Zobacz wątek - Fabryczne malowania yamaha R1 98 - 04 - zdjęcia
NAS Analytics TAG

Fabryczne malowania yamaha R1 98 - 04 - zdjęcia

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Fabryczne malowania yamaha R1 98 - 04 - zdjęcia

Postprzez seruu » 24/7/2009, 09:14

Witam
Nigdzie nie mogę znaleźć podobnego tematu - nawet na googlach ciężko cokolwiek znaleźć.
Mam do Was taką prośbę:
Chciałbym żebyście wstawiali zdjęcia yamahy R1 z lat 1998 do 2004.
Przymierzam się do kupna tego modelu I lub II generacji ale tyle jest różnych malowań że nie wiem które sa oryginalne. Na żywo łatwiej rozpoznać czy to oryginał czy nie. Ale na zdjęciach już trudniej. Wiec nie chciałbym jechać po moto na darmo - a zależy mi na kupnie moto tylko i wyłącznie w oryginalnym malowaniu.
Np na allegro widziałem 2 prawie ze identyczne modele, ale przyglądając sie dokładniej zauważyłem ze jeden nie ma juz pewnej naklejki i nie jestem w stanie wywnioskować czy to oryginał czy malowaniec.
Jeżeli macie fotki Yamahy R1 (98-04) to wstawiajcie, interesują mnie wszystkie typy malowania, nawet te limitowane.
Temat na pewno w przyszłości przyda się dla innych użytkowników (na forum przejrzałem parę stron tematów i nic nie znalazłem).
Czekam na Wasze fotki i jakieÅ› opisy.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
seruu
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 10/1/2009, 15:58
Lokalizacja: Pionki


Postprzez wojtek1303 » 25/7/2009, 12:30

wejdz sobie na strone grafnetu. to firma produkujaca naklejki na moto itp. tam masz chyba wsystkie plastiki w oryginalnych malunkach pokazane :) rocznikowo i modelowo :)
Honda f4i '01
Avatar użytkownika
wojtek1303
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 23/5/2007, 23:03
Lokalizacja: Wroclaw




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê