Zobacz wÄ…tek - jak ja lubie niektorych puszkarzy
NAS Analytics TAG

jak ja lubie niektorych puszkarzy

O wszystkim
_________

Postprzez turboponczek » 2/9/2009, 20:21

Nareszcie jakis głos rozsądku się odezwał. <przybija_pione>
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!


Postprzez gelo007 » 2/9/2009, 20:22

Zresztą nie ma co narzekać. Jak jedziesz na motocyklu to często robią miejsce motórowi jak w brusie wszechmogącym.

Co do tego jak się jeździ po warszawie - no trzeba się przyzwyczaić do specyfiki tego miasta.

1) Ponczek mi pisze, że sie pomylił na rondzie, włącza kierunek w prawo i czeka aż mu ktoś zrobi miejsce. LOL. A gówno! A ja mówie: redukcja i w piz....e! To przynajmniej przyhamują.

Swoją drogą to raczej nie spotykam się z tym, żeby mnie gdzieś nie wpuścili. A jeżdżę często, na np. Towarowej i innych pokręconych jak świński ogon ulicach. Na marynarskiej też często korki, że nawet nie ma gdzie palca włożyć, a jednak wpuszczą człowieka jak zajedzie drogę :lol:.

2)Kolejna sprawa od ponczka. Mówi, że ludzie na 6 miejscach parkingowych stawiają 4 auta. No spoko. A ja mówie: A gówno! Stań przed nimi w poprzek, napisz kartke i auto na luzie zostaw. Jak będą chcieli przejechać to se przepchają.

3)Kolejna sprawa - chce przepuścić starą babe na przejściu. Ponczuś! Czy Ty wiesz jaki korek powodujesz tym wszystkim?! Jej jest już bliżej niż dalej więc jak postoi 20 minut dłużej to nie zrobi jej różnicy.

Trza być twardym nie miętkim! xD

Edit: porada dla usera Leff. Zamiast bawić się w tego typu kulturę to trzeba było typa złoić i zabrać mu tą kartkę na której zapisał numery, a następnie zabrać mu dowód osobisty i wyczytać gdzie mieszka. Potem mówisz czy płaci, czy wjazd na chate.

Tak siÄ™ to robi w Radomiu.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez turboponczek » 2/9/2009, 20:33

Nie zadzierajcie z Radomiem bo to penerstwo :lol:

Gelosławie Paliblancie, zapomnaiłeś o małym szczególiku... a mianowicie na mojej rejestracji widnieją dwie magiczne literki "P O".

Ej i przepraszam za kolege który krzyczał w środku miasta z auta że Legia to ku*wa :lol:
I pragnę złożyć od razu wyjaśnienie.. nie jestem kibiciem i je*ie mnie to czy lech,legia wygra mecz.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Hamulec » 2/9/2009, 21:48

...stereotypy, wszędzie w nad Wisłą jeden gips. Inaczej jest napewno w krajach Azji, Afryki, a w drugą stronę np. za Odrą i Nysą Lużycką...
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Artur 666 » 3/9/2009, 01:25

a co za różnica warszawa czy krakow i tak polowa jezdzic nie umie nawet u mnie na wsi najgorsze dziadki po 55 roku wyprzedzaja mnie z prawej debile, baby po 35-40 to juz w ogole na prawo nie zjedzie znaku ustap pierwszenstwa nie widzi

ogolnie to z tego co pamietam 3 lata temu lepiej mi sie latalo po miescie
Tl 1000r
Pieprze raperów psełdo gangsterów
prawdziwym wyzwaniem jest zakręt
Avatar użytkownika
Artur 666
Bywalec
 
Posty: 551
Dołączył(a): 26/8/2009, 10:22
Lokalizacja: Kozia Wola

Postprzez Kula07 » 3/9/2009, 07:28

falconiforme napisał(a): Wierzcie mi, na typowych wsiach po 500 mieszkańców jest zdecydowanie mniej wieśniactwa.




zgadzam się, w mniejszych miejscowościach kierowcy o wiele bardziej ustępują miejsca, nie pchają się na chama i nie próbują zajeżdżać drogi
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez wujuwawa » 3/9/2009, 07:30

Artur 666 napisał(a):a co za różnica warszawa czy krakow i tak polowa jezdzic nie umie


dokładnie, pozatym kultura i zachowanie na drodze nie są uzaleznione od tego skąd jesteśmy i gdzie mieszkamy, tylko od tego, jakimi jesteśmy ludzmi i jak sie ogarniamy na drodze...

i wara k***a od warszawiaków :twisted:
Avatar użytkownika
wujuwawa
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 12/5/2008, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ircia » 3/9/2009, 07:42

Radom.Tam to dopiero się dzieje, same "dzielnice cudów" .
Four wheels move your body, two wheels move your soul.
Avatar użytkownika
Ircia
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 12/8/2009, 10:57
Lokalizacja: Okolice Wawy

Postprzez duddits » 3/9/2009, 08:57

Taser napisał(a):Najlepiej widac jak sa jakies swieta, sam nie jestem Warszawiakiem ale mieszkam pod wawa od 8 lat, na wielkanoc czy boze cialo, wawa taka pusta jest ze tylko wsiadac i jezdzic, trase ktora robie normalnie w jakies 35 minut do 40 jak jest tloczniej, mozna wtedy zalatwic w 15-20 minut. Juz nie wspomne o tym ile ludzi codziennie z Radomia albo Lodzi do pracy dojezdza.

No dokładnie to samo miałem napisać :) Tylu ludzi słyszę narzeka na to jak to strasznie się jeździ po Warszawie, a nie biorą pod uwagę, że często gęsto to właśnie ich ziomkowie jeżdżą tak a nie inaczej tyle, że już na stołecznych blachach :) Prawda jest taka, że samochodów jest coraz więcej, a ulice są ciągle te same jak 30 lat temu (no, prawie). I musi dochodzić do takich sytuacji, niestety.
Ja również od kilku lat mieszkam na obrzeżach Warszawy (a wychowałem się w Śródmieściu), ale samochód raczej zostawiam w garażu. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogę jechać o2o to wybieram autobus.

I jeszcze jedna sprawa. Może na zasadzie przeciwwagi powiem, że z moich obserwacji wynika, że kierowcy samochodów raczej zjeżdżają i robią miejsce dla motocyklistów. Jeśli tego nie robią to często dlatego, że cię po prostu nie zauważyli w porę, albo zwyczajnie w danym momencie nie mogą tego zrobić. Jasne, są też takie przypadki jak ten tutaj opisany, ale myślę, że jednak należą do mniejszości. Oby było ich jak najmniej.
http://gomoto.tv/ | naszym motorem jest pasja
Avatar użytkownika
duddits
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 10/4/2009, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sepo » 3/9/2009, 10:11

Mnie tam po wawie się jeździ zajebiście. Jeżdżę od marca i w tym czasie zajechano mi drogę może 2 lub 3 razy. A z reguły jak zapierdalam i trzymam moto wysoko to wszyscy mnie słyszą i zjeżdżają.
Za to ostatnio byłem w Olsztynie i tam to jest masakra. Nie dość, że trzeba czekać na zmianę świateł strasznie długo to wszyscy ruszają ze skrzyżowania jak żółwie a jak się żółte zapali do od razu hebel.
W Poznaniu nikt mnie nie chciał wpuścić jak się przebijałem przez 3 pasy xD jeszcze koleś mi chciał naubliżać, ale jak wyszliśmy z kangura służbowego to szybko spie****** :twisted:
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez Ircia » 3/9/2009, 11:44

Ja na stolicÄ™ tez nie narzekam.Sepo taki bysior jestes?? :twisted:
Four wheels move your body, two wheels move your soul.
Avatar użytkownika
Ircia
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 12/8/2009, 10:57
Lokalizacja: Okolice Wawy

Postprzez maua » 3/9/2009, 12:17

Co do Olsztyna to się zgodzę, kraina tysiąca jezior i świateł, nasz kochany ratusz musiał na coś wydać pieniądze z UE ;) (Chyba, że chodzi Ci o ten k. Częstochowy? :P ) Ale wg mnie najgorzej jest u nas z jazdą lewym pasem, bo jedzie ci taki dziadzia 50 kmh na dwupasmówce do 70kmh lewą stroną i nawet wyprzedzić go nie ma jak, bo prawym też jadą tak wolno...
maua
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28/8/2009, 17:19

Postprzez karolr » 3/9/2009, 12:24

wtedy walisz środkiem :twisted:
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Dandi93 » 3/9/2009, 12:58

Najlepiej 200 żeby dziadzia spadł z tego rometa
nsr>zzr>zx6r>r6>cbr f4i?
Avatar użytkownika
Dandi93
Bywalec
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24/5/2008, 11:43
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez sepo » 3/9/2009, 14:12

Ircia napisał(a):Ja na stolicę tez nie narzekam.Sepo taki bysior jestes?? :twisted:

Do najmniejszych nie należę 8) :lol:
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez eBuch » 3/9/2009, 14:31

Też na Wawe nie narzekam... Ostatnio byłem w Wyszkowie. Jak mi tam baba wyjechała (klasyczny lewoskręt) myslałem że już po mnie hehe. Na szczęście zdołałem ją ominąć bo się "dotaczała" do uliczki podporządkowanej. Gdyby ruszyła normalnie... [*].

Proste... w Wawie też juz pare razy bym się rozjebał ale nie w tak perfidny sposób !!! Jeżeli chodzi o ustępywanie miejsca, puszkarze zjeżdżają na bok... tak jak ktoś wcześniej napisał: "jeżeli tego nie zrobią to albo Cię nie zauważyli albo nie mają takiej możliwości".

Tak czy siak trzeba uważać... :D
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez gelo007 » 3/9/2009, 18:07

Ircia napisał(a):Radom.Tam to dopiero się dzieje, same "dzielnice cudów" .


A co to na tych dzielnicach siÄ™ dzieje?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Frugos » 3/9/2009, 21:14

gelo007 napisał(a):A co to na tych dzielnicach się dzieje?


jeżdzą bez kaskuf
Avatar użytkownika
Frugos
Bywalec
 
Posty: 602
Dołączył(a): 5/11/2008, 17:05

Postprzez gelo007 » 4/9/2009, 08:58

Frugos napisał(a):
gelo007 napisał(a):A co to na tych dzielnicach się dzieje?


jeżdzą bez kaskuf

I może jeszcze siejom śmierć! xD
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez wujuwawa » 4/9/2009, 09:02

gelo007 napisał(a):
Frugos napisał(a):
gelo007 napisał(a):A co to na tych dzielnicach się dzieje?


jeżdzą bez kaskuf

I może jeszcze siejom śmierć! xD




... i napefno palÄ… skuftery!!!!!
Avatar użytkownika
wujuwawa
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 12/5/2008, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê