Zobacz wÄ…tek - wasze zwierzaki
NAS Analytics TAG

wasze zwierzaki

O wszystkim
_________

Postprzez gumis » 8/8/2009, 23:12

jak cos to daj mi na meila to ja sprobuje... thomass@epf.pl
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Maja.M » 8/8/2009, 23:43

No chyba raczej będę musiała na meila :)


Ok poszło ;)
"Możliwość zahamowania jest twoim prawem do szybkości" | SuZi :] ;** | | http://kraka.wrzuta.pl/audio/Aq5fotFrEq
Avatar użytkownika
Maja.M
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 1/7/2008, 13:32
Lokalizacja: Dolina - Zielonego PrzylÄ…dka ;)


Postprzez Leg1oN » 9/8/2009, 02:50

współczuje ci gumis.. ja jestem wrazliwy na tego typu sprawy i potrafie sie przyznać do tego że autentycznie poleciała mi łzna jak czytalem o uspieniu twojego pupila.. boje sie teraz myslec co bedzie z moim tez 10 letnia sunia.. juz biedula nie widzi.. boje sie ze niebawem nadejdzie jej czas.. ahh nie chce o tym myslec.. jeszcze raz wyrazy współczucia i trzymaj sie.. pozdrawiam
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez MaRRiusz » 9/8/2009, 09:58

adam_89 napisał(a):
MaRRiusz napisał(a):
Gdybyś zdecydował się na nowego przyjaciela polecam tą rasę (buldok francuski); piwa się napije, chipsa zje, bąka puści pod nos, jak śpi to chrapie jak stary facet, ale jest zajebisty :)



same plusy , tylko ten wyglÄ…d nie podchodzi jakoÅ›


Dałem zbyt poważne zdjęcie :)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
MaRRiusz
Świeżak
 
Posty: 369
Dołączył(a): 14/12/2008, 08:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pisiu » 9/8/2009, 11:35

Gumis wiem co to znaczy... kilka miesięcy temu mojego psa potrącił samochód 2 raz ,za 1 razem mówili,że będzie chodziła (bo to ona była) na 3 łapach,ale się wyrobiła i jako tako chodziła na 4,ale utykala... po roku czy coś takiego z mojej głupoty,(bo miałem naprawic dziure w siatce bo często ganiała za psami,a ciągle to odkładałem) potrącił ja 2 raz,tym razem to był koniec.Umierała na moich oczach.Rano już ja tylko pochowałem.Tez nie było łatwo i również płakałem.Dziury do tej pory nie zatkałem,bo i po co.Psa już nie posiadam,przynajmniej na razie...

Miałem też kotke.Zawsze kiedy siedziałem na kompie przychodziła i kładła się na kolana i zasypiała heh.Nie wiem dlaczego,ale mama wydała bez mojej wiedzy;/ (ale wiem,że do tej pory ma się dobrze) Teraz w niedługim czasie myśle kupic jakiegoś psa/kota znowu.Bo czegoś brakuje :)

PS w sumie to psów miałem kilka...
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez gumis » 9/8/2009, 11:43

jednak wspolnie z rodzicami doszlismy do wniosku, ze narazie nie chcemy miec 2 psa...juz takiego samego jak nasz Dropsik nie dostaniemy, bedzie on stale porownywany do poprzednika, i ciagle bedziemy o tym wspominac...sadze, ze to by tylko sprawialo, ze bardziej bedziemy cierpiec..

napewno kiedys przyjdzie czas, ze znow bede mial kolejnego jamnika i napewno rudzielca...ale chyba jeszcze teraz nie jestesmy na to gotowi...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez eBuch » 10/8/2009, 08:59

Jak kupicie nowego psiaka to na napewno nie bedziecie porownywać. Może przez pierwsze 2 tyg. Jeżeli piesek byłby radosny (a zazwyczaj Nasi przyjaciele chętnie się z Nami bawią), nie myślał byś już o Dropsie bawiac się z takim maluchem :wink:
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê