Zobacz wątek - Sprzedam Silnik + osprzęt Honda CBR

Sprzedam Silnik + osprzęt Honda CBR

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

Sprzedam Silnik + osprzęt Honda CBR

Postprzez Robson1903 » 3/10/2009, 12:27

Witam
Sprzedam silnik Honda CBR 900 RR 92rok sc28/sc33
Nie wiem dokładnie ile silnik ma przejechane, ale nic nie stuka nic nie puka, służy idealnie, mogę sprzedać ze wszystkim rozrusznikami skrzynią cały cały + elektryka (moduły, gniazdka). Nie sprzedaje go dla tego że go zatarłem czy coś, poprostu wkładam silnik od BlackBirda 1100xx do mojej ramy bo mam okazje kupić a ten wtedy jest mi zbędny, Jest zalany olejem repsol racing za ponad 200zł jakies 3 tyg temu, dbałem o niego i jest naprawdę w idealnym stanie. W tym sezonie także wymieniłem sprzęgło na zupełnie nowe, ponieważ z czasem się zaczęło ślizgać (silnik ma 17lat). Silnik lepiej chodzi od nie jednej 900 z lat koncowych produkcji!. Zapraszam do obejrzenia, silnik jest cały czas w motocyklu ale jak tylko bedzie chetny zostanie wyjęty. Nowy silnik i tak będę wkładał w zimę a sezon dobiega końcowi. Pozdrawiam i polecam odpowiem na wiele pytań proszę dzwonić pod numer 501270659 lub pisać na PW
CBR - CustomBikeRobson
* CBR1200RR * Raptor+ R1 ENGINE(WIP)
Robson1903
VIP Ścigacz.pl

Powrót do Ogłoszenia drobne