motocykla w warunkach drogowych...na tor wiadomo :) )
Avatar użytkownika
Pe Jot
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/5/2016, 09:38

Postprzez bocianello » 19/2/2017, 15:18

<Zimny 72>
dla mnie komuna użytkowników Gutków zawsze oznaczała klasę samą w sobie ...
...także i sprzęty są niesamowite ( sam latałem EV 1100 Californią '98 ) więc szacun ...
stawiam browara :)

<Suhy-19>
Nie dziwię się Tobie ,że wybrałeś Aprilie , nie ma co porównywać RC8 do RSV4.
To oczywiste.
Sam RC8 i RC8R to są zupełnie inne sprzęty ...
w RC8R ciut większa pojemność skokowa , większy moment , moc , ukl.chłodzenia , 3 pompy oil, zawieszenie ,rama ,plastiki , waga , środek ciężkości silnika ...etc.

Nie wiem czy latasz RSV4 do >14r. (180PS) ,czy od 15r.>... (201PS)
Ale nawet ya uważam ,że pod pewnymi względami V four po 15roku jest w pewnych kwestiach lepszy od RC8R Red Bull ...
mimo wszystkoxdecydowanie wybieram KTM . >proste<
RSV4 jest dla mnie jak sześćsetka - za mało ...niestety !
A w szczególe i ogóle to mam fakt... kilka sprzętów i starych i młodych ale RC8R?
-- to niestety jeszcze 2 szt, ;)

<Pe Jot>
O dominatorze pisałem kilka dni wcześniej i z całą odpowiedzialnością to nie jest komin na tor czy kręcenie na czerwonym polu maxów - rozleci się w pył , za dużo tego złomu przerobiłem by nie mieć wątpliwości ...
Zdecydowanie polecam dla kogoś kto chce mieć głośny wydech, a latać spacerowo , okazjonalnie lub w towarzystwie rowerów - dźwięk jest naprawdę spoko ,a i marchewki spore... Jedna to nie wystarcza ...!!!
Do tego nie trzeba mapować kompa OBEDEII , tak jak i inne kominy na świecie ...
Niestety mało kto wie ,że te kominy są do RC8 :( ale założyć można ... gwarancji nie ma,
że prócz dźwięku i wagi , parametry się poprawią w tym spalanie !!!
(odnośnie programowania kompa w Kacie sprawa jest banalna OBD2 łącze i programujesz co chcesz i jak chcesz - na forach jest tyle map ,że wybór w/g uznania
Sam się zorientujesz ,że po założeniu sport końcówki , wyświetlacz pokazywać będzie komunikaty lub będzie spadek mocy i prędkości czy przyśpieszenia ,
te wszystkie powercomandery i czy inne shity to ściema - niestety ale nie dla V full injection)


Przerobiłem wiele kominów i do RC8R jedynym zintegrowanym układem wydechowym jest Akrapovic - coś tam REmuS tworzył czy Termigoni ale Ci co latają ostro sportowo akceptują tylko wyrób słoweńskiej produkcji ...

Mają mi przysłać do mojego RC8R '12 nowy wyrób - model carbon - DOMINATORA -
mam nadzieję ,że wykorzystają w końcu moje uwagi i testy na plus ,bo z samych opłat kurierskich na reklamacje tych blaszaków to bym kupił sobie moje ulubione japońskie whisky
NIKKA TAKETSURU pure malt ;)
...jak coś więcej będę wiedział to dam znać.

Montuje się w tym roku ekipa ze ZS na wyspę MAN w tym mój KAT z nowym właścicielem to nie omieszkam poinformować na forum jak testy nowego wydechu...

salu
...in the beginning - Romet Motorynka , RC8 - orange 08r., RC8 - black - Akrapovic evo4 09r., at the moment RC8r - black - 12r. & RC8R Red Bull Akrapovic 09r. <brand new> for sale this one!
Avatar użytkownika
bocianello
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24/1/2014, 17:55
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Pe Jot » 19/2/2017, 16:22

Orajt
w takim razie czekamy na opiniÄ™ za jakieÅ› 100dni :))
RC8R
Avatar użytkownika
Pe Jot
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/5/2016, 09:38

Postprzez bocianello » 20/2/2017, 16:35

<Pe Jot>
dokładnie jak wygóglowałeś ...termin TT to 27 maj - 9 czerwca ...b.r.
I celowo podałem tak z zapasem termin opisu testów , bo w sumie to patrząc na pośpiech DOMINATORA - może być różnie z wdrożeniem nowego typu końcówki wydechu i wysłaniem do mnie. Jest już lutego koniec i wciąż nie mam przesyłki.
Reklamację na komin złożyłem w październiku 2016 i już wtedy zapewniano mnie ,że miesiąc - góra dwa i mam nowy carbon wydech kurierem u siebie...
By nie być gołosłownym tak też napisałem z zapasem ...
Marzec ,kwiecień to też i nie pora na testowanie bo i temperatury za niskie i aura wciąż mieszana. Chilli - cierpliwości...

Naturalmente zawsze możesz się wykazać sam inicjatywą i do f-my Roberta Wróbla zadzwonić osobiście bo i tak szukasz konina ...(warto dzwonić do 12ej godziny)
-kontakt kom.666 111 607 i wprost zapytać o nowy typ ,kiedy będzie w sprzedaży !!!
I go kupić najzwyczajniej i samemu zrobić i testy i opisać ...prostsze przecież...
no bo od czego jest w końcu brać forumowiczów ?
no chyba by się wpierać ,a nie sobie pociskać ;)
salu
...in the beginning - Romet Motorynka , RC8 - orange 08r., RC8 - black - Akrapovic evo4 09r., at the moment RC8r - black - 12r. & RC8R Red Bull Akrapovic 09r. <brand new> for sale this one!
Avatar użytkownika
bocianello
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24/1/2014, 17:55
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Pe Jot » 21/2/2017, 15:08

Sam se wygóglowałeś :)
TT pamiętam odkąd wygrała tam Honda RC45 a to było pod koniec lat 90tych
...wiele bym dał aby mieć ten motocykl :)
RC8R
Avatar użytkownika
Pe Jot
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/5/2016, 09:38

Re: Posiadacze KTM RC8

Postprzez shogun_zag » 26/2/2017, 20:35

Tak sobie to czytam i tak przeglądam aukcje internetowe i mało który RC8/RC8R ma więcej najechane jak 8-10 tys. km.
Hmmm, mój Katuś z 2011 r obecnie ma 28,45 tys. km (i wcale nie ukrywam tego), w 2016 r przejechał 6,7 tys. km, w dwóch poprzednich latach też się napracował i ... nooo jak!!! Jak tym nie jeździć!!! Jak utrzymać na zegarach do 10 tys, km!!! No jak!?
I bynajmniej nie mówię tu o tych, co stoją w salonie 8)
I w związku z powyższym ... jutro wyciągam Kata i go przewietrzę z 150-200 km, a w wtorek to samo z R1 ... wiosna idzie Panowie, wiosna!!! :mrgreen:

@bocianello ... gratulujÄ™ rodzynka, super sprawa.
--------------------------------
Pozdrawiam
Piotrek
shogun_zag
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19/6/2015, 19:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê