Zobacz wÄ…tek - Zongshen 250 problem z zapalaniem
NAS Analytics TAG

Zongshen 250 problem z zapalaniem

Dla fanów czterokołowców
_________

Zongshen 250 problem z zapalaniem

Postprzez ragaa1 » 16/2/2010, 22:50

Witam. Mam problem z zapalaniem. Problem polega na tym iż: rozrusznik bez świecy kreci dobrze ale po wkręceniu świecy( jak ma kompresje) rozrusznik trochę przekręci i stanie po 1 sekundzie znów przekręci. Na pych wystarczy kawałek popchnąć i pali bez zarzutu. Wymieniłem akumulator na nowy.Cewka też jest nowa.Rozrusznik był sprawdzamy i szczotki całe i wirnik nie wygląda na spalony ( lecz tulejki maja mały luz) lecz bez oporu kreci jak szalony. Olej tez ma zmieniony na nowy i stary nie był za gesty ( dlatego wykluczam zapchanie dysz olejowych gęstymi glutami z oleju- tak mi doradzili w naprawie). Jedyna rzecz co może być jeszcze to to iż rozrusznik mając mały luz może kleszczyć się na magnesach?? Pomóżcie
ragaa1
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/2/2010, 22:37
Lokalizacja: GrudziÄ…dz


Postprzez ragaa1 » 17/2/2010, 00:12

A może jest jakaś inna przyczyna?? proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co może być przyczyna. Mogę jeszcze powiedzieć że jak zapalam to wszystkie światła i kontrolki mocno przysiadają prawie ze gasną. POMOCY
ragaa1
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/2/2010, 22:37
Lokalizacja: GrudziÄ…dz




Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê