Zobacz wątek - skradziono napis z bramy Auschwitz
NAS Analytics TAG

skradziono napis z bramy Auschwitz

O wszystkim
_________

Postprzez wojtasmazi1 » 19/12/2009, 23:19

Ciekawe ilu z was przezylo by tam chocby miesiac. A wyieczka tam pozwolila by wam spojrzec na to inaczej.
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje


Postprzez Gandalf » 19/12/2009, 23:21

No niestety nie wszystkim jest dane rozumieć pewne rzeczy...
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód


Postprzez Konio » 19/12/2009, 23:31

kurna rozumiem to co bylo ale co sie stalo to sie nie odstanie... jak bym mial plakac nad nieszczesciem kazdego to bym kurde juz byl siwy albo bym pod ziemia lezal... ludzie teraz sa problemy np glodu w afryce i tak polowa z nas to ma w du*ie wiec Auschwitz itp no dobra szkoda ze to bylo ale teraz juz nic nie naprawie...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez simonw » 20/12/2009, 23:02

ene walic to akurat bylo prostsze niz ukrasc MOST ktorym codzien odbywa sie ruch i dwa czolgi ;)

Po oddaniu czolgow na zlom wlasciciel skupu czegos sie domyslil ale powiadomil policje jak zobaczyl dopiero ze przywieziono mu duzo stali... a ludzie z wioski nieopodal rano pojechali i... mostu juz nie bylo, calego 2 pasmowego mostu drogowego :) Tak wiec podpieprzyc napis z obozu to na prawde pikus w polsce... ty tam lepiej uwazaj bo ktoregos dnia polacy za* Big Bena ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 20/12/2009, 23:04

eneasz napisał(a):Wstyd na caly swiat, na karaibach widzialem o tym w wiadomosciach :) Takie rzeczy to nie tylko w erze :)


ja tez o tym slyszalem, jadac swoim Porsche xD
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Konio » 20/12/2009, 23:05

a co to znaczy?


ze w PL sa najlepsi spece :)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Trener » 20/12/2009, 23:39

Wszystko się da podpieprzyć . Kwestia organizacji :D
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez Movi » 21/12/2009, 01:24

http://www.rmf.fm/fakty,166897,Wpadli,zlodzieje,napisu,znad,bramy,muzeum,w,Auschwitz-Birkenau.html (otwórz link)

Mają skurwysynów.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez SzpiceR » 21/12/2009, 09:47

i kto niedostanie prezentu pod choinke :(
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Enzis » 21/12/2009, 12:11

Dobrze że tych gnojów złapali
Avatar użytkownika
Enzis
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18/10/2009, 08:36
Lokalizacja: Buxa

Postprzez Gandalf » 21/12/2009, 13:11

Brawa dla polskiej policji ;)
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez bast » 21/12/2009, 13:43

Gandalf napisał(a):Brawa dla polskiej policji ;)


byla tak duza presja swiata, ze pewnie pomagali im MI-6 z 007 na czele, CIA, Mosad, Specnaz, borewicz i żak kusto, wiec brawa dla nich wszystkich

Swoja droga na bank to byla kradziez na zamowienie jakiego szalonego kolekcjonera ;), bo jaki sens ma wywozenie zlomu do innego wojewodzwtwa w 5 osob, to juz waha do ciezarowki wiecej kosztuje niz te kilkadziesiat kg zeliwa.
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SzpiceR » 21/12/2009, 14:22

jakis mlody nazista z workiem kasy
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez wojtasmazi1 » 21/12/2009, 19:14

Przez ten incydent szybko o nas nie zapomna. A ja ukradna drugi raz to juz nigdy o nas nie zapomna :)
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje

Postprzez Czester » 23/12/2009, 08:36

Deadmau5 napisał(a):Takimi tekstami nie bedziesz "fajny spoko zią"

Nawet nie mam zamiaru. Zauważ, że nie słodzę tu wszystkim na około jak co niektórzy. Po prostu wyraziłem swoją opinię na ten temat i kropka. Skinheadem nie jestem (i nie lubię skurwieli) ale swoje zdanie o żydach mam i go nie zmienię. Wiem, że byli tam również Polacy ale obóz miał na celu głównie wytępienie żydowskiej szarańczy, która w Polsce, jak nigdzie indziej w Europie zaczęła się mnożyć i panoszyć. Gdyby bieg historii potoczył się inaczej, kto wie, czy Polska nadal byłaby Polską, czy drugim Izraelem. Ogólnie jestem zdania, że każdy powinien żyć we własnym kraju a nie robić ekspansję na inne (pewnie jestem nacjonalistą ale w dalszym ciągu nie Skinheadem). Przeciwny jestem również obleganiu przez Polaków Wielkiej Brytanii czy innej Irlandii i nie dziwię się tamtejszej ludności, że nienawidzą Polaków, którzy odbierają im pracę i zaniżają minimalne wynagrodzenia godząc się na pracę za 1/3 tego co przypadłoby Anglikowi. Irytuje mnie również to, że w moim mieście zrobiła się druga Litwa, za sprawą słabej złotówki i wysokich podatków na Litwie. Wszędzie są przez nich kolejki i tłok na ulicach. Nawet na Poczcie czy w wulkanizacji. W marketach często półki z tańszymi produktami świecą pustką bo ogoliła je Litwa. W Kauflandzie nie ma cukru bo Litwini wywożą go całymi busami. Rozpisałem się trochę nie na temat ale to wszystko jest ściśle powiązane z moim punktem widzenia.

Gandalf napisał(a):Zostawmy obecną zabudowę, zróbmy coś na styl "Starego Browaru" w Poznaniu, a w piecach zacznijmy wypiekać chlebek po żydowsku, co by można go było na stoisku z pieczywem wystawić. A może od razu hotel w barakach zróbmy. Sześć gwiazdek to to nie będzie, ale jakie atrakcje. W cenie poranny apel, ręczniczek z włosów noworodków i świeże mydełko"Jude" do każdego pokoiku. Na terenie obozu można by pole golfowe otworzyć i grać piłkami spreparowanymi ze starych kości czaszek. Byłe komory gazowe można by na jakieś "disco" z kilkoma parkietami przerobić, a z otworów, z których ongiś leciał Zyklon B, puśćmy wóde z amfą. Ale będzie biznes.

Pomysł w pytkę :D szczególnie chlebek po żydowsku. A mydło nazywa się FA (From Aushwitz).
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Trener » 23/12/2009, 10:05

Mam podobne zdanie co do Żydów co Czester . Wszędzie ich było pełno co się na szczęście zmieniło . A jak by powiedzieć coś na żydów to zaraz wielki antysemityzm , tymczasem to oni teraz robią z arabami to co z nimi kiedyś Hitler , zamykają ich w gettach . Nie dziwie się arabom , że wysadzają ich w powietrze . Araby nie są terrorystami tylko partyzantami .
A żydki myślą , że są najbardziej pokrzywdzeni podczas wojny , co jest absurdem . W mojej mieścinie przed wojną było ich ponad połowę . Na szczęście obecnie żaden ślad po nich u nas nie pozostał .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez fajerstarter » 25/12/2009, 01:11

Niemcy chcą zakłamac historię i wmawiają światu że są Polskie obozy,że to nie niemcy mordowali tylko naziści,hitlerowcy itp.ale nie powiedzą że to niemcy mordowali,Hitler był wybrany w wyborach demokratycznych i to naród niemiecki go wybrał na swojego wodza.Napis ARBERT... jest w języku niemieckim a nie hitlerowskim,nazistowskim czy też tak jak nam próbują wcisnąc że w Polskim!!!nie ma języka hitlerowskiego czy też nazistowskiego ale jest język NIE-MIE-CKI!!!!TO NIEMCY MORDOWALI ŻYDÓW I POLAKÓW A NIE NAZIŚCI,HITLEROWCY A TYM BARDZIEJ POLACY!!!!ten napis jest cierniem na dupie narodu niemieckiego bo jest największym ORYGINALNYM i namacalnym dowodem dla całego świata że to niemcy byli mordercami a nie jacyś naziści czy też tym bardziej Polacy.A teraz co by było gdyby napis się nie odnalazł?za 10-20 lat kopie można byłoby podważyc i wykrzywic historię tak by można byłoby od nas żądac miliardowych odszkodowań,przy forsie jaką dysponują niemcy nie byłoby problemu żeby za ok 15lat wcisnąc nam że to Polacy mordowali w obozach żydów na współke z nazistami,napis przecież byłby nieoryginalny,oryginału by nie było,a byc może że i za parę lat po polsku by widniał napis przetłumaczony z języka niemieckiego na Polski"przez pracę do wolności"w skarpetach by nas puścili,a ci policjanci nawet nie zdają sobie sprawy jak i większośc Polaków jakiego wielkiego czynu dokonali i przed czym nas uchronili.Jednak poprawnośc polityczna jest taka żeby od razu mówic o Polskim antysemityzmie jak jest to pokazywane w mediach a nie to co tu teraz napisałem,nie można o tym mówic bo to nie daj Boże popsułoby stosunki nasze z frycami,a to dla naszego rządu który jest im usłużny byłoby nie do pomyślenia i zabójcze,jednym zdaniem powiem,ten napis zwinęli złodzieje z polecenia nacjonalistycznej partii niemieckiej i tego ich całego jeb...rządu!!!
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Koval135 » 25/12/2009, 11:01

Typowy polaczek,bla bla bla,niemcy to zuo,wszyscy be tylko polska fajna.Zygac sie chce jak sie czyta takie wypociny.
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez Trener » 25/12/2009, 11:08

Fajer ma racje . To niemce są wszystkiemu winni . To oni mordowali a Hitler ich do tego nie zmuszał . Dobrze , że ruscy zrobili z nimi troche porządku "po swojemu" jak tam wchodzili , choć za mało . Cała ruska armia za krótko mordowała , gwałciła i grabiła u nich . :D A te dwie atomówki powinny spaść na Berlin i jakieś inne ich miasto niż na Japonie - kraj honoru i tradycji .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez SzpiceR » 25/12/2009, 12:23

ms407 napisał(a):Fajer ma racje . To niemce są wszystkiemu winni . To oni mordowali a Hitler ich do tego nie zmuszał . Dobrze , że ruscy zrobili z nimi troche porządku "po swojemu" jak tam wchodzili , choć za mało . Cała ruska armia za krótko mordowała , gwałciła i grabiła u nich . :D A te dwie atomówki powinny spaść na Berlin i jakieś inne ich miasto niż na Japonie - kraj honoru i tradycji .



racja a Koval gowno wiesz... nawet w poczciwym gimnazjum w niemcowni na histori masz:
starozytnosc sredniowiecze bla bla do 1 wojny swiatoej i potem od 1989... nic sie niemowi w ogole o I i II wojnie a tymbardizje o drugiej...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr