Zobacz wÄ…tek - KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA MOTOCYKLISTOW
NAS Analytics TAG

KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA MOTOCYKLISTOW

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA MOTOCYKLISTOW

Postprzez macias43 » 21/1/2007, 16:44

Witam, organizuje weekendowy kurs pierwszej pomocy dla motocyklistow. Plan zajec jest przewidziany na 2 dni. Na kursie nauczymy Cie jak sie zachowywac w okreslonych sytuacjach drogowych, jak udzielic pierwszej pomocy (wstepne opatrzenie ran, udrożnienie dróg oddechowych, masaż serca, bezpieczne ułożenie chorego i wiele innych). Zajecia sa prowadzone przez lekarza anestezjologa, chirurga, pielegniarza oraz ratownika medycznego z LPR (lotnicze pogotowie ratunkowe), przy użyciu specjalistycznego sprzetu typu fantom do masazu serca, manekin do ukladania w bezpiecznych pozycjach itp. Cena kursu wynosi 200 pln, i jest to robione po kosztach, gdyz zarowno organizator jak i ekipa szkolaca sami jezdza na motorach:))) W celu zwiekszenia info: macias43@wp.pl lub 512-070-729 Maciek. Cytuj
Odpowiedz
Kurs jest organizowany pod Warszawa.
macias43
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/1/2007, 16:40


Postprzez eristof » 21/1/2007, 17:53

Brawo ktos coś konkretnego zrobil!!! Niestety z przyczyn czysto finansowych i technicznych ( jestem studentem) nie bede mógł wziąsc udzialu w tym kursie ale mimo to pochwalam organizatora!!
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13


Postprzez ferdas » 26/1/2007, 13:49

szkoda że to tak daleko jak bedzie bliżej śląska to daj znać to masz mnie tam pewnego pozdrowienia dla wszystkich
motor jest bogiem prędkość nałogiem życie zabawą suzuki podstawą (gsx600f)
ferdas
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 22/1/2007, 19:14
Lokalizacja: Bytom



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê