Zobacz wÄ…tek - Motorem za granice bez prawka
NAS Analytics TAG

Motorem za granice bez prawka

Przepisy, prawo
_________

Postprzez petit0078 » 20/3/2010, 10:40

nie ma co... prawko niestety trzeba mieć...
petit0078
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8/1/2010, 16:58
Lokalizacja: kurowo kolonia


Postprzez Przemo_rene » 26/3/2010, 16:00

za granicę bez prawka to jak wjechanie na komisariat, spalenie laka przy stróżówce i łudzenie się, że może za mną nikt nie pojedzie jak będę uciekał...

A zorganizowane "łapanki" czy tam sprawdzanie flepów, oświetlenia, ogumienia i takie tam to jeszcze chwila Panowie i Panie ;) 2 lata z rzędu w Poznaniu na początku kwietnia rusza zawsze taka akcja :lol: Wtedy lepiej mieć wszystko w normie bo ma się pewność, że patrol stojący przy drodze machnie lizakiem lub mieczem świetlnym w nocy by nas kontrolować. Rok temu na przestrzeni 2 tygodni kontrolowano mnie 5 razy a jeździłem tylko po mieście, nad okoliczne 2 jeziorka i "w koło komina" Raz bezczele nawet stali przy wyjeździe z mojego osiedla to nawet nie zdążyłem rozgrzać dobrze moto a już musiałem gasić do kontroli... :roll:

choć ja tam jestem za takimi kontrolami. Odsiewa się 16latków co kupują stare 600ty i pałują ile wlezie i gdzie się da z atrapami tłumików, ubrani w dresy, kaski no-name i bluzy z kapturem. Choc są i lepsi - u mnie wioske obok 2 rok lata koleś bez kasku, kez tablic rejestracyjnych, tylko w bluzie i okularkach by coś widział...często lata tą swoją starą zx6r na gumie...że jeszcze żyje...Caliber coś powinien o tym wiedzieć bo mieszka obok mnie :D
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R


Postprzez Trener » 26/3/2010, 16:41

Przemo_rene napisał(a): 2 rok lata koleś bez kasku, kez tablic rejestracyjnych, tylko w bluzie i okularkach


he mocny typ . Że taki gigant jeszcze sobie łba nie rozbił :) Może jakiś amulet szczęścia nosi ze sobą :)
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez Przemo_rene » 26/3/2010, 16:46

nie wspomnę, że moto (ten koleś) użytkuje głównie do palenia gumy, strzałów z komina, latania na kole i ogólnie do kata. Coż...jego kasa, jego życie, jego moto. Oby tylko nikogo nie rozwalił przy tym...a sprzedając go...lepiej, żeby wcześniej mu się zakatował niż miałby go sprzedać.

Jakby ktoś widzał na allegro Kawe zx6r oklice 95-97 roku , zielona z Palędzia lub Dąbrówki to NIE KUPOWAC BO TO SZTUKA SKATOWANA
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê