Zobacz wÄ…tek - Suzuki GSXR 600
NAS Analytics TAG

Suzuki GSXR 600

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez YZF R1 » 17/7/2009, 14:00

Ja mam 186 i jakoś bez większych problemów dawałem radę na 400R, przymierz sie do niej..
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Acidqlon » 8/8/2009, 12:50

I tak wlasnie dzisiaj moglibysmy zmienic nazwe z gsxr 600 na kawasaki zxr400 poniewaz taki motor wczoraj zakupilem ladny pomaranczowy bez wypadkowy 14000mil przejechane (ok 22400km) Rok 1992 (moj rocznik haha) zadbany no i dzisiaj juz umyty i nawoskowany a w srode egzamin CBT zeby mozna bylo na tym jezdzic a no i restriction kit jeszcze ale to z czasem najpierw trzeba bedzie jakis kask czy cos no i nauczyc sie jezdzic . Ojciec mi dal w prezecie rekawice spodnie i buty w ktorych przez chwile jezdzil na swoim GSF-600 tak wiec narazie sie wszystko kreci. Dzieki za odradzenie tego gixxera bo ostatnio sie przymiezalem do 750 Srad i porazka jak dla mnie xD piekny ale ciezki i niewygodny jak dla mnie.
Pozdrawiam
ACidqlon

P.s Sorry ze pisze wszystko w tym temacie ale nie chce zakładać nowego tematu bo po co zaśmiecać forum 1000 tematów . Czy jest możliwość zamatowania elektronicznego prędkościomierza tzw wymienić stary zegarowy na elektroniczny
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear.
Acidqlon
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15/7/2009, 18:04
Lokalizacja: Londyn-Elblag


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê