Zobacz wątek - Griders.pl podróż dookoła świata na motocyklach
NAS Analytics TAG

Griders.pl podróż dookoła świata na motocyklach

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Griders.pl podróż dookoła świata na motocyklach

Postprzez katmen » 24/12/2009, 14:17

Myślę że przed świętami pasuje napisać o naszym pomyśle, jedziemy dookoła świata na motocyklach, nasz pomysł powstał w mojej głowie podczas niedzielnej mszy wieczornej,który byłem zdołowany bo byłem po całym dniu wykładów wink i usłyszałem mądre zdanie na wykładzie że trzeba mieć wizje i charyzmę, wiec wizje mam a charyzmy i samozaparcia mam duuuuuużo. Jak powiedziałem moim wspólziomką że chce jechać usłyszałem '' jedziemy '' ale w głowie mieli myśl '' następny głupi pomysł boczka '' wink ale po zrobieniu strony i za angażowania moje i mojego brata uwierzyli wink wiemy że chcemy tego na 100% i możemy rzucić wszystko i spełnić swoje marzenie. W tej chwili mamy wmiare zbudowaną stronę, ułożona trase, mamy prawo jazdy miedzy narodowe, złożone wnioski o nowe paszporty oraz przyszłym tygodniu idziemy na kurs pierwszej pomocy. Wiemy na jakich motocyklach chcemy jechać, co będziemy ubrani oraz jakie akcesoria będziemy mieć przy naszych moto. Nasza stronka to http://www.griders.pl Gdy macie doświadczenie w danych krajach prze które będziemy się poruszac prosiłbym o napisanie sugestie lub porade na temat ustroju, polityki, spraw papierowych, lub na co uważać.
katmen
Świeżak

Powrót do Turystyka motocyklowa