Zobacz wątek - do modów
NAS Analytics TAG

do modów

O wszystkim
_________

Postprzez kravec » 30/12/2006, 22:57

jezeli jestes w stanie podac wirtualna reke to czemu masz taki podpis zawada??...... Wiewiór81 masz racje, owszem bluzgi i wjezdzanie na rozne osoby powinno zniknac.... ale po co od razu straszenie banami??.... poza tym jezeli ktos pisze totalne glupoty to czemu niby sie z niego nie posmiac??
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez SzpiceR » 30/12/2006, 23:54

OUTLAW skompromitowales sie i juz nic nie zrobisz wiezdzajac na mnie to jeszcze bylo cicho i sie przyznalem do bledu... ale pozniej to juz cie pojechalo cale forum (a gadka ze Thrillco i Evil sie nieznaja to juz wogole) brzydki pokemonku powinni to usunac z hyde parku bo jak mowilem dzieci jeszcze wejda i im sie bedzie geba outlawa snic :lol: a pozatym masz wkolko te same text ogarnij sie wkoncu


PS. Sorry wiewiorek ale czasami nieda sie powstrzymac z gory sorry za offtopyale akurat tu jest hyde park wiec mozna sie pokloci zdeczka :)

PS2. Uwazajcie on dostaje wiadomosci na priv! ciekawe kto jest jego informatorem chyba BadBoy i Thores :lol:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Wiewiór81 » 31/12/2006, 00:11

kravec napisał(a):Wiewiór81 masz racje, owszem bluzgi i wjezdzanie na rozne osoby powinno zniknac.... ale po co od razu straszenie banami??.... poza tym jezeli ktos pisze totalne glupoty to czemu niby sie z niego nie posmiac??

Zniknie wraz z userami, którzy nie raczą przestrzegać elementarnych zasad dobrego wychowania i szacunku dla innych.
Nie mam nic przeciwko śmianiu się z rzeczy zabawnych, ale przekleństwa, wyzywanie się od pojeb*w i jechanie na siebie wzajemnie to nic zabawnego.
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Wiewiór81 » 31/12/2006, 00:22

OUTLAW napisał(a):(..) jesteś pośmiewiskiem Szppicer i nie mówie teraz tego ze złosliwosci :lol: mało rzeczy rozumiesz i nic nie wiesz :wink:

To jeśli nie mówisz tego ze złośliwości, to napisz mu to na priv. Ban warning.
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez kravec » 31/12/2006, 00:25

no racja wiewiór..... outlaw prosze cie skończ juz to "przerzucanie kamyszkow z jednej strony na drugą" bo dostaniesz bana... a po co ci to?? nie pisze ci tego jako wrog..... uspokoj sie troszke..... wiekszosc i tak nie zrozumie ze nie ma racji (chodzi mi o inne tematy)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Wiewiór81 » 31/12/2006, 00:40

OUTLAW napisał(a):nie bede tego przepisywał poczytaj wiewiór w dziale skutery a na pw nie wysyłam wiadomosci bo do niektórych osób nie dochodzą

Poczytałem, Zawadacbr125 już pocałował się z banem, ktoś jeszcze chętny?
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Valentino-Rossi-46 » 31/12/2006, 00:43

Ja chce podac ręke, na zgode bo nie chce potem żeby mi nie odpisywali na posty. To jak?
Avatar użytkownika
Valentino-Rossi-46
Bywalec
 
Posty: 570
Dołączył(a): 2/12/2006, 20:04
Lokalizacja: Wyrzysk

Postprzez Wiewiór81 » 31/12/2006, 00:44

Valentino-Rossi-46 napisał(a):Ja chce podac ręke, na zgode bo nie chce potem żeby mi nie odpisywali na posty. To jak?

OK, podałeś, to teraz pokaż odpowiedni poziom, bo jesteś następny w kolejce do bana. Powodzenia.

WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Thrillco » 31/12/2006, 08:16

no stary...dostałes sensowną odpowiedź....więc o co chodzi?? Może nie rozumiesz czegoś......(myśle)......ok, spróbujmy inaczej.
Postaraj się przez 85 do 95% tego co czytasz na forum traktować jak mniej lub bardziej dobry żart...i tak samo EWENTUALNIE odpisuj, bez odbijania piłeczki w nieskończoność....tak jak to robisz np. powyżej...niemal wszyscy zrozumieli a Ty dalej swoje...pyk, pyk, pyk, pyk...jesteś my tu dla Was a nie Wy dla nas...hmmm...śmiała teza...chcesz się przekonać że może być inaczej i że odpadnięcie jednego bezsensownego spamera nie robi nikomu, a szczególnie nam wielkiej różnicy? Powiedziałbym to m.w. tak jak często można to usłyszeć w życiu-na Twoje miejsce przyjdzie 10 kolejnych...no...mam nadzieję, że teraz choć trochę rozumiesz. I pamiętaj-forum to nie wyrocznia i nie studia dyskusyjne (choć przy odpowiednim poziomie może tym się stać:) to miejsce gdzie sobie można pogadać, o coś zapytac lub napisać co się wie...ew. co się komu wydaje i zostac w ten sposób naprowadzonym na właściwy tor a nie upierać się przy swoim, nawet jeśli się nie ma racji. Wiem...zaraz odbijesz piłeczke, że ja np. się czesto upieram...i owszem ale zawsze przychodzi moment w którym się zamykam...moja sprawa czy zmienie zdanie czy nie ale tego już nikt nie musi wiedzieć...bo i po co komu ta wiedza. Dobra...koncze i mam nadzieje, że nie nadarmo nastukałem się w klawiature.

cya i peace
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez dormarcia » 31/12/2006, 13:04

evil napisał(a):oj, jest tu kilku herbatników na forum...
:lol:


Evil pokaż gdzie...z chęcią zjem, na drobno pogryzę i zwymiotuję do wisły, po płynie to do morza....i... :D
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez dormarcia » 31/12/2006, 13:24

OUTLAW napisał(a):no to zablysnelaś :lol: bulimia :lol: :?:


:D
CIACHO
:D


GROOBY?1

zdążyłam przeczytać tego posta!
zabraklo odwagi na wysłuchanie mojej riposty?
8)
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Thrillco » 31/12/2006, 19:21

no i dalej odbijasz piłeczke...naprawde...jestes tak xxxxx czy ...no ja już nie wiem jak ci przemówić do rozumu...masz ty cośw ogóle pod czaszką?? Aaaaa...urazona duma...rozumiem...a z czego ty taki dumny własciwie jestes???Z tego ze jesteś...to czysty przypadek, starzy Ci nie powiedzieli??:O....
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 31/12/2006, 19:32

a ty lubisz ban any prawda?? kto jest za??
Dobra..powaznie przed końcem roku...
Gosciu...robisz bezsensowny spam..odbijasz piłeczke, nic do ciebie nie trafia...nie przekreciłem ani razu twojej ksywy co ty robisz regularnie, przeklinasz, wyzywasz, straszysz i co raz komuś piszesz że nie masz ochoty z nim gadać...z tego wnioskuje, ze....masz nieodparta potrzebe opuszczenia naszego grona....bay...ja z toba skonczyłem...kwestia czasu az zrobią to inni...jasne
Ostatnio edytowano 31/12/2006, 19:35 przez Thrillco, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê