Zobacz wÄ…tek - Alicja 3D vs. Avatar 3D
 
NAS Analytics TAG

Alicja 3D vs. Avatar 3D

O wszystkim
_________

Postprzez iro » 16/3/2010, 21:55

my na pełnej sali w kinie (film był nudny) zrobiliśmy bitwę na popcorn i nikt się nie przyczepił ludzie sie śmiali a obsługa nic nie zrobiła :D
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)


Postprzez InSiDe » 19/3/2010, 19:48

Po tytule posta wnoszę, że chodziło raczej o techniczny aspekt obu filmów a nie ich wartość artystyczną.

Mnie urzekÅ‚ „Avatar" z prostej przyczyny. ZaprezentowaÅ‚ nowÄ… jakość w kinematografii. Efekt 3D do którego przyzwyczaiÅ‚em siÄ™ po pierwszych dziesiÄ™ciu minutach filmu i staÅ‚ siÄ™ niezauważalny. Nie przyćmiewaÅ‚ fabuÅ‚y ani samego oglÄ…dania filmu.

Mam nadziejÄ™, że dożyjÄ™ czasu gdy w podobny sposób bÄ™dÄ™ mógÅ‚ obejrzeć np. „Siedem” czy „GrÄ™”. Film w którym nacisk jest poÅ‚ożony na fabuÅ‚Ä™ i grÄ™ aktorskÄ… a nie na prezentacjÄ™ możliwoÅ›ci technicznych. „Avatar” siÄ™ do tego zbliżyÅ‚, choć to nadal tylko „Pocahontas” w kosmosie.

PS.
Różnica pomiędzy pseudo-3d w Heliosie w tym, co prezentują kina I-Max dość duża (i nie ma w tym zbyt wiele przesady).
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez mar111cin » 19/3/2010, 21:10

to wy nie oglądaliście chyba beowulfa w 3D :P film z 2007 tak że troche starszy od avatara i już wtedy reprezentował taki poziom...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê