Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Motocyklisto ubezpiecz się!
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Motocyklisto ubezpiecz się!

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Motocyklisto ubezpiecz się!

Postprzez Åšcigacz » 26/8/2009, 17:24

Dyskusja na temat: Motocyklisto ubezpiecz siÄ™!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motocyklisto ubezpiecz siÄ™!
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 26/8/2009, 17:24

Tak *** 1 ofiara śmiertelna lepiej poznajcie sie ze statystykami słabi jestyeście do rozpuku. **** w to ubiezpieczenia<br><hr>Traperoso
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/8/2009, 18:48

Kolego, masz malutką wiedzę o statystyce ! trzeba w szkole było się skupić na lekcjach matematyki. Statystyka mówi w tym temacie o przypadkach z udziałem motocyklistów, ich pasażerów, uwzględniając nie tylko tory, ale i drogi publiczne. Nie tylko wypadki z winy motocyklistów, ale z ich udziałem. Ty akurat nie musisz się zabezpieczać, bowiem jesteś najlepszym, albo jednym z najlepszych kierowców motocykla. Cieszę się że Twojego poglądu nie podzielają "słabsi" kierowcy od Ciebie jak Ci wymienieni w artykule. Chwała Im za to. Pozdrawiam życząc spokojnej jazdy bez wypadku !!!<br><hr>Magoi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/8/2009, 21:44

Komentatorzy napisał(a):Kolego, masz malutką wiedzę o statystyce ! trzeba w szkole było się skupić na lekcjach matematyki. Statystyka mówi w tym temacie o przypadkach z udziałem motocyklistów, ich pasażerów, uwzględniając nie tylko tory, ale i drogi publiczne. Nie tylko wypadki z winy motocyklistów, ale z ich udziałem. Ty akurat nie musisz się zabezpieczać, bowiem jesteś najlepszym, albo jednym z najlepszych kierowców motocykla. Cieszę się że Twojego poglądu nie podzielają "słabsi" kierowcy od Ciebie jak Ci wymienieni w artykule. Chwała Im za to. Pozdrawiam życząc spokojnej jazdy bez wypadku !!!<br><hr>Magoi<br>
Tak sie składa, ze znam kolege...i pragnę zakomunikować, iż jazda motorem nie jest Mu obca.

Pozdrawiam all<br><hr>modli
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/8/2009, 22:10

Komentatorzy napisał(a):Kolego, masz malutką wiedzę o statystyce ! trzeba w szkole było się skupić na lekcjach matematyki. Statystyka mówi w tym temacie o przypadkach z udziałem motocyklistów, ich pasażerów, uwzględniając nie tylko tory, ale i drogi publiczne. Nie tylko wypadki z winy motocyklistów, ale z ich udziałem. Ty akurat nie musisz się zabezpieczać, bowiem jesteś najlepszym, albo jednym z najlepszych kierowców motocykla. Cieszę się że Twojego poglądu nie podzielają "słabsi" kierowcy od Ciebie jak Ci wymienieni w artykule. Chwała Im za to. Pozdrawiam życząc spokojnej jazdy bez wypadku !!!<br><hr>Magoi<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak sie składa, ze znam kolege...i pragnę zakomunikować, iż jazda motorem nie jest Mu obca.

Pozdrawiam all<br><hr>modli<br>
Kotuniu, właśnie dałem Ciała, bo odpisując na słaby komentarz koledze Traperoso, nie kliknąłem w dymek "odpowiedz" i dlatego wyszło yak jak wyszło. Sam też mam ubezpieczenie u nich i przeanalizowałem wszystko wcześniej, stad mój komentarz, że kolo tylko śmiga po prostych po mieście (zapewne nocą) z podgiętą tablicą rejestracyjną stąd Jego zajefajne doświadczenie w prowadzeniu motocykla i brak wiary w to o czym Zeno wspomina zawsze, że motocykliści dzielą się na tych co już leżeli i tych co będą leżeć !!! Pełen szacun dla Zena !<br><hr>Magoi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/8/2009, 22:43

Komentatorzy napisał(a):Tak *** 1 ofiara śmiertelna lepiej poznajcie sie ze statystykami słabi jestyeście do rozpuku. **** w to ubiezpieczenia<br><hr>Traperoso<br>
Kraksa motocyklistów, jedna osoba nie żyje
Jezdnia w kierunku Katowic dwupasmowej drogi krajowej nr 86 została w środę po południu zablokowana po wypadku trzech motocykli i jednego samochodu osobowego w okolicach Będzina (Śląskie). Policja wytyczyła objazdy przez Psary.
Jak poinformował młodszy aspirant Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji, trzy motocykle i jeden samochód zderzyły się na wysokości miejscowości Kuźnica Podleśna. Jeden z motocyklistów zginął na miejscu, pozostałe trzy osoby trafiły do szpitala.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Jezdnia w tym miejscu do czasu przeprowadzenia czynności prokuratorskich została zamknięta. Policja poprowadziła objazd w stronę Katowic przez miejscowości Kuźnica Warężyńska i Psary.

Pojazdy zderzyły się kilka kilometrów od skrzyżowania, na którym wiodąca od strony Częstochowy w kierunku aglomeracji katowickiej dwupasmowa "jedynka" przechodzi w tzw. wschodnią obwodnicę GOP, natomiast do Katowic prowadzi również dwupasmowa DK-86.

Kierowcy chcący ominąć miejsce wypadku mogą więc jechać dalej "jedynką" i do Katowic dojeżdżać np. autostradą A4.<br><hr>Statystyka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/4/2015, 15:02

Cześć, siedzę w tym temacie już kilka lat:) jest fajne ubezpieczenie dla motocyklistów - tanie a na wysokie SU:) tel. 500 310 450<br><hr>michal_kks
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê