Zobacz wątek - lampa w motorze z uk
NAS Analytics TAG

lampa w motorze z uk

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 9/3/2010, 19:49

hmm najprościej to sam przecież widzisz jak staniesz pod ścianą w którą stronę świeci.

a dla wszystkich co mówią że lampa świecąca w lewo to nic złego i że zainwestować w coś innego niż w nową lampe, to wiecie co, ja też mam pomysł :] kupię sobie żarówki H7 100W do samochodu:] przecież ja będę widział bardzo dobrze, a co mnie inni obchodzą, a jak będę widział motocykliste, to dodatkowo będę załączał długie, tak dla pewności czy mnie widzi :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez zzzubek » 9/3/2010, 19:51

wg mnie swieci prosto chyba ze mam wade wymowy :) ale sprawdze to dokladnie jak sie cieplej zrobi i poskladam go bo jest w czesciach.
Seba jest DOT wiec jest symetryczna tak jak mi sie wydawalo a wiec nie bede jej zmienial.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk


Postprzez Seba_ER5 » 9/3/2010, 21:06

nono ja tez mam DOT :/ kupilem taniej a potem sie okazalo ze USA, ale diagnosta poweidzial ze na taka moze mi dac i została dziadowa. Musiałęm tylko postojowki przerobic.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez nexus2k » 11/3/2010, 16:41

Sprawdze czy mam DOT lub strzalki na lampie,
i pojade kiedys na przeglad wtedy wyjdzie jak jest, nie ma sensu
kupowac nowki za 2tys czy uzywki bo moze sie okazac ze
swiatlo swieci pod dobrym katem, malo prawdopodobne ale
jak mam kupic uzywke i jak koledzy pisza okaze sie ze jest z
"anglika" no to troche przegiecie a kazdy wie ze polak potrafi :-)
Kawasaki ZX10R
Avatar użytkownika
nexus2k
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28/11/2009, 00:37
Lokalizacja: Zielona Gora / Londyn

Postprzez hardzik » 11/3/2010, 19:08

hehe niektore wasze wypowiedzi sa smieszne, wiekszosc nie rejestrowala motocykla z UK tylko wyczytala glupoty na innych forach i uwaza sie za wielkich specjalistow.Smiech na sali
Dzisiaj rejestrowalem moja R6 z 1999 roku sprowadzona przeze mnie ze Szkocji.Pojechalem na przeglad i nie bylo problemu, diagnosta sprawdzil kat i nie mial zadnych obiekcji:) wiem ze w nowszych modelach raczej by to nie przeszlo gdyz pozycyjne i mijania to swieci jedna lampa a drogowe to obie.U mnie seryjnie, swieca obie lampy w kazdej pozycji. Wiec prosze nie pier****** glupot jak nie macie o tym pojecia nie u wszystkich trzeba zmieniac lampy.Z motocyklowy pozdrowieniem hardzik :)
P.S. pierwszy przeglad w kraju kosztuje teraz jak normalny czyli w moim przypadku bylo to 65zl
hardzik
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 14/1/2007, 16:24

Postprzez zzzubek » 11/3/2010, 20:10

u mnie tez swieca obie i tez nie bede wymienial bo to lampa symetryczna.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez JędrekZDW » 11/3/2010, 20:20

Nie miałem okazji sprawdzać na przeglądzie jak miałem Cb 500 nawet świateł spisał se tylko numery i wio wiec myślę że co niektórzy diagności nie są w temacie nawet
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez mar111cin » 11/3/2010, 23:48

hardzik napisał(a):hehe niektore wasze wypowiedzi sa smieszne, wiekszosc nie rejestrowala motocykla z UK tylko wyczytala glupoty na innych forach i uwaza sie za wielkich specjalistow.Smiech na sali
Dzisiaj rejestrowalem moja R6 z 1999 roku sprowadzona przeze mnie ze Szkocji.Pojechalem na przeglad i nie bylo problemu, diagnosta sprawdzil kat i nie mial zadnych obiekcji:) wiem ze w nowszych modelach raczej by to nie przeszlo gdyz pozycyjne i mijania to swieci jedna lampa a drogowe to obie.U mnie seryjnie, swieca obie lampy w kazdej pozycji. Wiec prosze nie pier****** glupot jak nie macie o tym pojecia nie u wszystkich trzeba zmieniac lampy.Z motocyklowy pozdrowieniem hardzik :)
P.S. pierwszy przeglad w kraju kosztuje teraz jak normalny czyli w moim przypadku bylo to 65zl



podaj numer rejstracyjny to Ci załatwimy szczegółową kontrole i dowiesz się O CO NAM CHODZIŁO. Bo widać Ty jesteś całkowicie nie w temacie, albo czytać nie potrafisz.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez nexus2k » 12/3/2010, 22:54

Odpalilem w nocy "pod sciane" i jak dla mnie swieci "na wprost" po bokach ladnie sie rozprasza tak samo z L i R.
Sprawdzilem oznaczenia na lampie / reflektorze jak zwal i jest napisane DOT MOTOCYCLE i jakies tam normy pod spodem wiec jest symetryczna :) Teraz moge przeznaczyc pieniazki na Shoei, bravo dla panow z serwisu Motosound Kawasaki w Zielonej Gorze, jak dzwonilem twierdzili ze lampa powinna byc zmieniona, koszt 2 tys instalacja oczywiscie gratis :-)
Kawasaki ZX10R
Avatar użytkownika
nexus2k
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28/11/2009, 00:37
Lokalizacja: Zielona Gora / Londyn

Postprzez Landryss25 » 12/3/2010, 23:05

Bo takich rzeczy się w serwisie nie robi jak chce się w miarę tanio :P
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez hardzik » 13/3/2010, 13:42

mar111cin o co tobie chodzi moze? bylem na przegladzie, lampa zostala sprawdzona tym urzadzeniem do pomiaru kata(nie wiem jaka to ma prawidlowa nazwe) i okazalo sie ze zalamanie jest ok i nie bylo problemow z tym.Ostatnio jak bylo kilka tych dni w "miare" cieplych wracalem wlasnie z przegladu wieczorem i nikt mi nie mrugal ze oslepiam wiec nie wiem o co ci chodzi? moze sa wersje przystosowane do prawostronnego i lewostronnego ruchu?swiecace na wprost.Nie wiem, ale czy bedziesz dyskutowac i podwazac decyzje diagnosty(zreszta inzyniera)? ktory troche w tym siedzi i ma jakies pojecie.Nie wydaje mi sie zebys mial wieksza wiedze w tym temacie.Bez urazy pozdro :)
hardzik
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 14/1/2007, 16:24

Postprzez mar111cin » 13/3/2010, 22:59

przeczytaj jeszcze raz swojego poprzedniego posta to się dowiesz, bo zaczełeś już mówić rzeczy nie związane z tematem i obrażać wszystkich. Jakbyśnie wiedział to różne kwiatki się zdarzają i to że masz lampe ok to nie znaczy że tak jest w każdym sprowadzonym pojeździe.
Ba jeden znajomy kupił lampe do peugeota, miała włoską homologację, a świeciła jak lampa angielska i co na to powiesz?

a i co do moich kompetencji to byś się zdziwił ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez hardzik » 13/3/2010, 23:35

nie mowie ze wszystkie sa dobre czytaj ze zrozumieniem panie "specjalysto" teoretyku:) teraz bede wiedzial ze jak chce zrobic przeglad to tylko swiebodzin
hardzik
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 14/1/2007, 16:24

Postprzez mar111cin » 13/3/2010, 23:51

ok, bo widze że z Tobą się nie dogadam.



PS "wiem ze w nowszych modelach raczej by to nie przeszlo gdyz pozycyjne i mijania to swieci jedna lampa a drogowe to obie.U mnie seryjnie, swieca obie lampy w kazdej pozycji. Wiec prosze nie pier****** glupot jak nie macie o tym pojecia nie u wszystkich trzeba zmieniac lampy"
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na gr