Zobacz wątek - [Sprzedam] Yamaha TZR 50

[Sprzedam] Yamaha TZR 50

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[Sprzedam] Yamaha TZR 50

Postprzez MastiF » 11/2/2010, 17:33

Motor kupiłem rok temu, dojeżdżałem nim na treningi, czasami tylko dalsze wypady poza miasto, w obu tych rolach spisuje się znakomicie. Yamaszka jest z 2005r i posiada 16,5 tys km przebiegu, mimo że przebieg nie jest wysoki motor robiłem dla siebie i gdy tylko coś wzbudzało moje wątpliwości, natychmiast radziłem się profesjonalnego mechanika, który jak tylko kazał mi coś wymienić to dostosowywałem się do tego, bez względu na cene. Stąd też zostały wymienione następujące części: -zestaw napędowy kompletny( łańcuch + 2 zębatki) -nowe szersze opony, które znakomicie zachowują sie na zakrętach -nowe, skuteczniejsze klocki hamulcowe -cylinder,tłok i pierścienie ( na którym przejechałem zaledwie 500km nie przekraczając 5tys obrotów na każdym z biegów) Ponadto, zakupilem nowy sportowy tłumik, najlepszy do tej pojemności HEBO, który nadał świetny dźwięk oraz dodał mocy i uroku Yamaszce. Motor posiada 6 biegów i prędkość maksymalna to 110km/h. Yamaszka jeżdżona na najlepszym oleju Castrol Racing 2t. Świeżo po wymianie płynów, czyli jednym słowem przygotowana w pełni do jazdy. Jestem uczciwym sprzedawcą, który chce oddać motor w dobre ręce. A następny klient na pewno będzie długo zadowolony z tej maszyny.

Jest mi przykro, że muszę rozstać się z yamaszką, ale przyszedł taki czas, że chcę przesiąść się na coś większego. Na koniec chciałem dodać, że jeśli tylko ktoś będzie chciał dowiedzieć się o stanie motoru od profesjonalnego mechanika, u którego robilem wszystko, to nie widzę w tym przeszkód;)

Kontakt tel: 724716843, gg:7768728 Motor znajduje się w Lesznie. Woj. Wielkopolskie. Cena do minimalnej negocjacji.

http://allegro.pl/item920510465_yamaha_tzr_50.html
MastiF
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl