Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Pojemności ... litości!
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Pojemności ... litości!

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/8/2009, 21:38

Komentatorzy napisał(a):Również się z tym zgadzam! W Pl motor to lans, guma, stopie, guma i 200km/h po mieście z blond plecakiem -to jest to! Myślę ze ceny też dyktują taki trend bo 20000 za 250cm to moim zdaniem dużo za to można mieć lekko przechodzone R6 czy CBR czy GSXR... Dla lansu wiadomo co się kupi, do dojazdów do pracy pewnie wygra mniejszy i ekonomiczniejszy motor ale nie sądzę żeby jakiś młody człowiek w PL doszedł do tego wniosku sam, przynajmniej narazie.<br><hr>qwertx01<br>
I tu się gościu mylisz :P Mam 18 lat. Od 2 lat śmigam na 50ccm. Niedawno zdałem prawko kat.A i analizowałem kupno różnych sprzętów. Bez żadnej ingerencji rodziny, znajomych i osób trzecich doszedłem do wniosku, że moim następnym sprzętem będzie...(werble)... skuter 125ccm 4T. Zdziwiony?! Być może jestem potwierdzeniem reguły, ale śmię twierdzić, że takich osób jak ja jest w naszym kraju więcej :)<br><hr>Dst
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/8/2009, 22:05

kolejna "matka polka" wymęczyła kawałek tekstu... Jak są młodzi - to muszą być gniewni - takie są fakty...co to za różnica kto od czego zaczyna - przeżyje ten co ma coś w głowie. Liczy się pasja pozostawiania jednego śladu za sobą...a czy kogoś stać (i mu się podoba) supersport, gillera 50 czy np v-storm, to jego brocha...
Bez zazdrości, bez zawiści - z umiłowaniem do dwóch kółek...<br><hr>arca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/8/2009, 22:19

Komentatorzy napisał(a):kolejna "matka polka" wymęczyła kawałek tekstu... Jak są młodzi - to muszą być gniewni - takie są fakty...co to za różnica kto od czego zaczyna - przeżyje ten co ma coś w głowie. Liczy się pasja pozostawiania jednego śladu za sobą...a czy kogoś stać (i mu się podoba) supersport, gillera 50 czy np v-storm, to jego brocha...
Bez zazdrości, bez zawiści - z umiłowaniem do dwóch kółek...<br><hr>arca<br>
Drogi czytelniku. Tu nie o to, od czego kto zaczyna. Jeżeli o mnie chodzi, nauka jazdy może odbywać się na V-maxie a egzamin na Boss Hossie. Przesłaniem tegoż tekstu miała być swoista analiza debiutujących w Polsce pojemności 250. Tak, wiem, było ich kilka wcześniej, ale tysięcy zapewne się nie naliczyłeś. Obierając ziemniaki nie używasz maczety. Wiesz co mam na myśli? Cena, wiem. Kilka lat temu skutery były dla bogatych dzieciaków. Wyjrzyj teraz na ulicę :)

Pozdrawiam :)<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/8/2009, 22:51

Jak bym miał kumpli, którzy przy piwku wyjmowaliby mi dowód zamiast pogadać o dniu śmigania to chyba zmieniłbym "kumpli".
A tak mam 19-sto letnią Honde NTV Revere, 56 koników do turystycznych objazdów wystarcza, do miasta szybsza od puszek, autostrad unikam bo są nudne (na prostej każdy de..il potrafi obsługiwać manetkę w pozycji o - 1 kowej).A przede wszystkim niezawodna. Szanuje wszystkich na 2 kółkach o ile właściciel owych 2 kółek ma coś w baniaku i priorytetem nie są tylko cyferki z dowodzie.<br><hr>ruthi7
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 08:15

Wszystko ok tylko co maja powiedziec ci troche wieksi gabarytowo ?? 2 lata temu kupilem swoj pierwszy motor -Hayabusa . Wiedzialem ze wcale mi nie potrzebny tak szybki i mocny motor , przynajmniej na poczatek , ale jak przy moich rozmiarach wygladalbym na 600cc lub czyms jeszcze mniejszym skoro mam ok 190cm wzrostu i ponad 100kg wagi - jak Shrek na kozie ?? Nie ma czegos takiego jak motor 'na poczatek' !! . Nawet skuter moze byc za mocny jesli inteligencja motocyklisty jest rowna inteligencji kartki papieru.. Pozdro dla wszystkich motocyklistow<br><hr>BusaRider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 09:24

Jeśli kierować by się tylko względami praktycznymi, to należałoby kupić Tata Nano o mocy 45 KM. Mały, mało pali, tani itp. itd. Po co więc ludzie kupują merce, beemy itp. Dla funu. Tak samo sprawa ma się z motocyklami.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 10:44

Komentatorzy napisał(a):Wszystko ok tylko co maja powiedziec ci troche wieksi gabarytowo ?? 2 lata temu kupilem swoj pierwszy motor -Hayabusa . Wiedzialem ze wcale mi nie potrzebny tak szybki i mocny motor , przynajmniej na poczatek , ale jak przy moich rozmiarach wygladalbym na 600cc lub czyms jeszcze mniejszym skoro mam ok 190cm wzrostu i ponad 100kg wagi - jak Shrek na kozie ?? Nie ma czegos takiego jak motor 'na poczatek' !! . Nawet skuter moze byc za mocny jesli inteligencja motocyklisty jest rowna inteligencji kartki papieru.. Pozdro dla wszystkich motocyklistow<br><hr>BusaRider<br>
etam, jezdzisz tym na co masz ochote ale nie tlumacz sie w tak bzdurny sposob. Sam jestem niewiele nizszy i troche lzejszy, jezdzilem GSem i nie interesowalo mnie jak wygladam tylko cieszylem sie jazda. Jak chcesz duzy sprzet to jest cala masa turystycznych enduro, ktore sa wysokie i beda duzo wygodniejsze ale ty wybrales marke, ktora mozesz sie pochwalic przed znajomymi i czuc sie dobrze z tym ze jestes BusaRider.<br><hr>alfabet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 11:52

Komentatorzy napisał(a):Tanie 250? MZ! :D
Ogólnie to MZ czy Simson w dobrym stanie mogą narobić większego show'u niż starszy plastik. Ale nie wśród "dzieciarni", a wśród znawców :D A jaka satysfakcja jest na zlocie, kiedy Etkę focą ;D<br><hr>juno<br>
Focą te wasze odymiary bo już dawno takiego tałatajstwa nie widzieli- przepraszam ale jak ktoś uważa że MZ to dobry sprzęt to najwidoczniej jest biedny:/ POZDRAWIAM<br><hr>Fanator
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Pasti » 7/8/2009, 13:48

Ja jeżdżę tanią 125 i nie dziwię się, że większość właścicieli małolitrażówek chce zamienić sprzęt na większy... Objuczyć takie małe moto kuframi sakwami i jechać na wakacje - oczywiście, da się! Jedziesz powoli to i nawet dłużej na krajobraz się napatrzysz ;) , ale o ile szlag cię nie trafi, gdyż kolesie w puszkach wlekący się za tobą dają długimi w lusterka byś zjechał na pobocze... Uważam, że 125tki nadają się głównie na miasto. Oczywiście, ktoś kupi taką CBR125 i wyjedzie tym na trasę i nie będzie nikomu wadził, lecz nie każdemu plastiki się podobają(z ciekawości zapytam, da się CBR uzbroić w kufry i boczne sakwy?? ;) .

pzdr Pasti
Romet Z125 - początki są trudne, jedyna taka kanciapa na mieście :mrgreen: !
Pasti
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 22/5/2008, 20:03

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 15:16

Co za kretyński artykuł. Psinco cię to obchodzi czym jeżdżę i jak jestem ubrany. A jak ci nie pasuje to wypad na wieś.<br><hr>lw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 15:43

Komentatorzy napisał(a):Co za kretyński artykuł. Psinco cię to obchodzi czym jeżdżę i jak jestem ubrany. A jak ci nie pasuje to wypad na wieś.<br><hr>lw<br>
Widzę, że mamy do czynienia z jej przedstawicielem.<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 15:46

Nie bardzo rozumiem jaki efekt chciał wywrzeć autor tekstu- obraza wielbicieli lytrów czy zachęcenie do mniejszych pojemności. Nie mówię biedne narody lubią się ostro rozbijać, ale fajnie mieć coś z najwyższej półki jak się nic w tym kraju nie ma. P.S. Ja na pierwszy sprzęt kupiłem R1 nową z usa, żyję i bardzo sobię chwalę.<br><hr>uve
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 20:33

Ja mam 38 lat, po 20 letniej przerwie kupiłem fzr 600r. Tak-żona się zgodziła. Taki chciałem mieć (wolałbym nowy np ZX 10R) i strój z "kryptonitu)..:) Ale TO mi się podoba. Ta moc i adrenalina:) Fantastyczne przyspieszenia, dohamowania,dynamiczna jazda w górach i po niemieckich autostradach.Powolutku sobie doprowadzam do coraz lepszego stanu moto po poprzednim włascicielu.Na to mnie stać>Strój z dolnej półki,ale nie adidasy i t-shirt.Ta niezawygodna pozycja na plastiku daje mi uczucie przyjemnego-sportowego zmęczenia.To moje hobby,sport rozrywka.Komu to przeszkadza?? A jednak coraz więcej zwykłych ludzi stać na przynajmniej częściowe spełnienie marzeń, i niektórych szlag trafia,bo przecież to oburzające żeby taki szarak w Polsce jeżdził sportem, czy co tam sobie wymarzył,tak??Po co mi skuter, 125, 250? Lepiej jeżdzi po śniegu? Do tego mam puszke.Jak bedę zarabial chociaż minimalną płacę w przeliczeniu na Euro , obowiązującą w normalnych krajach,obiecuję że pomyśle nad nakedem mniejszej pojemności,ale radość z nówki może zastąpi osiągi..(w co wątpię).Jak na razie dla mnie 20 000zl za 250cm ....sory, jakieś nieporozumienie.<br><hr>Jarek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 23:02

Komentatorzy napisał(a):Nie bardzo rozumiem jaki efekt chciał wywrzeć autor tekstu- obraza wielbicieli lytrów czy zachęcenie do mniejszych pojemności. Nie mówię biedne narody lubią się ostro rozbijać, ale fajnie mieć coś z najwyższej półki jak się nic w tym kraju nie ma. P.S. Ja na pierwszy sprzęt kupiłem R1 nową z usa, żyję i bardzo sobię chwalę.<br><hr>uve<br>
Czyli zwykle leczenie kompleksow i reperowanie swojego ego przy pomocy drogiej zabawki. Ten artykul dotyczyl motocyklizmu a dla Ciebie to zupelnie obcy temat.<br><hr>afhh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 23:07

Miło że słychać czasami głos rozsądku...
Jeżdżę Vespą 125cm, bo na miasto wystarczy, czasu mam na 2-3 dalsze wyprawy w roku, więc po co mi więcej ???
Żenujący jest dla mnie widok wyjących ścigów w mieście i tkwiących w korkach chopperów...
Jak ktoś ma za mało centymetrów to powinien udać się do lekarza, a nie na motobajzel.<br><hr>sznurek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 23:32

beznadziejny artykuł. Sądząc po formie napisania wątku to autor jeździ wartburgiem i nie wiele ma styczności z motocyklem poza dostępem do internetu. No ale każdy potrafi skopiować wyrywki wypowiedzi z for innch użytkowników - motocyklistów. Szkoda tylko że całość brzmi tak bezinteresownie. <br><hr>Suzuki Intruder '05
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 23:34

