Zobacz wÄ…tek - ARKUS & ROMET GROUP SP Z O.O.
Advertisement
NAS Analytics TAG

ARKUS & ROMET GROUP SP Z O.O.

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

ARKUS & ROMET GROUP SP Z O.O.

Postprzez Åšcigacz » 14/8/2009, 12:29

Dyskusja na temat: ARKUS & ROMET GROUP SP Z O.O.
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
ARKUS & ROMET GROUP SP Z O.O.
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 14/8/2009, 12:29

No pięknie ładnie ,ale gdzie są te wyroby kture mają byc niezawodne ( a zwłaszcza motorki) bo jak narazie wszystkich co sie pytam to odpowiadają
co?!! firma Arkus?!! ta chińszcyzna?!! i ty to chcesz kupic?!! nie kupuj bo zaraz ci się rozleci!!! a jak wezmą ci do serwisu to koniec !!!będziesz czekac miesiąc potem pojeżdzisz motorkiem dwa dni i znowu do serwisu na miesiąc!! i tak wkółko.<br><hr>voyager
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/6/2010, 21:14

Pięknie opisaliście ,lecz Wasze doświadczenie nie przekłada się na sprawność motorowerów,jestem jednym z wielu właścicieli,a raczej mój syn.
Przy przebiegu 250 km,już są trzy awarie,zawieszone zawory,pęknięta uszczelka pod gaźnikiem,i teraz znów coś,nie wiem co,jest na gwarancji.Zajmie naprawa ponownie miesiąc.
Co na to powie marketing Wasz.Sklep w którym go zakupiłem chwalił,teraz już nie,a czemu????to pytanie zostawiam Wam<br><hr>Andrzej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2010, 15:41

Romet to według mnie porządna firma... Sam planuję kupić sobie Romet'a Ogar'a 900R Racing lub Romet'a Zetke 50. Czemu wszyscy uważają że Romet'y to szajs??? :( Chinole to szajs, a wszystkie Romet'y ( nie licząc dwóch modeli ) są produkowane tylko w Polsce, a nie w Chinach...<br><hr>Bartez
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2013, 17:21

Komentatorzy napisał(a):No pięknie ładnie ,ale gdzie są te wyroby kture mają byc niezawodne ( a zwłaszcza motorki) bo jak narazie wszystkich co sie pytam to odpowiadają
co?!! firma Arkus?!! ta chińszcyzna?!! i ty to chcesz kupic?!! nie kupuj bo zaraz ci się rozleci!!! a jak wezmą ci do serwisu to koniec !!!będziesz czekac miesiąc potem pojeżdzisz motorkiem dwa dni i znowu do serwisu na miesiąc!! i tak wkółko.<br><hr>voyager<br>
sranie w banie ja mam trial city c1 4t zrobione ma 4 tysie i bez problemu smiga <br><hr>rafal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/7/2016, 07:45

Komentatorzy napisał(a):No pięknie ładnie ,ale gdzie są te wyroby kture mają byc niezawodne ( a zwłaszcza motorki) bo jak narazie wszystkich co sie pytam to odpowiadają
co?!! firma Arkus?!! ta chińszcyzna?!! i ty to chcesz kupic?!! nie kupuj bo zaraz ci się rozleci!!! a jak wezmą ci do serwisu to koniec !!!będziesz czekac miesiąc potem pojeżdzisz motorkiem dwa dni i znowu do serwisu na miesiąc!! i tak wkółko.<br><hr>voyager<br>
Komentatorzy napisał(a):sranie w banie ja mam trial city c1 4t zrobione ma 4 tysie i bez problemu smiga <br><hr>rafal<br>
Osobiście kupiłem RXL 2t i było idealnie przez dwa lata. dwa tygodnie przed końcem gwarancji zbiornik się rozszczelnił a jak by tego było mało to karter też pękł-jak sam bym nie obejrzał to w serwisie bankowo by to olali. Duży plus że nie miałem problemów z uwzględnieniem gwarancji. Najciekawsze jednak przed nimi bo twierdzą że po gwarancji która mija za tydzień a bzyk jeszcze nie zrobiony, nie przysługuje dodatkowa gwarancja na wymienione części-kpina! Silnik wytargają rozbebeszą na odpierdol złożą i bujaj się koleś! Ten numer nie przejdzie... <br><hr>Prawnik.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê