Zobacz wÄ…tek - Wiek, a sport..
NAS Analytics TAG

Wiek, a sport..

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 5/10/2009, 19:53

najlepiej mi się wydaje że jest zaczynać w jak najmłodszym wieku. Tylko problem kasy, bo nie każdego na to stać teraz, a co dopiero w wieku 13-14lat, jakby nie było to baaardzo drogi sport
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez bc. » 5/10/2009, 19:57

Koval135 napisał(a):Bez zbednego ****-najlepiej kup jakies supermoto 250 cc w 4T,kombiak i reszte ciuchów (przylóz sie do butów,bardzo latwo o kontuzje w SM),wyrób se badania,jedź na pare wyscigów,zdąbadź licencje,najlepiej zrzesz sie jakims PZM zawsze lpeiej.
W skrócie;Orientujesz sie jakie moto i ciuchy najlepiej kupic,jakie mody zrobic,w miedzyczasie szukasz najblizszego toru,PZM czy czegos w tym stylu,zalatwiasz badania,wskakujesz na jakies zawody i sie z czasem juz wkrecisz.Jezeli bd sensownie pisal w tej materii duzo dowiesz sie na super-moto.pl


O takie info mi chodziło. Dzięki

Jeśli chodzi o moda to pisałem już do Terrora, wszystko załatwione w tej kwestii - w środę uporządkuję ten burdel :twisted:

Pzdr
Ostatnio edytowano 5/10/2009, 19:58 przez bc., Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
bc.
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 30/12/2008, 17:25
Lokalizacja: k-p


Postprzez Hamulec » 7/10/2009, 10:42

ProponujÄ™;
- rozgrywki amatorów na żużlu
- amatorsko cross, udział w zawodach, choć w twoim wieku nawet motocross profesjonalnie. Szczerze mówiąc cały świat otworem stoi, bo jak napisałeś; 18 lat, smykałka i kasa jest, to o co chodzi, do dzieła.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości




na górê