Komentatorzy napisał(a):Miło że słychać czasami głos rozsądku...
Jeżdżę Vespą 125cm, bo na miasto wystarczy, czasu mam na 2-3 dalsze wyprawy w roku, więc po co mi więcej ???
Żenujący jest dla mnie widok wyjących ścigów w mieście i tkwiących w korkach chopperów...
Jak ktoś ma za mało centymetrów to powinien udać się do lekarza, a nie na motobajzel.<br><hr>sznurek<br>
Widać, że tobie tych cm brakuje. Nie tylko w cylindrze...<br><hr>literek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 23:42

Komentatorzy napisał(a):Nie bardzo rozumiem jaki efekt chciał wywrzeć autor tekstu- obraza wielbicieli lytrów czy zachęcenie do mniejszych pojemności. Nie mówię biedne narody lubią się ostro rozbijać, ale fajnie mieć coś z najwyższej półki jak się nic w tym kraju nie ma. P.S. Ja na pierwszy sprzęt kupiłem R1 nową z usa, żyję i bardzo sobię chwalę.<br><hr>uve<br>
Komentatorzy napisał(a):Czyli zwykle leczenie kompleksow i reperowanie swojego ego przy pomocy drogiej zabawki. Ten artykul dotyczyl motocyklizmu a dla Ciebie to zupelnie obcy temat.<br><hr>afhh<br>
I kto to mówi. To że ciebie nie stać jest na nowy nawet skuter, nie oznacza iż możesz obrażać innych. Widać koleś zadbał o swoje ego. Czasem ktoś kto w garażu ma nowego merca S'ke czy Lexusa i dwa quady Grizzly nie bawią używane Keeway jakim ty jeździsz. To co ma pojęcie dla ciebie "drogą zabawką" Często jest dla innych tym, co dla ciebie dmuchany basen za 50 zł. W tym kraju niestety rządzi zazdrość. Co ci do tego czym kto jeździ?<br><hr>bart.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 23:45

Komentatorzy napisał(a):Co za kretyński artykuł. Psinco cię to obchodzi czym jeżdżę i jak jestem ubrany. A jak ci nie pasuje to wypad na wieś.<br><hr>lw<br>
Komentatorzy napisał(a):Widzę, że mamy do czynienia z jej przedstawicielem.<br><hr>Boczo<br>
Sądząc po Twojej wypowiedzi to nie ukończyłeś jeszcze gimnazjum. Nie gorączkuj się, wkrótce będziesz mógł zrobic kartę motorowerową. <br><hr>bart.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 23:52

Komentatorzy napisał(a):kolejna "matka polka" wymęczyła kawałek tekstu... Jak są młodzi - to muszą być gniewni - takie są fakty...co to za różnica kto od czego zaczyna - przeżyje ten co ma coś w głowie. Liczy się pasja pozostawiania jednego śladu za sobą...a czy kogoś stać (i mu się podoba) supersport, gillera 50 czy np v-storm, to jego brocha...
Bez zazdrości, bez zawiści - z umiłowaniem do dwóch kółek...<br><hr>arca<br>
Komentatorzy napisał(a):Drogi czytelniku. Tu nie o to, od czego kto zaczyna. Jeżeli o mnie chodzi, nauka jazdy może odbywać się na V-maxie a egzamin na Boss Hossie. Przesłaniem tegoż tekstu miała być swoista analiza debiutujących w Polsce pojemności 250. Tak, wiem, było ich kilka wcześniej, ale tysięcy zapewne się nie naliczyłeś. Obierając ziemniaki nie używasz maczety. Wiesz co mam na myśli? Cena, wiem. Kilka lat temu skutery były dla bogatych dzieciaków. Wyjrzyj teraz na ulicę :)

Pozdrawiam :)<br><hr>Boczo<br>
Czy wszystko powyżej niż te Twoje "250" to już coś nieosiągalnego dla tego kraju? Dlaczego nikt jeszcze się nie nauczył, że Polska to nie dokońca takie zadupie jak za czasów stanu wojennego? Skoro coś wyprodukowano, to jest to dla ludzi. Polak - też człowiek. Więc przestańcie zazdrościć, że sami zaczynaliście od motorynki czy Simsona.<br><hr>Suzuki rider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê