Zobacz wÄ…tek - rodzina i scigacz
NAS Analytics TAG

rodzina i scigacz

O wszystkim
_________

Postprzez &rew » 20/3/2007, 20:01

GROSIK...... no musisz jakiegoś sprzęcika skąbinować kobiecie trzeba dogodzić :D tylko uważaj bo może sie okazać że śmiga lepiej niż Ty :P
ja musze jeszcze na taką ( która lubi śmigać ma moto ) poczekać :?
PS: pozdrowienia dla wybranki serca:)
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno


Postprzez lowlo » 20/3/2007, 20:40

mimo ze z rodzicami nie mieszkam od 5 lat to jak sie dowiedzieli ze kupuje motocykl byli mocno nie pocieszeni... standardowe texty typu: po co ci to? zabijesz sie. jezdzij powoli.... etc

Ojcu przeszlo jak sie przejechal... geba mu sie cieszyla jak 4 latkowi na nowe klocki

kupuje, jezdze i nie zamierzam przestac czy to sie komus podoba czy nie...
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki


Postprzez hefron » 20/3/2007, 21:17

Moi rodzice zawsze mi zabraniali motocykli. Koledzy mieli komary, motorynki, wski, a nie nic. Jak robilem prawko na moto powiedzialem dopiero po fakcie. Motocykl kupilem i powiedzialem po fakcie. Taka metoda jest najlepsza, terapia szokowa. Jak ktoś mi mówi "zabijesz sie" to mam ochote powiedzieć "spier...." bo juz słyszałem to zbyt wiele razy i ciągle żyje!
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez aribaa » 11/4/2007, 14:37

swiete slowa moi starzy nawet niechca slyszec o motorze innym w te wakacje ide do roboty i mam zamiar kupic TZR125 i ciekawe czy wypali :lol: chyba tez zastosuje terapie jak wyzej :twisted:
Suzuki RG 80 Gamma
Avatar użytkownika
aribaa
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8/12/2006, 15:39
Lokalizacja: Ostr...

Postprzez Twins2 » 11/4/2007, 15:29

ja tez swoich rodziców postawiłam przed faktem, że kupuję motocykl... mama zla, ale ojciec zadowolony bo sam ma prawko, więc śmiga czasami :)
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez &rew » 11/4/2007, 17:32

Ja ostatnio próbowałem jakoś podpuścić/namuwic rodziców na zmiane sprzęta. Odrazu usłyszałem napewno nie ścigacz to sie pytam czemu? i oczywiście usłyszałem standard tzn.: " nie ścigacz bo chce mieć syna" to sie troche zdenerwowałem ale draże temat dalej pytam sie: jak nie ścigacz to co? - nie wiem ( no poprostu witki opadają :P ) więc na poczekaniu wymyśliłem sztański plan :twisted: ukazania innych rodzai motocykli w złym świetle ( oczywiście ja uwielbiam każdy rodzaj moto ale czego sie nie robi...) mówie: może crossa ale napewno sie połamie bo na tym nie da sie jeździć normalnie nie skacząc itp. chopper jest nie praktyczny bo sie w korku stoi i jest ciężki ( acha przypomniało mi sie jednym z argumętów na nie było to że ścig jest ciężki i nie dam sobie z nim rady ) podałem w sumie te dwa przykłady bo jak ktoś nie odróżnia sporta od turystyka to wybaczcie :? A postawić rodziców przed faktem dokonanym też nie moge bo nie mam wystarczająco kasy ale mówili że sie dołożą a i jeszcze uczyć sie mam dobrze i prawko zdać ( prawko to raczej nie ażtaki duży problem ) I co tu począć jak wszyscy są na NIE?
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez spazz » 11/4/2007, 17:40

zarobic samemu!
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez &rew » 11/4/2007, 17:43

Otuż to musze czegoś na wakacje poszukać.
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez mateo Fazer 600 » 11/4/2007, 18:08

a ja nie mam ani prawka a ni nic i zawsze miałem moto chocby komara na pedaly (zawsze ma sie kumpli gdzie trzymalem moto i trzymam) a starzy wiedza tylko o squterze (kupili bo trułem im ponad 3 lata)
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez Manhatan » 11/4/2007, 21:18

Moja mama się teraz pogodziła, czasami tylko jak słyszy o jakimś wypadku, bądź reportażu w telewizji to mi przypomina. Ogólnie mam spokój, jak kupiłem NSR to nawet tata się w domu skusił, żeby się przejechać. Stwierdził jednak, że nie będzie sobie genitalii obijał o bak, poza tym stwierdził, że te pozycje to są ale dla garbatych :lol: i od tego czasu miałem problem z jazdą taty z głowy :) Teraz jak będzie DT, to pewnie jak wstanę w sobotni ranek, wejdę do garażu to nie będzie, ani taty ani moto :lol:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez szybki99 » 13/4/2007, 11:46

Był sobie chłopak ostrożny co to motocykli się bał a samochody omijał szerokim łukiem

żył sobie w bezpiecznym azylu- swoim mieszkaniu- na motor nie wsiadał- wrażeń z jazdy nie poczuł, bo bał sie potęgi prędkości..

pewnego razu wyszedł z domu i zabiła go doniczka- bo babcia bez okularów kwiatki podlewała....


A tak serio- w instynkcie mamy zakodowany pociąg do prędkości i to zawsze musi znaleźć jakiś upust
Potrzebujemy silnych wrażeń
Lepiej się wyżyć na motorze niż na człowieku?
Zwłascza ze jest to bardzo przyjemne
MOTO-POWER

Poczuj tÄ… moc
Avatar użytkownika
szybki99
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 21/3/2007, 21:26
Lokalizacja: wawa

Postprzez spazz » 13/4/2007, 12:32

no i na czlowikeu sie tyle nie pojedzie ile mozna wycisnac z motonga. pozdor hoffman maj bijacz
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Meciek » 15/4/2007, 05:10

Thrillco napisał(a): Ba...potem zostałem takim "rodzinnym kosmita":DAtrakcją wszelkich rodzinnych spędów...fajnie było:)


Też tak mam na każdym większym spotkaniu muszę tego słuchać a jak jeszcze dowalą o stalowych linkach i dawcach to najczęściej wychodzę, nie idzie im wytłumaczyć. U mnie rodzice zgodzili się odrazu, w sumie nawet ich nie pytałem o zdanie tylko powiedziałem ,że chcę kupić i nie było żadnego sprzeciwu tylko tekst "wolelibyśmy gdybyś kupił samochód". Mój ojciec kiedyś śmigał na jakiś jawkach i innych podobnych sprzętach ale nawet nie myśli żeby się przejechać moim. Po moim ostatnim upadku Mama się trochę przestraszyła i teraz jeżdżąc biore to pod uwagę bardziej niż kiedyś.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez kondzior1410 » 15/4/2007, 19:11

radze przeczekac, nowy nabytek w rodzinie (syn) wlaczyla sie opiekunczosc itp. wszystko pisze w dobrym slowa znaczeniu.

Smigalem na moto wy....em sie porzadnie moja dziewczyna powiedziala albo ja albo moto, minelo kilka miesiecy i jej przeszlo heh

napewno zrozumie.

pozdro
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Postprzez paq » 15/4/2007, 22:38

Problemy z rodzina wynikaja z ich opiekunczosci. Ja przymierzam sie do kupnakonktetnego motorka i dziekczyna mi mowi ok bo widzi jak o tym marze ale powiedziala ze jedna wizyta w szpitlu i sprzedaje wszystko :). Mama natomiast nie daje sobie przegadac i mysli ze jaja sobie robie jak o tym gadam i mowi "nie wierze zebys byl taki glupi" :D
Romet Ogar 49 -> WSK 125 -> MZ TS 150 -> MZ 250 -> HONDA HORNET 600 :D
Avatar użytkownika
paq
Świeżak
 
Posty: 214
Dołączył(a): 22/6/2006, 22:26
Lokalizacja: Rzeszow

Postprzez kondzior1410 » 16/4/2007, 13:49

paq napisał(a):...Mama natomiast nie daje sobie przegadac i mysli ze jaja sobie robie jak o tym gadam i mowi "nie wierze zebys byl taki glupi" :D


mama to taki niedowiarek :), moja tez nie wierzyla do czasu jak nie zobaczyla heh
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości




na górê