Zobacz wątek - gry komputerowe (w co gracie i co polecacie ;) )
NAS Analytics TAG

gry komputerowe (w co gracie i co polecacie ;) )

O wszystkim
_________

gracie w coś

ta
52
55%
nie
6
6%
czasem
37
39%
nigdy nie będę grał
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 95

Postprzez zadzior » 31/12/2009, 12:38

e24 w m-ce kup... :)
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez Landryss25 » 31/12/2009, 14:15

Szymon ma E36 1.6 w gazie z doklejonymi na kropelkę spoilerami :D

A tak na serio to chyba E39 kombiaka z motorem 2.5 TD. Kiedyś się chwalił ale nie pamiętam :P
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw


Postprzez Szafa » 31/12/2009, 14:20

Łee TDS...
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Traperoso » 31/12/2009, 14:47

Traperoso napisał(a):Co powiecie o COD 2?

Jeszcze mam pytanie o jakiś dobry MMORPG najlepiej darmowe, z dobrą grafą, sensowne itp. Grałem w MU trochę liniowe, a poza tym zrobili płatne od chyba 100lvl. Jakieś propozycje?

P.S. dobrze jakby gra obsługiwała 16/9 :D


Ponawiam pytanie : )
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Konio » 31/12/2009, 14:49

panowie prosze nie robmy offtopu z tego tematu :roll: mozna zrobic nowy temat o BMW :) Gdybym ja sie tutaj tak rozpisywal zapewne bym otrzymal warna do kolekcji :roll:

simonw napisał(a):No niekoniecznie z biznesowego punktu widzenia wow to strzal w 10tke i nie ma tak kasowej gry - ale co ja bede, zaraz nowy rok a ja jeszcze do kina lece :) wiec do-zo w przyszlym


no fakt masz racje. Blizzard trafil w 10 i teraz ma ogromne zyski z owej gry ale jak na polskie zarobki to troche wygorowana cena :roll: no przynajmniej jak dla mnie :roll:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez gba4 » 31/12/2009, 19:33

Zależy, ja gram od dłuzszego czasu i bylem przekonany ze zaden z moich znajomych nie skusi sie, ze wzgledu na cene, dzis gra ich ponad 15.
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez Miki6830 » 1/1/2010, 01:40

Ja gram w NFS Most Wanted a polecam całą serię NFS
Avatar użytkownika
Miki6830
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12/8/2009, 09:19
Lokalizacja: Włoszakowice

Postprzez simonw » 1/1/2010, 18:33

Co do WoWa (dla Konia)

Blizzard z tym trafiniem to nie przesadzaj. To sama klasyka klasyki jadaca na Tolkienie ile sie da. Ale wlasnie tego chca ludzie, nie chca Kamaeli, nie chca jakis dziwnych innych stworkow bo sa przyzwyczajeni i oczywiste jak slonce jest to ze mamy krasnale, elfy, ludzi i (jak to pieknie w The Noob Comic opisali) kilka dodatkowych ras ktore sa po to by nie zarzucic ze ich nie ma ;)

Wszystkie mutacje jak d.efly, chaos dwarfy itp to juz bylo ale znamy i lubimy warhamera. Rozbawily mnie krowy ale ja nadal uwazam ze to inside joke bo blizzard zawsze cos z krowami mial wspolnego i moim zdaniem Taureni sa po prostu 4fun. Ostatnio Liczmistrz wszedl jako pack w sumie do granic wyobrazalnosci przypomina taka przygode z WhiteDwarfa i booka do młotka - ale trzeba oddac, ozywilo sie na serwerach.

Co jeszcze na plus - silnik. Jest odpowiednio ladny by nie odrzucac i odpowiednio szybki by milo sie gralo. Taki Lineage np jest sliczniusi zbroje sa uber wielowarstwowe tekstury i ... i skacze na kazdej maszynie (na starej bo jest za slaba, na nowej bo jest za nowa). WoW ladnie sobie radzi jest taki umiarkowany jesli idzie o modele i mozna dynamiczniej pograc a nie stac i klikac na cel :)

Duza dynamika byla w GuildWars (bardzo dobry silniczek) jednak to zupelnie inny rodzaj MMO takie semi-single-player-online-mix pomysl innowacyjny niespotykany ale nie kazdemu musi to przypasc do gustu - mi osobiscie Guild bardzo sie spodobal.

Co jeszcze WoW ma dobry support ;) Jest to niezwykle przydatne jak cos zlego dzieje sie z kontem z postacia itemami czy kasa na subskrypcji - support blizzarda zawsze byl dobry a obsluga klienta na WoWie jest wzorowa (z malymi wyjatkami rzecz jasna).

Poza tym gra istnieje na tyle dlugo ze udalo sie uchwycic balans miedzy klasami i rozgrywka kazda klasa ma swoje specjane cechy korych sie uzywa ale i wymaga innej taktyki. Balans w L2 jest ciut skopany i nawet Gracia Final srednio to poprawila (glownie idzie mi o orków i kamaele) chociaz widac pewien plus :)

Zreszta po kazdym packu robi sie maly debalans i kwestia szybkiego zbalansowania to podstawa ;)

A oplata miesieczna za wow`a nie czarujmy sie - jest nizsza niz srednio wydajemy na fajki w ciagu tygodnia ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na gr