Zobacz wątek - Aprilla Af1125 czy yamaha tzr 125 belgadara

Aprilla Af1125 czy yamaha tzr 125 belgadara

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Aprilla Af1125 czy yamaha tzr 125 belgadara

Postprzez sebastian8844 » 20/9/2009, 10:08

Witam!!
Zamierzam w najbliższym czasie kupić sobie motorek 125. Mam juz na oku 2 motory obydwa w cenie 3000, Aprille Af1 z 1991 roku pomalowana na czarna perłę, tyle ze akumulator jest juz słaby i trzeba wyregulowac gażnik..
Natomiast z yamaha tzr jest wszystko ok i jest 6 lata mlodsza bo rocczik 97..
Nie moge zdecydować sie który kupić prosze o pomoc.. obydwa sa zarejestrowane w polsce.. po aprille mam 70km drogi w jedna strone a po yamahe 160.. wiec jest troche różnica.. Prosił bym o porównanie obydwóch ofert i pomoc w wyborze.. interesuje mnie bardzo spalanie, ktory motor mnirej pali na 100km. który ma lepsze pszyśpieszenie i v-max jakie sa tych motorów.. dodam jeszcze ze ta aprilla ma 36 koni a yamaha 30. .podejrzewam ze spalanie wiaze sie z v-maxem i moca ale wole sie zapytac fachowców.. a jeszcze moj wzrost.. mam 186 cm wzrostu i jestem szczupły waże 67 kg. a którym motorze bede lepiej wygldal.. piszcie bede bardzo wdzieczny.. jeśli ktoś woli może wysłac mi swojego posta na gg. 11701660 ale to nie jest konieczne..
edit:/
I jeszcze chciał bym wiedzieć czy te motory to 2 sówy czy cztero..
sebastian8844
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl