Zobacz wątek - Szukam pracy pozanań, swarzędz, jasin, łowencin itp.
NAS Analytics TAG

Szukam pracy pozanań, swarzędz, jasin, łowencin itp.

Dam pracę, szukam pracy - ogłoszenia rekrutacyjne
_________

Szukam pracy pozanań, swarzędz, jasin, łowencin itp.

Postprzez talta » 21/9/2009, 18:40

Witam.
Podejme prace na terenach wyzej wymienionych. Mam 14 lat, praca ma miec charakter dorywczej. Tzn. sobota, niedziela, popoludnia. Moge byc ochroniarze, doradca w sklepie, sprzataczem, rozwozic pizze itp. itd. etc. prawie zadnej pracy sie nie boje ale wlasnie prawie oznacza to, ze mam lek wysokosci :? Wyksztalcenie podstawowe 8) aktualnie druga klasa gim, wiec zadnych kibli :D nigdy nie notowany, spisywany. Kasy potrzebuje na remont i tuning mojego simsona, ktory jest maja pasja. Jak wiadomo na tuning nigdy nie za malo :wink: Z takich dodatkowych informacji, to:
mialem do czynienia z remontami pomieszczen, malowaniem (sciany, ploty itp), tapicerstwo i krawiectwo nie jest mi obce, malowalem swojego simsona (ogolnie remont wizualny), jednak jesli chodzi o silnik to duzo nie zrobie (zmien cylek, wyreguluje gaznik itp. proste podstawowe czynnosci), troszke znam sie na komputerach ale to troche;
Ogolnie moge podjac bardzo duzo prac, najchetniej w mechanice :D. Proponowac, najlepiej na gg 1075615. Watpie, ze cos znajde ale jesli ktos potrzebuje takiej osoby jak ja to odsylam na gg. Pozdro, Talta.
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14


Postprzez Konio » 21/9/2009, 20:44

14 lat ochroniarz to nie przesadzaj :D Ale dobrze ze chcesz pracowac :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez Czester » 22/9/2009, 01:00

Ten tekst mnie również ubawił :lol:
Jeszcze nie spotkałem 14-to letniego ochroniarza a pracuję w branży już 7 lat.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez rechaa » 22/9/2009, 11:01

CzesterTX napisał(a):Ten tekst mnie również ubawił :lol:
Jeszcze nie spotkałem 14-to letniego ochroniarza a pracuję w branży już 7 lat.

Może młody mógłby pracować jako tajniak???... bo kto spodziewa się 14-letniego ochroniarza...
Ale swoją drogą dobrze że 14-latek jest przedsiębiorczy, aż pdziwiam normalnie!
Avatar użytkownika
rechaa
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 14/9/2009, 22:14
Lokalizacja: S-sk

Postprzez talta » 22/9/2009, 15:36

haha moze troszke przesadzilem ale kiedys przegladajac oferty znalazlem takie ogloszenie ale okazalo sie, ze juz zajete :/ nie chodzi tu o ochroniarza, np. klubu albo jakis imprez ale o takiego ochroniarza/stroza
co to pracy to wiadomo, trzeba kombinowac ;)
ogolnie pracuje od 12 roku zycia dowrywczo oczywiscie, a jak bylem bardzo maly to pomagalem ojcu, najpierw dla zabawy, a potem ... no wiadomo zawsze cos odpalil ;)
a jeszcze dodam, ze praca na myjni tez by mi bardzo odpowadala
pozdro ;)
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez rechaa » 22/9/2009, 21:00

Kurcze jak bym mieszkał w Poznaniu i miał biznes to bym Cię na bank zatrudnił... niestety ani tam nie mieszkam, ani nie mam firmy :cry: ... ale i tak Cię podziwiam.
Znam osoby, które mają po 25 lat i w życiu nie pracowały... żal mi ich, no ale co zrobić...
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Avatar użytkownika
rechaa
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 14/9/2009, 22:14
Lokalizacja: S-sk

Postprzez wujuwawa » 23/9/2009, 07:21

talta napisał(a):ogolnie pracuje od 12 roku zycia dowrywczo oczywiscie, a jak bylem bardzo maly to pomagalem ojcu, najpierw dla zabawy, a potem ... no wiadomo zawsze cos odpalil ;)


...godne podziwu, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie dla dzisiejszego 14-latka priorytet to tylko jak tu sie nacpac,wypic i pobzykac, no i ew. cos zaj....c!

Jestem z Wawy wiec za bardzo niemam jak ci pomóc :/ ale powodzenia, na pewno coś znajdziesz :wink:
Avatar użytkownika
wujuwawa
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 12/5/2008, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tabletka » 23/9/2009, 15:54

wujuwawa napisał(a): ...godne podziwu, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie dla dzisiejszego 14-latka priorytet to tylko jak tu sie nacpac,wypic i pobzykac, no i ew. cos zaj....c!


nie dla każdego to jest priorytet ja nie pracuje bo sie nie udało nie zatrudnili mnie chciałem rozwozić pizze ja pracowałem roznosiłem ulotki kolegom na wsi pomagałem itp. ale dużo osób uważa że jestem za młody na prace i mnie odsyłają gdzie indziej też mam 14 lat
tabletka wystarczy :lol: :lol:
tabletka
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20/8/2009, 12:40
Lokalizacja: gdańsk

Postprzez Fenek16 » 23/9/2009, 18:02

Pracuje w jednej branży od 13roku życia ( 1sza gimnazjum), no i powiem, ze trzeba było włożyć troche w to wszystko, a teraz się odwdzięcza. Mam 18lat, ucze się i do tego (nie będe podawał kwoty, żeby nie było) ale sporo miesięcznie mam. Na konto oszczędnościowe da się sporo odłożyć ;)

Świetnie jest być niezależnym za młodych lat, bez tego napewno bym nie miał motocykli. Aby się nie skończyło na słomianym zapale.

Pozdrawiam
CBR 600 F3
Avatar użytkownika
Fenek16
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1590
Dołączył(a): 19/11/2006, 18:39
Lokalizacja: Warszawa / Starachowice

Postprzez talta » 23/9/2009, 18:40

fenek szczescie masz :P ja tez bym nie mial moto bez tego, pewnie ojciec by sie w ogole nie zgodzil, a tak mialem hajs to nie ma nic do gadanie :D
rechaa na co czekasz? :D
dobra wiara bez spamu, bo to, ze 14 latek chce pracowac to nie jest jakies super wydarzenie, tez duzo osob uwaza, ze jestem za mlody ale mam charakter i sie nie dam, czesto tez mnie odsylali, nie ktorzy wlasnie dlatego, ze mysla, ze 14 tylko chla i cpa, szczerze jak mam wydac na piwo to wole jechac na stacje ;) ale duze znaczenie tez mialo brak wyksztalcenia i doswiadczenia albo po prostu lekcewazenie
fenek mozna wiedziec jaka to branza? :D
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez rechaa » 23/9/2009, 18:48

talta napisał(a):rechaa na co czekasz? :D

Nie to że nie pracowałem... heh mówię o znajomych, którzy mają dzianych rodziców i nie wiedzą co to praca... ja mam 20 lat ucze się i pracuje (no aktualnie na zwolnieniu chorobowym jestem bo się połamałem...;))
i nie gadaj że 14-latek pracujący to nie jest coś godnego podziwu...
Jak już ktoś zauważył terazniejsze priorytety młodzieży to jak to sie naj***ć, naćpać i kiedy do cholery jest jakaś impreza... ;)
Avatar użytkownika
rechaa
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 14/9/2009, 22:14
Lokalizacja: S-sk

Postprzez talta » 23/9/2009, 20:10

chodzilo mi o firme :) hehe
szczerze to kazdy dzieciak ktory ma cos w czaszce i jakies ambicje i marzenia kombinuje, niestety czesto wiara kradnie ale juz tak niestety jest po za tym duzo nie ma lekko, bo np. ja chce zarobic zeby miec dla siebie na swoje marzenia, a niektorzy musza zarabiac w tym wieku na rodzine i to jest smutna rzeczywistosc
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez rechaa » 24/9/2009, 09:49

Przypomniało mi się cuś...
gdy nie miałem jeszcze 18, a jakieś 16 lat, pierwszą pracą jaka była to Merchandiser - zarabiałem wtedy coś koło 1000zł, więc jak dla mnie wtedy to była dobra kasa. Poszukaj może coś w tym kierunku.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Merchandiser
tu masz wyjasnione na czym to polega. Dobre jest to że dbasz tylko o swoją grupę produktów...
Pozdrawiam i życze powodzenia
Avatar użytkownika
rechaa
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 14/9/2009, 22:14
Lokalizacja: S-sk

Postprzez talta » 29/10/2009, 20:29

Nikt nic nie zaoferuje? Kurde wszedzie jak widza mnie albo jak uslysza 14 lat to od razu sayo nara :(
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez gumis » 29/10/2009, 22:23

dziwisz sie? nie gniewaj sie, ale gowniarz jestes wiec ja tez nie bralbym za ciebie odpowiedzialnosci.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Czester » 29/10/2009, 23:06

Ja w wieku 17 lat przez równy miesiąc prowadziłem regularne rejsy statkiem pasażerskim na pewnym jeziorze (samodzielnie bez żadnej załogi ponieważ kapitan został zwolniony za chlanie). Przebije mnie ktoś? :)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Konio » 29/10/2009, 23:27

Wiesz Talta masz 14 lat i pracodawca za cibie odpowiada wiec nie dziw sie ze nikt nie chce cie zatrudnic... moze gdybys mial te 16 lat bo chyba wtedy juz odpowiadasz jak dorosly to moze by cos z tego bylo
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez gumis » 30/10/2009, 08:42

wiesz co, do klubow studenckich, pubow, itp przyjmuja takich mlodych ale to raczej do sprzatania sali niz do lania piwa i robienia drinkow. Przynajmniej jak w innym lokalu pracowalem to wlasnie z tacami popylali tacy mlodzi, za bar nie weszli ale pare zl mieli. Wiesz lepiej miec te 300 zl niz siedziec w domu i nie miec nic. Wiec moze w klubach popytaj. Jakbys mieszkal w Katowicach lub gdzies w obrebie to bym ci pomogl gdzies sie w krecic a tak to lipa.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez talta » 30/10/2009, 14:57

Latem to wiadomo, trawe sie skosi, samochod umyje, cos pomaluje itp. , a zima to masakra. Moj wiem nie swiadczy o tym, ze jestem nie odpowiedzialny.
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez navi » 30/10/2009, 17:35

A może jakieś mycie szyb na skrzyżowaniach? Wiem że pogoda nie zachęca, ale chociaż wiek nie jest przeszkodą no i raczej każdy będzie życzliwie do Ciebie podchodził bo jesteś młody i raczej na flaszkę nie zbierasz ;) Najważniejsze to poczucie humoru i zakorkowane skrzyżowanie :)
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Następna strona


Powrót do Praca



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê