Zobacz wątek - Infernal Moto Race

Infernal Moto Race

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Infernal Moto Race

Postprzez infernalrace » 18/1/2010, 22:37

INFERNAL MOTO RACE ( www.infernalrace.pl ), odbędzie się 22 i 23 Maja 2010 r. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Wezmą w nim udział dowolnej klasy motocykle. Organizatorem pierwszej edycji jest AUTOMOBILKLUB BAŁTYCKI.
Zadaniem uczestników będzie pokonanie trasy Północ-Południe (planowane odcinki: SOPOT-WARSZAWA, WARSZAWA-ZAKOPANE, łącznie około 1200 km). W imprezie weźmie udział maksymalnie 50 uczestników. Każdy z nich powinien dotrzeć do 8 punktów kontrolnych (tzw. Checkpoint) wytyczonych przez organizatora w celu podbicia karty i zaliczenia konkurencji sportowej. Trasa przejazdu jest dowolna.
Nagrodę główną w wysokości 10 000 zł otrzyma uczestnik, który dotrze do ostatniego punktu kontrolnego (Zakopane) z największą liczbą punktów.
Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy imprezę zakończeniową połączoną z wieloma atrakcjami i noclegiem.


ZAPISY już od 14 Lutego 2010 !!
w razie pytań zapraszam do kontaktu race@infernalrace.plwww.infernalrace.pl
infernalrace
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18/1/2010, 22:26Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocykloweKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
na gr