Zobacz wÄ…tek - jak ja lubie niektorych puszkarzy
NAS Analytics TAG

jak ja lubie niektorych puszkarzy

O wszystkim
_________

jak ja lubie niektorych puszkarzy

Postprzez leff » 1/9/2009, 16:53

generalnie staram sie zachowac spokoj i rownowage pomiedzy puszkarzami i motocyklistami ale dzisiaj malo mnie szlag nie trafil.

Dla warszawiakow : wiadukt na Powstancow Slaskich od strony Gorczewskiej.

Na zwezeniu przed wiaduktem wpasowalem sie przed VW busa i sobie spokojnie jade lewa strona pasa bo tam straszne dziury. Nagle patrze a idiota pasuje sie miedzy mnie a kraweznik czyli podjezdza z prawej i spycha mnie na przeciwlegly pas. Lekko przyspieszylem a ten dalej mnie dochodzi (z przeciwka caly czas jada m.in. autobusy a tam strasznie wasko) i jedzie rownolegle i morde piluje przez okno, ze jak ja jade, ze wszyscy na moto tak jezdza, i ze mam w.ypierd.....
Podnioslem reke zeby mu fucka pokazac i trafil mnie lusterkiem, ze sie zlozylo i wypadla szyba (przedtem juz byla peknieta bo jak go mijalem to sie zastanawialem jak mozna z taka jezdzic).
Zjechalem w prawo we wroclawska zeby nawinac w lewo a ten za mna, przyblokowal mnie i wyskakuje do mnie z morda. Poniewaz byl letko mniejszy to sie zmityngowal ale dalej mnie opierda... i z morda, ze mam mu dac dwie stowki albo wzywa policje i ze spisal numeru.
Zapytalem sie pacjenta czy sobie dobrze zapisal numery i kazalem mu spier...c po czym zawinalem sie do domu.
generalnie mialem ochote mu dac w morde
Ciekawe czy bedzie ciag dalszy.
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez C-bool » 1/9/2009, 17:01

Życie... "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Hamulec » 1/9/2009, 17:23

Trudno powiedzieć czy będzie c.d. ale nie przejmuj się, bo jak widzisz idiotów nie brakuje na tym swiecie. Najgorsze to, że ludziom nerwy psują.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Frugos » 1/9/2009, 17:39

Takich ludzi tylko z miejsca pierdolnąć...
Avatar użytkownika
Frugos
Bywalec
 
Posty: 602
Dołączył(a): 5/11/2008, 17:05

Postprzez malyzck » 1/9/2009, 17:40

trzeba bylo zdjac kask i mu kaskiem wyjeba....... !!

niestety ale takich smieci jest pelno
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez wojtasmazi1 » 1/9/2009, 17:42

Moglem mu strzelic jednego to by sie uspokoił.... :)
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje

Postprzez zadzior » 1/9/2009, 17:44

leff, wykazales sie rozwaga i opanowaniem.mysle, ze spora grupa ludzi w twojej sytuacji zbombardowalaby go szybkimi sekwencjami bokserskimi :D
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez turboponczek » 1/9/2009, 17:45

Powiedzmy sobie szczerze i otwarcie...
byłem furą w wielu miejscach w PL...


ale tak jak ku*wa Warszawiacy jezdzÄ… to ja je*ie...


W ogole na tych Powstanców Śląskich jest taki penerski poprzeczny uskok czy coś.. powinni poinformować że coś takiego istnieje znakiem ostrzegawczym.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez SzpiceR » 1/9/2009, 19:52

Deadmau5 napisał(a):leff, wykazales sie rozwaga i opanowaniem.mysle, ze spora grupa ludzi w twojej sytuacji zbombardowalaby go szybkimi sekwencjami bokserskimi :D


Ty napewno xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Krzychu1323 » 2/9/2009, 06:35

musisz przyjechać do poznania, naucze Cie paru numerów jak sie zachować na drodze.

na Twoim miejscu zakur*ił bym gościowi w morde z Alpinestara :P
hrhr %-)

Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu1323
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 7/1/2009, 07:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez patryk83 » 2/9/2009, 08:19

Ja miałem podobnie jak jechałem z młodą w nocy.
Jadę sobie spokojnie podjeżdżam pod światła wciskam się spokojnie między samochody i mijam jednego kolesia stoję już przed nim ale z prawej strony pasa.
Jeb*** uj wystartował z piskiem opon spychając mnie na puszkarza na prawym pasie na szczęście koleś był przytomny i odbił też lekko w prawo to go nie zahaczyłem. Tamtego dogoniłem na następnych światłach wale mu w szybę a tam taki gówni8arz siedzi przestraszony że mu wpierd***. Drzwi pozamykał bo zobaczył, że zauważyłem że są otwarte i chciałem je otworzyć.
Mnie to się adrenalina podniosła bo się wkur** ale młoda się przestraszyła tej scenki z gówniarzem i nie tego, że mu chciałem wpierdziel spuścić...
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez jajko » 2/9/2009, 09:18

turboponczek napisał(a):Powiedzmy sobie szczerze i otwarcie...
byłem furą w wielu miejscach w PL...


ale tak jak ku*wa Warszawiacy jezdzÄ… to ja je*ie...


W ogole na tych Powstanców Śląskich jest taki penerski poprzeczny uskok czy coś.. powinni poinformować że coś takiego istnieje znakiem ostrzegawczym.


Chcialbym zauwazyc ze wiekszosc "warszawiakow" to jest przyjezdnych albo spod Warszawy , Legionowo , Nowy dwor , Serock etc
jajko
Świeżak
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2/4/2007, 19:38

Postprzez karolr » 2/9/2009, 09:23

Wychodzi na to, że w W-wie nei ma warszawiaków tylko sami przyjezdni :P
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez falconiforme » 2/9/2009, 09:30

jajko, wypchaj siÄ™ sianem.
Czy blisko z warszawy czy z warszawy wszyscy się uczą na tych samych drogach w Warszawie. Więc jeden diabeł.

Do "Warszawiaka" czasem łatwo przypisać nazwisko Czajkowski. Do 100km/h sobie radzi, ale powyżej to się czai w jaki sposób tą ciężarówkę wyprzedzić.
Nie jestem obiektywny pamiętam to z niektórych sytuacji.

A co do ogólnie miastowych to też miałem różne sytuacje. Wierzcie mi, na typowych wsiach po 500 mieszkańców jest zdecydowanie mniej wieśniactwa.
__________________________________________

Wsiada staruszka do tramwaju w Warszawie. Młody chłopak ustępuje jej miejsca. Ona siada, patrzy na niego i mówi:
-A Pan to chyba nie jest z Warszawy.
-Zgadza siÄ™. A skÄ…d Pani to wie?
-Bo ustąpił mi Pan miejsce.
Po chwili chłopak mówi:
-A Pani to rodowita Warszawianka.
-Zgadza siÄ™, skÄ…d Pan to wie?
-Nie podziękowała Pani.
___________________________________________
Ostatnio edytowano 2/9/2009, 11:28 przez falconiforme, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez smoder » 2/9/2009, 09:34

fakt, ludzka glupota nie zna granic. Ja np jechalem dzis autobusem do roboty, 3 pasy w jedna strone, autoban zjezdza w zatoczke na przystanek, ale nie zmiescil sie caly, bo na poczatku stal jakis dostawczak dla sklepu i rozladowywali towar, wiec tylek zostal na prawym pasie. Duzy korek, zaraz za przystankiem skrzyzowanie ze swiatlami, a za autobusem jakis idiota w puszcze trabi caly czas, zeby autobus mu zjechal... Wiadomo, na przystanku moze sie zatrzymal ze 20 sekund i tamowal ruch, ale gosciowi lapa od klaksonu sie nie odrywala.
A jadac na moto, to najbardziej nie lubie jak w korku nie daja przejechac i jeszcze sie smiejÄ… do lusterka, najczesciej jakies stare pryki.
Leff, trzeba bylo mu zeje*** ;))
smoder
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 17/2/2009, 16:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Taser » 2/9/2009, 19:03

karolr napisał(a):Wychodzi na to, że w W-wie nei ma warszawiaków tylko sami przyjezdni :P


Najlepiej widac jak sa jakies swieta, sam nie jestem Warszawiakiem ale mieszkam pod wawa od 8 lat, na wielkanoc czy boze cialo, wawa taka pusta jest ze tylko wsiadac i jezdzic, trase ktora robie normalnie w jakies 35 minut do 40 jak jest tloczniej, mozna wtedy zalatwic w 15-20 minut. Juz nie wspomne o tym ile ludzi codziennie z Radomia albo Lodzi do pracy dojezdza.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez Wilku111 » 2/9/2009, 19:57

No ja normalnie do szkoły jechałbym 25 min góra. A przez te korki to jade 50 min. Bo oczywiście od nas do wawy jest jeden pas i nie ma jak ominąć tych puszek. A nie bedę się pchał na trzeciego.

Wkurza mnie to ostro...
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez gelo007 » 2/9/2009, 20:10

Taser napisał(a):
karolr napisał(a):Wychodzi na to, że w W-wie nei ma warszawiaków tylko sami przyjezdni :P


Najlepiej widac jak sa jakies swieta, sam nie jestem Warszawiakiem ale mieszkam pod wawa od 8 lat, na wielkanoc czy boze cialo, wawa taka pusta jest ze tylko wsiadac i jezdzic, trase ktora robie normalnie w jakies 35 minut do 40 jak jest tloczniej, mozna wtedy zalatwic w 15-20 minut. Juz nie wspomne o tym ile ludzi codziennie z Radomia albo Lodzi do pracy dojezdza.


Lol, ale to co Wawa tylko dla Warszawiaków? Robię po Wawie około 100km i mnie się tu dobrze jeździ.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Taser » 2/9/2009, 20:15

Nie mowie ze wawa tylko dla warszawiakow, bo im wiecej roznych ludzi tym ciekawiej, tylko mowie jakie sa realia :P
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez Bystry » 2/9/2009, 20:19

Szczerze ? ja bym go przystawił do ściany i mu ryja obił przy ścianie i się zapytał czy fajnie mu ... potem bym mu powiedział, że mniej więcej ja bym się tak czuł jak by mnie zepchną ogólnie bym go walił w pysk
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê