Zobacz wÄ…tek - ALKATRAZ Jaroslaw Kwarciak
Advertisement
NAS Analytics TAG

ALKATRAZ Jaroslaw Kwarciak

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

ALKATRAZ Jaroslaw Kwarciak

Postprzez Åšcigacz » 15/7/2009, 11:14

Dyskusja na temat: ALKATRAZ Jaroslaw Kwarciak
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
ALKATRAZ Jaroslaw Kwarciak
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 15/7/2009, 11:14

Takie firmy to zwykli złodzieje , korzystają z dorobku cudzej pracy i moim zdaniem psóją wiarygodność firm autiryzowanych . Piszą o gwarancji której nie są w stanie udzielić i tym samym nabijają ludzi w butelkie . Wiem bom głupi i dałem sie nabrać . Pozdrawiam podobnych do mnie naiwniaków.<br><hr>Zły Florek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Nie przemyślana Opinia

Postprzez blackhawk » 22/10/2009, 22:31

Witam a kupiłeś coś w tej firmie aby ją oceniać ? zastanów się zanim coś napiszesz!!
blackhawk
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1/5/2006, 20:43

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2010, 15:20

Zły Florek, cienki jesteś jak **** węża. Pewnie sam sprowadzasz motocykle ale konkurencja ci wadzi i nie dajesz sobie rady.
Ja zastanawiałem sie nad motocyklem 2 miechy i przez cały ten czas Jarek cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. W końcu wpłaciłem zaliczkę i moto po 10 dniach zawitał do garażu.
Jak dla mnie Alkatraz to kwintesencja uczciwości i sumiennego podejścia do klienta. <br><hr>kutel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2010, 12:58

Komentatorzy napisał(a):Takie firmy to zwykli złodzieje , korzystają z dorobku cudzej pracy i moim zdaniem psóją wiarygodność firm autiryzowanych . Piszą o gwarancji której nie są w stanie udzielić i tym samym nabijają ludzi w butelkie . Wiem bom głupi i dałem sie nabrać . Pozdrawiam podobnych do mnie naiwniaków.<br><hr>Zły Florek<br>
uważam że niestety nie masz racji bo po zakupach w tej firmie byłem bardzo zadowolony poza tym faktycznie zastanowił bym sie na twoim miejscu co piszesz bo takie pomówienie w dzisiejszym cywilizowanym świecie są już karane z art 212 kodeksu karnego wiec użyj jak widać tego małego coś co możesz mieć miedzy uszami i grzecznie przeproś <br><hr>law enforcement
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê