Zobacz wątek - OSK \\\"DAŻAR\\\" s.c.
NAS Analytics TAG

OSK \\\"DAŻAR\\\" s.c.

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2012, 18:36

Gdzie kucharek sześć niema co jeść i tok to jest w tej szkole a może by tak panowie jedenieden instruktor jeden samochód i odpowiedzialność<br><hr>Kucharz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/9/2012, 18:56

Wspaniała szkoła! Zdałem za pierwszym razem! Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu odbiorę prawko. Nie mogę się już doczekać. Pozdrowienia dla wszystkich instruktorów. Jeżeli ktokolwiek zapyta gdzie ma robić prawko - odpowiedź z mojej strony jest tylko jedna -DAŻAR!!! POLECAM ich na 100%.<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/2/2013, 09:26

Komentatorzy napisał(a):Gdzie kucharek sześć niema co jeść i tok to jest w tej szkole a może by tak panowie jedenieden instruktor jeden samochód i odpowiedzialność<br><hr>Kucharz<br>
Myślę, że pojeżdżenie sobie różnymi samochodami jest dobre, bo masz możliwość zapoznać się z różnymi "sprzęgłami". Ja jeździłem u nich kiedy mieli jeszcze BMW i Scenika - i naprawdę wyszło mi to na dobre. Teraz siadam do każdego samochodu i jadę.
Pozdrawiam całą ekipę Dażaru.<br><hr>Michał K.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2013, 00:44

Szkoła najlepsza w całym Świebodzinie, a gdzie tam w całym województwie :). Uczą dobrze i zawsze do skutku, jak coś nie wychodzi to pomagają, aż wyjdzie. Nigdy jeszcze się nie spotkałem, że czekałem zbyt długo na swoją jazdę, zawsze w między czasie robiłem łuk zanim miałem wyjazd do ZG, albo przyglądałem się jak inni robili przegląd co bardziej wszystko ogarniałem ;) i ta atmosfera, czułem się pewny i wyluzowany. Po prostu szkoła na medal, nic dodać nic ująć. Pozdrawiam wszystkich Instruktorów :)!!<br><hr>Kierowca :)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2013, 02:02

Ja bardzo cenię sobie tę szkołę ;p instruktorzy są mili, i przy nich nie odczuwa się tego żę ktoś się dopiero uczy na prawko, dla mnie to była przejażdżka ze znajomymi i taka atmosfera powinna być w każdej szkole, uczą bardzo dobrze dlatego zasługują na to że są najlepsi w FSW ;p najbardziej polecam jazdy z Iwoną , niestety jej przez długi czas nie będzie teraz ale jeśli ktoś bedzie miał okazję to polecam, jest naprawde dobrą instruktorką i ma bardzo fajny styl nauczania ;p polecam tą szkołę ;ddddd Dażar najlepszy jest !!! <br><hr>M.... ;p
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2013, 02:12

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli wybraliście ta szkołę to zrobiliście dobrze. Ja zdałam zdałam dopiero za 7 razem i też uważałam, że to wina szkoły. Przeniosłam się do innej i to był mój pierwszy błąd - wzięłam 5 godzin i stwierdziłam, że instruktor tylko pojechał ze mną sie przejechać po mieście nie ucząc mnie niczego. Nawet był zdziwiony, że oblałam egzamin. Ponownie oblałam i znowu zmieniłam szkołę. Robiłam tak jeszcze 3 razy. Po prawie miesiącu krążenia koło Dażaru - wstydziłam się tam pokazać - zgłosiłam się do nich ponownie. Przyjęli z uśmiechem i nie robili żadnych wymówek, że zmieniłam szkołę. Zdałam ten egzamin i już od pewnego czasu jeżdżę samodzielnie. Jak tylko widzę samochody Dażaru to wierzcie mi, że za nimi tęsknię. To coś znaczy. Więc niech nikt mi nie mówi, że nie zdał za pierwszym razem z ich winy. To czy zdamy zależy od nas samych. Uważam, że robią dużo aby nauczyć nas jeździć. Zmieniając szkoły jazdy miałam pogląd jak to robią w innych szkołach i wiem co mówię.<br><hr>Iwona<br>
mi też brakuje tych osób ze szkoły , tego miejsca i atmosfery, gdyby nie to że musiałam koniecznie zrobić te prawko to bym mogla nawet 20 razy podchodzić do egzaminu by tylko móc jeszcze raz przejechać sie Fiatem punto ;) pozdrowienia dla Piotrka który odwala dobrą robotę i dla instruktorów Iwony, Krzyśka , Tomka i Roberta którzy sprawiaja ze nie można isę doczekać kolejnej jazdy ;d <br><hr>Maaaadle. ;d
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê