Zobacz wątek - Ku pamięci nie żyjącym motocyklistom
NAS Analytics TAG

Ku pamięci nie żyjącym motocyklistom

O wszystkim
_________

Postprzez zadzior » 18/12/2009, 19:15

Tak, przybijali ludzi do krzyzy.Jednak pozniej staly sie one symbolem tej religii i obecnie stoja na zupelnie innym miejscu niz "wtedy".Hmm patrzysz bardziej krytycznie na ludzi niz inni...Znaczy, ze jestes jakims wybrancem, jedynym w swoim rodzaju mesjaszem XXI wieku? :) No tak zapomnialem, ze jestesmy krajem muzulmanow, a nie katolikow...Co do wiary, to mozna ciagnac o niej w nieskonczonosc.Jak chcesz to przedstawiaj swoja opinie na jej temat teologom, bo to nie o tym temat.Za pewne widzisz rzeczy, ktorych inni ludzie nie dostrzegaja, ale tak to jest kiedy jest sie wybrancem... :) Nie zrozumialem o co chodzi tobie z tymi mordercami i krzyzami... mozesz mnie objasnic? Widze, ze jestes mocnym przeciwnikiem kosciola i katolikow.Jednak musisz potrafic rozdzielic instytucje kosciola od zwyklych ludzi.Zwykly szary Kowalski tracacy kogos bliskiego w wypadku ustawia tam krzyz, w takim miejscu aby nie przeszkadzal on nikomu.Ma calkowicie gdzies to, czy ktos jest wierzacy, czy nie.Jest to dal niego wielkie ciepnienie i krzyz ten w jakis sposob pozwala, by pamiec o tym kims zmarlym przetrwala troszke dluzej i nie zaniknela gdzies razem z jego cialem pod ziemia.Jednak znajda sie tacy ludzie jak ty, ktorzy za glowny argument "anty krzyzow" uznaja swoja niechec do katolikow.Ludzie chca chodzic do kosciola? To niech chodza.To nie moja sprawa, tak samo nie twoja.Polacy to chory narod? Tak zgodze sie, ale za nic nie wyjade stad nigdzie, bo to jest moj kraj... Zawsze mozesz przeprowadzic sie do Niemiec, przeciez nikt cie tutaj nie trzyma.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez SzpiceR » 18/12/2009, 19:16

moja laska zawsze jak jej mowie ze Boga niema kwituje" Błogoslawieni ktorzy niewidzieli a uwierzyli..." i co mamjej tu mowic?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez Invi » 18/12/2009, 19:37

SzpiceR napisał(a):moja laska zawsze jak jej mowie ze Boga niema kwituje" Błogoslawieni ktorzy niewidzieli a uwierzyli..." i co mamjej tu mowic?


Ciągasz się z katoliczką? Czyli co z seksem czekamy do ślubu? :lol:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez simonw » 18/12/2009, 20:04

Oj odczep sie od szpicera ! Takie glupie gadanie no, wiara wiara a seksualnosc czlowieka to zupelnia inna sprawa i zadna wiara nie moze narzucac czegos niezgodnego z biologia. Poza tym to jego sprawa z kim sie prowadza, moze dziewczyna mimo tego ze jest katoliczka jest warta rozmowy i poswieconego jej czasu.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Invi » 18/12/2009, 20:11

Spokojnie, tylko sobie żartuje. Znam wiele katoliczek z którymi sam bym się chętnie "pociągał" ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez zadzior » 18/12/2009, 20:21

Hahhh co to sie dzieje na swiiecie, znowu ludzie wyznajacy wiare Jezusa sa dyskryminowani i potepiani :lol:
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez SzpiceR » 18/12/2009, 20:25

senekkorzenna napisał(a):SzpiceR był już w niedawnej historii świata taki osobnik ze specyficznym wąsikiem który właśnie te grupy ludzi których ty wymieniasz kazał puszczać przez komin lub nie podawał im ręki! :evil: jak się nazywał to zapomniałem ponieważ urodziłem się 6,5 roku po tym zdarzeniu :? czyżbyś chciał iść tą samą drogą co on?



a gdzie ja sie czepiam zydów? czepilme sie pedałów ale niepowiedzialem ze bym ich zagazował... niech sie tam po domach pedałują...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez fajerstarter » 18/12/2009, 21:16

Nie chce mi się czytac to co wrogowie pamięci nieżyjących już naszych kolegów piszą ale powiem im krótko H.W.W.D i dostarczam amunicji dla nas,prawdziwych motocyklistów...
TYLKO PAMIĘTAJ ŻE ŻYCIE JEST CHOLERNIE ŚLISKIE,JEŻELI JEDNEMU Z WAS COŚ ZŁEGO SIĘ STANIE DRUGI DA MU WSPARCIE PRZYJAZŃ MIŁOŚC I ODDANIE...
http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka ... zy-drogach
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez simonw » 18/12/2009, 21:21

no nieee Fajer jak mozesz dawac linke do materialu w ktorym wypowiada sie ksiadz katolicki a nie prawnik czy sedzia.

Przeciez to sie nie klei...
Poza tym Twoj cytat pochodzi z
"Mlode wilki 1 - Verba"
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zadzior » 18/12/2009, 21:37

nie czepiac sie dziewczyny szpicera bo was dojedziemy na wiosce...
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez fajerstarter » 18/12/2009, 22:36

simonw napisał(a):no nieee Fajer jak mozesz dawac linke do materialu w ktorym wypowiada sie ksiadz katolicki a nie prawnik czy sedzia.

Przeciez to sie nie klei...
Poza tym Twoj cytat pochodzi z
"Mlode wilki 1 - Verba"


z inteligętnym człowiekiem można rozmawiac,ale z takim który pisze i nie wie co pisze?obejrzyj jeszcze raz materiał bo tam jestem ja,grupa motocyklistów,policjant,radni PO i PiS,facet ze stowarzyszenia wypadków.i w studiu ksiądz i jakiś małolat zwany dziennikarzem,a więc ochłoń,obejrzyj materiał a potem postaw diagnoze,chyba że ty ty jesteś za państwem totalitarnym i tylko prawnik i pismak co ma twoje poglądy ma prawo głosu,a w takim razie przepraszam i mam nadzieję że na milicje mnie nie sprzedasz
TYLKO PAMIĘTAJ ŻE ŻYCIE JEST CHOLERNIE ŚLISKIE,JEŻELI JEDNEMU Z WAS COŚ ZŁEGO SIĘ STANIE DRUGI DA MU WSPARCIE PRZYJAZŃ MIŁOŚC I ODDANIE...
http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka ... zy-drogach
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez simonw » 18/12/2009, 22:51

Alez ja nie musze ochlonac jak dla mnie sprawa jest jasna i czysta tak jak Ci napisalem na prv. A co do mowienia kto ma racje, owszem od tego jest sad a nie ludzie bo nie maja pelnej i fachowej wiedzy. Policjant tez nie ma bo nie wie jak z medycznego punktu widzenia dziala cokolwiek postawione przy drodze, nie ma wynikow badan wiec ograniczyl sie do tego ze "moze byc pozytywne albo moze byc negatywne".

A reportaz coz, nie mialem wtedy czasu go zobaczyc. Uwazam ze ladnie, bez zabarwienia politycznego przedstawia fakty i nie posuwa sie do zadnej oceny wydarzenia (i dobrze). Bardzo zdziwil mnie ksiadz - przyznaje nie spodziewalem sie tak stonowanej i spokojnej wypowiedzi duchownego, wielki plus dla tego czlowieka.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 19/12/2009, 00:17

Oni tego nie wiedza drogi senku, ani tego ani wielu innych rzeczy
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 19/12/2009, 00:23

Invinciblee napisał(a):
SzpiceR napisał(a):moja laska zawsze jak jej mowie ze Boga niema kwituje" Błogoslawieni ktorzy niewidzieli a uwierzyli..." i co mamjej tu mowic?


Ciągasz się z katoliczką? Czyli co z seksem czekamy do ślubu? :lol:


a po czym to wywnioskowales? chyba Ci sie najebalo prądu w kite...


Senku:

w dvpie mam co ten krzyz znaczy dla chrzescijan i czy go jakis xionc swiecil czy nie, krzyz znaczy dla mnie smierc a nie symbol miejsc swietych
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez falconiforme » 19/12/2009, 09:36

SzpiceR , no właśnie.
Krzyż zawsze kojarzy się za śmiercią. Gdyby się nie kojarzył to by nie wpływał na "wyobraźnię" na drodze.

Miejsca święte to kościół i cmentarz.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez zadzior » 19/12/2009, 12:33

simonw napisał(a):Oni tego nie wiedza drogi senku, ani tego ani wielu innych rzeczy


Czegoz znowu ciemna polska ludnosc nie rozumie o ojcze wszechwiedzacy?
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez turboponczek » 19/12/2009, 12:37

Martwamyszo.. przecież Ty nie rozumiesz jak to jest ruchoć własną siostre. Simon wu napewno nam to wytłumaczy

siostroj*bca na forum !!!
zbanować zbokola !!!11 :twisted:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez kkkkski » 19/12/2009, 12:50

wedlog mnie krzyze powinny zostac, jest to pamiec najblizszej rodziny oraz przestroga dla innych.
Suzuki GSX-R 600
Avatar użytkownika
kkkkski
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/2/2007, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez simonw » 19/12/2009, 13:24

Oj widze ze problemem wszystkich ludzi nadinteligentnych w dodatku wyzwolonych z pod jarzma ciemnogrodu jest komunikacja z pozostalymi 99% ludnosci.

Poza tym temat jest nie o tym to raz, a dwa nie wtracac sie jak dorosli rozmawiaja ;D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zadzior » 19/12/2009, 13:54

To po co sie tutaj udzielasz, jak nasza inteligencje nie siega twojej do stóp? Wiesz wszystko lepiej na kazdy temat...dobrze znac omnibusa. Sam przyznales, ze ta sprawe powinien rozstrzygnac ktos o odpowiedniej wiedzy i kompetencjach, wiec zostawmy to temu komus.Mozemy jedynie dyskutowac o tym, co taki krzyz znaczy dla zwyklego czlowieka.Zdecydowana wiekszosc rozumie to, ze krzyze przy drogach pozwalaja by pamiec o tym kims, kto zginal w tamtym miejscu pozostala w ludzkiej pamieci na dluzej i by czesciej wspominac ta osobe.Oczywiscie znajdzie sie taki ktos, jak ty, ktoremu to strasznie przeszkadza.Tobie przeszkadza, lecz wiekszosci nie... Wiec widzisz jak to wyglada.Co do kwestii prawnej, to tez inna sprawa, gdyz prawo czesto jest doslownie smieszne i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości




na gr