Zobacz wątek - Policjant NIE na służbie,grozi mandatem
NAS Analytics TAG

Policjant NIE na służbie,grozi mandatem

Przepisy, prawo
_________

Postprzez caliber1986 » 8/8/2009, 07:10

Bystry "w ogóle to nie ma prawa Ci robić zdjęcia, bo jak on wystawia zdjęcie i mówi, że to dowód to Ty go pozywasz o coś tam, w każdym bądź razie nikt i nigdzie nikogo nie może fotografować nagrywać bez jego zgody ..." Wczoraj w RAPORCIE na TVN Turbo mowili wlasnie na temat nagrywania i fotografowania osob lamiacych przepisy przez innych obywateli. Nie ogladalem od poczatku, ale mowili juz cos ze za takie nagrania w jakims kraju dostaje sie 500 EURO!! Takze normalnie, nie mozna czuc sie bezpiecznym... :? Moze ktos ogladal od poczatku i wie co tam dokladnie mowili?
Ostatni rok na UAM :) | www.moto-diablo.pl | Chica booooom - http://www.youtube.com/watch?v=WRE6ssTulcI&feature=fvw | ZX6R 2005 ----> RN19 2008 :))))
Avatar użytkownika
caliber1986
Bywalec
 
Posty: 679
Dołączył(a): 26/10/2007, 19:54
Lokalizacja: POZNAN/Paledzie


Postprzez DonHush » 24/8/2009, 13:27

Ja bym stawil sprawe krótko i spróbowal z nim pogadac normalnie i dojsc do porozumienia wiadomo ze w takich sprawach nie mysli sie do konca racjonalnie ale mysle ze nie masz sie czego bac na zdjeciu jest tablica a nie ,,licznik''
Avatar użytkownika
DonHush
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 7/8/2009, 21:45
Lokalizacja: Åšwidnica


Postprzez Traperoso » 24/8/2009, 22:08

Było trzeba przy*** mu gonga.

Raz mi tak typ sapał (sram na to czy był z policji czy nie, frajer) to go wybluzgałem masakrycznie ale nie przywaliłem mu bo niestety się opamiętałem... Kto naprawi mój błąd? Nie dam się zastraszać jakimś obszymurom i będe wobec takich osób agresywny. Przykro mi jak ktoś twierdzi, że psuję imię motocyklistom.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Fikol » 24/8/2009, 22:29

Było kolesia opieprzyć ! Jak to kuwa można dać sobie zdjęcia tablicy robić jeszcze takiemu co bez munduru i wylegitymowania się przypier***a do ciebie mówiąc ,że z policji ? O_o
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê