Zobacz wÄ…tek - Jak odblokowac silnik GSR 600 ?
NAS Analytics TAG

Jak odblokowac silnik GSR 600 ?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Postprzez bernas » 20/10/2011, 18:05

Witam. Mam podobny problem jak koledzy wyżej ;) Mój GSR przyjechał z Francji i też jest zablokowany na 25KW chciałbym go rozlokować, spędziłem sporo czasu na rożnych forach i nie udało mi się znaleźć 100% informacji o tym jak to zrobić ( pomijając serwis). W wielu miejscach czytałem że wystarczy przeciąć jeden z przewodów wychodzących z ECU zwany przez niektórych kablem nr 53 gdzieś znalazłem tez info że jest to biało czarny przewód z dwoma brązowymi kropkami. Czy któryś z kolegów któremu udało sie tą operacje pozytywnie przeprowadzić zechciał by sie pochwalić w jaki sposób tego dokonał za co Ja i pewnie inni koledzy będą bardzo wdzięczni ;)
bernas
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/10/2011, 07:42


Wiadomość

Postprzez Gitana » 23/7/2015, 11:51

Hej
Czy ktoś może pomóc w temacie? Moje gsr 600 też jest zablokowane. Chciałbym spróbować z tym kablem 53. Możecie przesłać zdjęcie tego przewodu? Ewentualnie jakieś sugestie co zrobić. Ceny za odblokowanie są baaardzo różne od 400 zł do 1200 zł
Z góry dziękuję
Elo LWG
Gitana
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/7/2015, 11:44


Re: Jak odblokowac silnik GSR 600 ?

Postprzez BONIO2 » 7/2/2024, 13:56

Witam Kolegów,

Jestem posiadaczem GSR-a 600. Odblokowanie jest bajecznie proste, 10 minut może zajmie:)
Cała procedura polega na wyjęciu jednego zacisku z wtyczki od modułu, po tym zabiegu koszulka termokurczliwa na złącze. Później można bez problemu przywrócić do stanu początkowego. Nie tnijcie kabli!
Tutaj cały film jak to zrobić
https://www.youtube.com/watch?v=qY717lCIAmo (otwórz link)

Pozdrawiam
BONIO2
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/1/2024, 11:55

Poprzednia strona


Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê