Zobacz wÄ…tek - Chlam
NAS Analytics TAG

Chlam

O wszystkim
_________

Postprzez zadzior » 18/8/2009, 21:18

Czemu? Bo bystrzak nie zrobil groznej miny i nie zmarszczyl czola?
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez SzpiceR » 18/8/2009, 21:22

deadmuas ty nie pier... smentow tylko miejscowki zajmuj przed senso na piatek :D
Ostatnio edytowano 18/8/2009, 21:28 przez SzpiceR, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez C-bool » 18/8/2009, 21:25

Fenek16 napisał(a):Hasło, że Motocykliście to świetnie zgrana społeczność już chyba dawno zakopano pod ziemie. :roll:

Sądząc po tym forum masz rację. Chociaż normalnie na ulicy jest zupełnie inaczej. Jednak wielu z tego forum nie chciał bym nigdy w życiu na żywo spotkać.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez zalo » 18/8/2009, 22:11

Fenek16 napisał(a):Ja to nie wiem po co wogóle nazwy tych tematów inne, jak w każdym jedno i to samo - jeden na drugiego najeżdza i odwrotnie.

Hasło, że Motocykliście to świetnie zgrana społeczność już chyba dawno zakopano pod ziemie. :roll:


I tu sie zgodze cos niedobrego dzieje sie w Naszej spolecznosci, Panowie prosze wyluzowac i wiecej radosci :D, mnie dzis mina tez zrzedla jak po nocce wrocilem do domu a jakis chuj za przeproszeniem go garazu mnie sie wlamywal reka Boza go uchronila ze udalo mu sie zwiac bo paluszki normalnie bym polamal :x no ale na szczescie nic nie dmuchnal a humor powrocil tak ze Panowie i Panie wiecej serdecznosci a mniej jadu :lol: i znudzonym dzieciakom po prostu nie odpowiadamy :wink:
GSF 600N , GSF 600S SPRZEDAM

ONE LIFE - LIVE IT
Avatar użytkownika
zalo
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 9/10/2006, 10:58
Lokalizacja: KASZUB

Postprzez Konio » 18/8/2009, 22:53

SzpiceR napisał(a):
Bystry napisał(a):Zostawcie lonewolf chłopak się wyżalił, bo na forum Bravo go nie przyjęli ^^


on przynjamniej ma motocykl i nim jezdzi i to nawet z jajem wiec jego slowa wiecje znacza niz tych motocyklistow bez moto i tych na gs :P <haha>


A jak ja mam rozbite moto to moje slowa tez mniej znacza? :cry:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez masino » 18/8/2009, 23:04

Jak zakładałem konto na tym forum to jeszcze było wszystko oki, a teraz to już mi nawet nie chce się tu zaglądać bo same pierdoły co poniektórzy piszą, się powtarzają i piszą byle napisać... , dawno tu nie zaglądałem odkąd kupiłem moto bo się zajełem jazdą, a nie teoria. Sobie pomyślałem jednak ostatnio , że sobie wpadne coś ciekawego wyczytam tak jak to miało miejsce dawniej... i tylko się zniechęciłem ... jeszcze gorzej niż przed moją przerwa... postów tych co pisali najwięcej i najmądrzej coraz mniej, a forum schodzi na psy.... Ot i całe moje odczucie.

pozdro i szerokości ;)
Avatar użytkownika
masino
Świeżak
 
Posty: 215
Dołączył(a): 12/7/2008, 19:59
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Traperoso » 18/8/2009, 23:11

lonewolf napisał(a):Traperoso, może już się lepiej nie odzywaj bo twoich bzdur nie idzie już czytać. Śmigasz na wygodnym moto i będziesz nam tu pierdolił o wygodzie jazdy na sporcie. Pojęcia nie masz, ale się wypowiadasz. Jak zwykle zresztą. Urażeni zostali Ci, którzy zazwyczaj nie mają nic konkretnego do powiedzenia. Lizać dupsko każdy umie. Pomyśl tylko co ci z tego przyjdzie zanim kolejny rów wyliżesz. Tak, tak - wiem. Przecież chodzi o to, żeby mieć 1300 postów w jak najkrótszym czasie przez zbędne komentowanie oklepanych threadów. Żal.

Smigajcie sobie do góry nogami jak wam jest wygodnie. Ja się starałem pomóc, ale widać pomocy nie chcecie, a tylko szukacie zaczepki.


Tak się składa, że jestem na forum dłużej niż Ty o dwa lata, więc nie pier***. Co do jazdy sportem UK-PL mogę się wypowiedzieć, bo mieszkałem na wyspach i miałem styczność z pasjonatami którzy jeździli motongami typu RR w obie strony i było ok. Jakbyś potrzymał fason do końca z tym lizaniem rowa to może byśmy doszli do porozumienia, a tak dalsza rozmowa nie ma już sensu i nie ****, że to moja wina - zacząłeś od wypowiedzi, która pokrótce obwinia wszystkich do okoła, a sam to święty jesteś.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Demotywatrrro » 18/8/2009, 23:21

To już za daleko zaszło...
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez zalo » 18/8/2009, 23:28

No niestety tak jek w tytule - Panowie opamietajcie sie :!:
GSF 600N , GSF 600S SPRZEDAM

ONE LIFE - LIVE IT
Avatar użytkownika
zalo
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 9/10/2006, 10:58
Lokalizacja: KASZUB

Postprzez karolr » 19/8/2009, 07:42

Demotywatrrro napisał(a):To już za daleko zaszło...


nic nie wnosisz do tematu nabijaczu postów :twisted:


PS
forum bardziej przypomina jakieś dla trzynastolatek niż motocyklowe..
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê