Zobacz wątek - Polska -> Włochy || Szukam chetnych
NAS Analytics TAG

Polska -> Włochy || Szukam chetnych

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Polska -> Włochy || Szukam chetnych

Postprzez killerski » 12/8/2009, 08:43

Witam
Jako, że jestem nowy na forum warto by było się najpierw przywitać, także.. witam wszystkich kolegów motocyklistów :)

Po tym mało treściwym wstępie przejdę może do sedna.

Otóż planuje wyjazd motocyklowy z Wrocławia do Włoch. Chciałbym wyjechać 31.08. Nie mam jakiś specjalnych wymagań co do trasy, warto by było, żeby nie była na całej długości płatna, możliwie krótka no i chciałbym zahaczyć też o Alpy. Ważne jest to że 2.09 musze być w Bergamo (koło Mediolanu) aby odebrać z lotniska towarzyszkę podróży i 15.09 planuję ją tam odstawić. Początkowo planowałem jechać sam, ale doszedłem do wniosku, że zawsze lepiej w jakimś towarzystwie, zwłaszcza, że jestem raczej początkującym motocyklistą, a rady i wiedza bardziej doświadczonych koleżanek bądź kolegów były by bezcenne. Mam oczywiście plan trasy, policzone paliwo, ceny itd., ale jestem otwarty na sugestię jeśli ktoś chciałby się wybrać ze mną. Gdyby ktoś chciał dołączyć w trakcie podróży albo spotkać się w jakimś umówionym miejscu to też nie widzę problemu :)

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na wrobelos@gmail.com lub dzwońcie na 695664377

Ps. Ah! Bym zapomniał, mój motocykl to Yamaha Virago 535, wydaje mi się, że to dość istotne, żeby nie było sytuacji, że wlekę się za kimś kto chciałby i może pokonać trasę dużo szybciej ;)
killerski
Świeżak

Powrót do Turystyka motocyklowa