Zobacz wątek - Honda FX 650 Vigor - czy warto kupić?

Honda FX 650 Vigor - czy warto kupić?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Honda FX 650 Vigor - czy warto kupić?

Postprzez melonik » 29/8/2009, 17:46

Witam wszystkich, gdyż to mój pierwszy post/temat na tym forum smile.gif

Mam w planach zakup niedrogiego motocykla. A jest nim w/w honda. I terach chciał bym się Was zapytać, jak ten motocykl się sprawuje.

Zamierzam go użytkować w każdych warunkach (oczywiście oprócz zimy). Lekki teren, czyli jazda po leśnych ścieżkach, drogach, sporo piasku, ale także, jak to w terenie, jakieś błotko, mokre liście... Jednakże żaden ciężki off-road.. Nie oczekuje jakichś strasznych wrażeń, chodzi mi o sprawne przemieszczanie się po miękkim gruncie.

Jednak to nie wszystko. Tym motocyklem jeździł bym także często po normalniej asfaltowej drodze. Tu również nie oczekuję fajerwerków, ale aby dobrze się na niej sprawował, poprawnie prowadził itd.

Czy ta honda spełni moje wymagania, jako uniwersalny motocykl? Proszę o rady i opinię.
melonik
Świeżak

Powrót do Motocykle