Zobacz wÄ…tek - Dziwczyna i motror:)??
NAS Analytics TAG

Dziwczyna i motror:)??

O wszystkim
_________

Postprzez t_racer_ » 18/1/2007, 17:03

evil napisał(a):BTW, Outlaw, na 100% źle się czujesz - stałeś się sympatyczny... :shock:

fuck, świat juz nigdy nie będzie taki sam... :cry:
i co ja, bidulek, teraz zrobiÄ™???

:lol: :lol: :lol:


Pewnie krew odpłyneła z mózgu do... :D a może to prawda, że towarzystwo kobiet łagodzi obyczaje?
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia


Postprzez Thrillco » 18/1/2007, 19:51

To ja se odpowiem..koleżanko...bo jak chcesz się tu robić na kij wie kogo to proponowałbym jednak odpuścić, nawet jeśli jestes synem/córką prezydenta. Nawet takim osobom waznym do tego stopnia jak Ci się wydaje, ze jesteś mozna i warto zwracać uwage (a może nawet szczególnie powinno się) na to jak piszą, stad moje pytanie...przeczytaj jak napisane sa twoje wcześniejsze posty. I wbij może sobie jednak do głowy...jeśli nie jest to forum lasek, modelek itp. to jestes tu laską, kolezanką, nikim wyjątkowo wyjątkowym, zeby się zwracać do Ciebie per PAni, wasza wysokość lub podobnie...nawet jeśli jesteś królową angli...nie jestes moją królową. Tyle ode mnie...kolezanko Stachowiak, jeśli nią jesteś.
Może trochę ostro...ale, może tak czasem trzeba, jak ktoś się w dziwny sposób wywyzszać ma ochotę...
Ostatnio edytowano 18/1/2007, 19:55 przez Thrillco, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 18/1/2007, 19:57

Może jest ale walenie tekstu-nie jestesmy sobie na ty i chyba nie wiesz kim jestem to se zobacz jest...niesmaczne i nie na miejscu..a pierwsze posty są napisane jak przez kogoś niepełnosprytnego.....była akcja jest reakcja..zawsze tak mam, zawsze tak bede miał..zabijcie mnie to i tak bede was straszył :P
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 18/1/2007, 20:13

nie byłem uszczypliwy...Monika Jaworska ma problem z poprawnym pisaniem bo ma problem ze słuchem, więc podobnie jak nie bardzo wie jak brzmi gdy się wymawia to tak samo pisze..to troche jak mowa Kalego z Pustyni i w Puszczy...dyslektyk tez może mieć taki problem bo na tym polega dysleksja. No i oczywiście można skończyć tylko przedszkole to wtedy pisze się właśnie...ja był w muzeum i widział słoń...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 18/1/2007, 20:52

Fajnie...a mi się nie podoba tylko ton wypowiedzi takiej osoby, która widocznie przez to, że w ostatnim czasie słyszała że jest super...modelką to się wydaje nie wiem co. Zdecydowanie większy szacun mam dla M.Jaworskiej, choćby dlatego, że robi cos zupełnie innego niż zdecydowana wiekszość dziewczyn i robi to nieźle. Nie ma nic do Monik...ale najwyraźniej przez to, że wydaje się jej że jest kimś więcej niż jest i sodóweczka jeszcze bije w komureczkach to ma ona coś do mnie...mnie to zgrzewa, ja tylko zadając pytanie zwróciłem uwage ipopatrz dalej...poskutkowało, już dziewczyna nie pisze jak Kali...i o to tylko chodziło.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Shinden » 18/1/2007, 23:57

Sprawa raz,Outlaw zobaczyl jedna srednia jakosci fotke,a juz mu sie swiatopoglad zmienl :D Chyba krew poplynela do drugiej glowki :lol:

Sprawa dwa,wydaje mi sie ze kolezanka chciala nam tu przybrylowac ladna buzia i niezla figurka.Tylko po jaka cholere??

Wez sobie kolezanko przyklad z Kaji,ona nie machala fotami na lewo i prawo a wszyscy na forum ja szanuja.
Gdyby Kózka Ecie Plecie to by Nóżki Ch**j Ci w dupe:>
Avatar użytkownika
Shinden
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 1/9/2005, 14:06
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Postprzez Thrillco » 19/1/2007, 08:39

OK...teraz coś o Samej kolezance M.Stachowiak. Na najwiekszym sajcie supermodelki.pl masz tylko 3 foty z czego 2 rozbierane. Niepublikowana sesja dla CKM, pokazy bikini i bielizny...nadal uważasz że jesteś strasznie wyjątkowa? :O I co mozna pomyslec o kimś kto z datą ur.1981 - czyli dziś mającym 25-26 lat i pisze o sobie ze jest stara i pomarszczona? Trochę porazkowe podejście do świata...typowe dla modelki :(

A tak na marginesie...w sumie i tak dobrze że nie jesteś Anną Stachowiak http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... D%26sa%3DN
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 19/1/2007, 09:24

Heh..mówią kto się czubi ten się lubi :P A tak serio...zimny przysznic zawsze działa otrzeźwiająco...co do podrywu...nie lubię specjalnie zbyt plastikowych panienek...
Heh...no teraz to sie naraziłem...hehehe
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez pawlo89 » 19/1/2007, 23:26

Gosia napisał(a):
pawlo89 napisał(a):jeb to juz chamstwo jest my oczywscie nie mozemy wrzucac na was a wy oczywiscie mozecie a na facetow chamy i swinie mowia;/ jakies kompleksy masz?

naturalnie my też nie możemy ale widzisz tak to już jest że okreslenie świnia do was zosatło przyklejone. :lol:

no w sumie tak nawet jest piosenka o nas:P hehe
honda nsr 125 z podrasowanym silnikiem:) | | www.fasttec.fora.pl
Avatar użytkownika
pawlo89
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19/11/2006, 11:08
Lokalizacja: gliwice

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości




na górê