Zobacz wÄ…tek - Yamaha YZ czy Ktm SX 125
Advertisement
NAS Analytics TAG

Yamaha YZ czy Ktm SX 125

Enduro, Cross
_________

Yamaha YZ czy Ktm SX 125

Postprzez tomson202020 » 9/3/2010, 16:11

witam ponownie . Mimo iż ktos mi zablokował temat nie wiem za co to pisze ponownie. Byłem wczoraj oglądac yz 125 przejechałem 2 godziny drogi i na marne , gdy zajechalem na miejsce okazało sie ze motor który niby był własciciela do którego dzwoniłem nie był w takim samym stanie jak na zdjeciach , cięzko odpalał poprostu nie miał ducha , jedynie wiem jak wygląda na żywo i jak sie na nim siedzi.....Myśle jeszcze nad sx 125 i tylko na tych 2 motorach nie innych!!!. Napewno jest ktos i to nie jeden co jezdził na obydwu moto i niech sie wypowie który jest nie że lepszy ale poręczniejszy lepiej sie jezdzi. Słyszałem ze ktm ponoc lepsze od yz ale to sa opinie chyba ludzi którzy całe dnie siedza na forum a nie maja pojecia na ten temat. Bede jezdził po lasach ,( i nie che zadnego enduro bo to juz inna bajka za duza róznica jest pomiedzy fullem) , tor , i asfald zeby tylko dojechac w te miejsca. Koszty eksploatacji znam. Aha i jeszcze 1 yz nie ma hydraulicznego sprzegła , jak to chodzi ? w miare lekko bo w sx 1 palcem ale juz nie chodzi o to .... piszcie
tomson202020
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6/3/2010, 14:42
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Marcin65432105 » 9/3/2010, 19:05

Nic dziwnego że temat został zablokowany nie masz pojęcia o regulaminie tego typu pytania zadaje się w tematach przyklejonych typu co na pierwsze moto :? poza tym po co zakładasz 2 nowe takie same tematy - z pewnością one też zostaną zablokowane :(
YAMAHA RACING TEAM
Avatar użytkownika
Marcin65432105
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 9/1/2010, 19:51




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê