Zobacz wątek - cos na miasto z sportowym zacieciem:D
NAS Analytics TAG

cos na miasto z sportowym zacieciem:D

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez rat » 5/12/2009, 00:34

a Zetka zostawia w tyle zx6, ale wiadomo nie ta pojemnosc
Z 1000
Avatar użytkownika
rat
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 19/9/2007, 23:12
Lokalizacja: slupsk


Postprzez wcinek » 6/12/2009, 00:52

Tak wiec widze ze ta 'zetka' to niezle mozna posmigac, full frajda, zapas mocy i dobrze wyglada. A co do horneta 900 to nawet go pod uwage zbytnio nie bralem :shock: Lecz nadal sie upieram co do zx6 w tym tygodniu wybieram sie na pierwsze przymiarki wiec okaze sie czy cos z tego wyjdzie. Sie obaczy jak klapnie sie czterem literami na tym :D A co do osiagow to i zx6 powinno wystarczy :twisted:
everything you ever wanted...
HORNET czy ZET a moze GSR :D
Avatar użytkownika
wcinek
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2/12/2009, 21:58


GSX750F

Postprzez reddevill » 6/12/2009, 11:48

Jak w temacie Mam takiego z 2004 roku - idealna jazda na miasto i po za
Franc
Avatar użytkownika
reddevill
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25/11/2009, 11:48
Lokalizacja: Katowice

Postprzez leff » 6/12/2009, 12:00

Liberator napisał(a):Na miasto to tylko er-łan , chcesz aby koledzy cię wyśmiali na jakieś smiesznej CBR?
Wstydziłbym się pokazać kolegom na innym sprzęcie. Jednak co poniektórzy nie mają wstydu polecając koledze triumphy lub VTR-y.. chłopy.. co z wami?
albo kupujesz er-łana albo jezdzisz samochodem lub rowerkiem



trollom dziekujemy
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez zadzior » 6/12/2009, 12:32

Zdecydowanie Z-tka. Agresywna stylistyka, w miare wygodny oraz mocny silnik daja kawasaki ogromny plus za to moto. Mozna naprawde poswirowac na miescie zielonka (wydaje mi sie ze znacznie lepiej nakedem niz sportem) ale i poza miastem w miare radzi sobie, chociaz wiadomo brak owiewek robi swoje.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez wcinek » 6/12/2009, 18:20

No i wlasnie tu jest ten bol doradzaja mi zapodac wiekszego golasa a ja chcial bym sprobowac sporta. Zobaczymy po przymiarkach czy nadal bede za sportem. Choc caly czas o zecie mysle. Tylko troszke sie boje czy nie za mocne bedzie. Bo to by bylo moje 3 moto i trzeci sezon(powiecmy) A duza zeta to juz kawal sprzetu i mocy :P:D
everything you ever wanted...
HORNET czy ZET a moze GSR :D
Avatar użytkownika
wcinek
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2/12/2009, 21:58

Postprzez Invi » 6/12/2009, 18:59

Ło boziu! 3moto wcześniej była SV a on się jakiegoś wykastrowanego lyytra boi :lol:

kostekw napisał(a):Łoł chłopie chcesz zmienić vkę na sportową rzędówkę do jazdy po mieście!!! krok w tył. Jeżeli chcesz coś większego to bierz SV1000, sprawdzi się idealnie


Ta V2 są genialne! Taka R4/V4 z uciętą górną połową obrotów (fajniejszą połową obrotów :P ) i w zamian momentem obrotowym trochę niżej :P

Bierz 636 jak się ci podoba, a nie będziesz jeździł z plecami jak na goldwingu :P Mi tam się dobrze przeciska gixem po mieście (przecież to tylko parę minut z jednego końca miasta na drugi), a 636 w porównaniu z nim dużo lepiej się do tego nadaje.

Po przyzwyczajeniu się do sportowej pozycji (o ile będzie to w miarę poprawna pozycja) będziesz się zastanawiał jak mogłeś jeździć inaczej :wink:

Biera sporta i zapierdalajta!
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez wcinek » 6/12/2009, 19:45

Invinciblee i na to wychodzi ze tak zrobie :D :D :D zx6 rajcuje mnie w ch** a i bardzo dobre opinnie slyszalem(poza tymi co lataja hondami :lol: ) nio i jak po przymiarce mi budziet pasowac (jade odwiedzic pobliski samon w ktorym jest taki rocznik co mi by pasil) to nie ma pomiluj hehe A no i nastepne pytanie jak sie tym 636 z plecaczkiem lata:D :twisted:
everything you ever wanted...
HORNET czy ZET a moze GSR :D
Avatar użytkownika
wcinek
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2/12/2009, 21:58

Postprzez miki1406 » 7/12/2009, 14:02

leff napisał(a):
Liberator napisał(a):Na miasto to tylko er-łan , chcesz aby koledzy cię wyśmiali na jakieś smiesznej CBR?
Wstydziłbym się pokazać kolegom na innym sprzęcie. Jednak co poniektórzy nie mają wstydu polecając koledze triumphy lub VTR-y.. chłopy.. co z wami?
albo kupujesz er-łana albo jezdzisz samochodem lub rowerkiem



trollom dziekujemy


Idealne podtrzymanie stereotypu... Jesteś moim mistrzem liberator :lol:
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr