Zobacz wątek - Świeżak... co wybrać na początek??

Świeżak... co wybrać na początek??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Świeżak... co wybrać na początek??

Postprzez maxtorq » 15/2/2010, 15:54

Witam wszystkich! Jestem tu nowy... i potrzebuje rady. Otóż... chciałbym kupić sobie motocykl na sezon 2010, to będzie mój pierwszy własny motor. Zwykle latałem motorami brata (mz 251, honda transalp 600, kawasaki 1200 ale nie pamiętam dokładnego modelu). Chciałbym co ok 2000 rocznika i za ok 15 tys. przymierzałem się do cbr 600, ale okazała się trochę na mnie za mała (przy 187cm wzrostu i 100kg wagi jest mi niewygodnie, za mało miejsca na nogi). Może może macie jakieś propozycje, co byłoby trochę większe, ale nie miało, że tak powiem diabelskiej mocy? Chciałbym szlifierkę nie robi mi różnicy czy to będzie naked czy nie.
maxtorq
Świeżak

Postprzez niwy » 15/2/2010, 16:12

i co myślisz że teraz każdy Ci powie jaki model będzie według niego dobry dla Ciebie. Nie możesz chociaż wysilić się trochę i pooglądać motocykle w internecie? Zobaczyć które Ci się podobają itd... wejdź sobie na allegro wpisz od 2000 roku do 15 koła i przeglądaj. Jak znajdziesz model który Ci się podoba to może wtedy ktoś będzie mógł Ci pomóc. Czy w tych czasach liczy się tylko zdanie innych? Ludzie przestają myśleć i chcą się słuchać innych.

nie Pzdr
niwy

Powrót do Motocykle