Zobacz wątek - Siłownia - zalecane ćwiczenia
NAS Analytics TAG

Siłownia - zalecane ćwiczenia

O wszystkim
_________

Postprzez Kwazi » 4/1/2007, 13:08

Niewiesz,wiec ja Ci napisze- katabolizm to poprostu rozpad białek,który dzieje sie po treningu.Antykataboliki jakim sa;Tauryna,Glutamina,BCAA,HMB i pare innych maja za zadanie zachamowanie rozpadu białek czyli:
-wracasz po treningu biezasz Antykatabolik i nastepuje proces zatrzymywania rozpadu białek -czyli twoje MIESNIE rzezbiom sie i zwiekszaja obietośc dzieki np:Kreatynie.W przypadku HMB dzieje sie to koszem tkanki tłuszczowej-redukuje tłuszcz,rzezbiąc miesnie.Podobnie Tauryna stymze dodatkowo działa energetyzujaco.Glutamina działa troche- inaczej nieredukuje tkanki tłuszczowej(dlatego wczesniej napisałem ze sie pomiliłem).


Co ciekawe najpier piszesz ze:

OUTLAW napisał(a):no ja tez rozmawiałem z paroma osobami jeden kulturysta z gdańska moj znajomy i tez z kolesiami ze sklepu Szymca i troche informacji na ten temat posiadam


a potem ze

OUTLAW napisał(a):ja natomiast lat praktyki wiec nie ma o czym wogóle z Tobą dyskutowac


Wiec wychodzi nato ze twoje cwiczenia opieraja sie na rozmowie...


OUTLAW napisał(a):a nie środki ktore spowoalniaja metabolizm

Tu mnie rozwaliłeś... :lol:
Antykataboliki som własnie poto zeby zpowolnic katabolizm(według ciebie to metabolizm? :| ) i tym samym rzezbic miesnie wiec nijak ma sie to do twojej metabolicznej teori.

Aha nie jestem teoretykiem,stosowałem przez jakis czas Odzywki białkowe i Suplemety,wiem jak co działa.Wiec niepisz juz lepiej nic na ten temat,cos tam od kogoś wiesz i myslisz ze swiat tym zawojujesz...
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ


Postprzez skora » 4/1/2007, 17:00

Dobra panowie kłutnią młodemu nie pomożecie.

Proponuje głosowanie

Młody pewnie juz zakupił HMB, Kreatyma, thermo speed

Więc pisanie zamiast tego weź to sa raczej bezcelowe bo raczej nie odda suplementów do sklepu wiec jesli posiada
HMB, Kreatyma, thermo speed
To odpowiedzcie i doradźcie Mu
Wźiąśc je

1. RAZEM
2. ODDZIELNIE

Ja polecam wziąść je RAZEM

Jak zrobi to juz jego decyzja a zawsze może doczytać, na necie jest opur tego typu artykulów.
Suzuki GSX 1400-2001
Kawa GPZ 1100-1983
Jawa 250/353-1958
Avatar użytkownika
skora
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 12/10/2005, 00:11
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez mlody » 4/1/2007, 18:32

To się rozpisaliście :wink:
Odżywki kupilem juz tydz temu,zaczalem brać wszystko razem,okazala sie jednak lipa z tym thermo speed'em. Zaczal bolec mnie zołądek,mamy na siłowni zatrudnionego trenera-Artur Rejek czy jakos tak sie zwie,powiedzial mi ze thermo speed wywoluje wlasnie takie reakcje u niektorych...
Kazal to odstawic narazie i w zamian dokupic "Carbo" z olimpa...
dzieki za wszystkie rady panowie :wink:

p.s Trec?-nie polecam tej firmy,jakas taka przereklamowana :?
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Kwazi » 4/1/2007, 19:03

Ja polecam Olimpa i HI TEC Naturation.

OUTLAW
hhhhmmm ciagnie wode-i co zatym idzie-wyjasnij nam??.
Czy ja wspomniałem coś o ćwiczeniach? :|
Coś Ci sie w tych teoriach niepodoba?-kłamstwa jakies wypisuje??
jesli tak to popraw mnie wkacu cwaniaku...!! :twisted:
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez qbas118 » 4/1/2007, 22:12

hehe sorki ze sie wtracam ale akurat z silka mam troche wspolnego od 2 latek a ze udalo mi sie troche osiagnac "po swojemu" wiec sie tez wypowiem: troche dziwne laczenie kreatyny z hmb,ale pewnie gdzies tak reklamuja ze najlepiej to kupic o takie tam,a jesli chodzi o carbo to bardzo dobre weglowodany,jednak uwazam ze lepiej jest kupic zwykla dextroze/glukoze(w sklepie za 2 zl) a te pieniadze ktore zaoszczedzisz na carbo zaiwestowac w cos bardziej "odwaznego" glutamina itp. a jesli chodzi o firmy to najlepsza jest dla mnie z polskich Jelfa;d z zagranicznych Lyka jak chcesz zrobic jakies efekty to nie ma nic lepszego niz cos z "pod lady", wiecie chyba o co chodzi, moze na motorach nie znam sie jeszcze tak dobrze ale na tym juz troche tak;] pozdro
------->> GPX 600
------>> GSXR 750 SRAD
------->> GSXR 600 K1


"moge przedawkowac zycie co prowadzi do smierci..."
qbas118
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24/12/2006, 21:14

Postprzez mlody » 4/1/2007, 22:19

No to qbas118,,widzisz,ja mam coś wspólnego z takimi jak Ty.
Przychodza na rehabilitacje,mowiÄ… tak
-"Prosze pana,prosze pana,mnie tu boli,tu plecy,i Å‚okcie,barki tez..."

Mowią tak ludzie w wieku 19-25 lat,wiesz co to znaczy?,ze beda kalekami przez swoja głupote i sterydy,które zapewne masz na myśli.
No ale "jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz..." :wink:
Samych przyrostów zycze 8)
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez qbas118 » 4/1/2007, 22:55

hehehe,ojj plecyki juz mnie strasznie bola i lokcie tez wiec musze chyba sie do Ciebie wybrac;p wiesz zaczelem cwiczyc 2 lata temu i dlugo rozmyslalem czy zaczac brac... moze i bede kiedys zalowac ale po to jest zycie zeby na cos umrzec.. mysle ze gdybym nie sprubowal czy dzialaja takie preparaty to bym bardziej zalowal wlasnie tego ze nie sprubowalem czy to dziala.. teraz cwicze i czerpie jakas satysfakcje z tego.. a co do vinstrolu to zdania tez podzielone.. boje sie tykac weterynaryjnych rzeczy bo sie boje o serducho ze pyknie.. ale kto wie moze jeszcze kiedys sprubuje,a co do flaku jak sie przestaje brac to nie tak dokonca,bardziej flak jest jakprzestajesz cwiczyc... ja narazie mam taka manie i nie przestaje... pozdro
------->> GPX 600
------>> GSXR 750 SRAD
------->> GSXR 600 K1


"moge przedawkowac zycie co prowadzi do smierci..."
qbas118
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24/12/2006, 21:14

Postprzez skora » 5/1/2007, 00:31

OUTLAW napisał(a):tak ale szkoda zdrowia jefla to ścierwo co oni robią testosteron? omadren? to badziewie puchniesz bo wode ciagną przestajesz brać to flak sie robisz a suty masz jak wętyle od jelcza jezeli chcesz cokolwiek brac to vinstrol jak masz znajomego weterynaża to moze ci załatwić to nieciagnie wogole wody i daje suchą mase miesniową ado tego konkretnego powera

Co do omnadrenu to sie zgodzÄ™ ze spuchniech i to wszystko
ale testa to juz nie jest ich kilka rodzaji i działają takrze w różny sposób
Wiem bo przez kilka lat sprzedałem troche tego tu i uwdzie.

Co do Winstrolu to odtłuszcza organizm i power jest po nim ale jest to jeden z najbardziej szkodzących organizmowi sterydów i to nie ważne czy w wresji tabletek(dla ludzi) czy w wersji injection(zastrzyki).
Suzuki GSX 1400-2001
Kawa GPZ 1100-1983
Jawa 250/353-1958
Avatar użytkownika
skora
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 12/10/2005, 00:11
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez skora » 5/1/2007, 01:03

Tak Anapolan jest najbardziej szkodliwy ze wszystkich.
A efekty po nim juz widziałem u pewnej osoby i były masakryczne.
Ja juz sie tym od ponad 1.5 roku nie zajmuje więc nie wiem co teraz jest najlepsze na czasie.
Suzuki GSX 1400-2001
Kawa GPZ 1100-1983
Jawa 250/353-1958
Avatar użytkownika
skora
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 12/10/2005, 00:11
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez silver » 5/1/2007, 09:29

Odnosząc się do pomysłu Wiewióra.

Jeżeli taki artykuł powstanie uprzejmie proszę o poinformowanie mnie o tym, w tym, bądź innym traktującym o tym problemie, temacie lub poprzez PW.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê