Zobacz wątek - [SPRZEDAM] Kawasaki zzr 600 stan idealny 5000zł

[SPRZEDAM] Kawasaki zzr 600 stan idealny 5000zł

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[SPRZEDAM] Kawasaki zzr 600 stan idealny 5000zł

Postprzez Rocks » 15/7/2009, 09:22

Witam! Z powodu sprzeciwu rodziny, jestem zmuszony sprzedać mój pierwszy motocykl. Jest to Kawasaki ZZR 600, rocznik 1991, ZAREJESTROWANY, OPŁACONY I ZROBIONY PRZEGLĄD TECHNICZNY. Motocykl jest koloru czarnego (dowód rejestracyjny). Stan techniczny motocykla jest idealny. Regularnie serwisowany (mam rachunki na wszystko) - zmieniony olej (obecnie motul) i wszystkie filtry na oryginalne Kawasaki. Wyregulowane i wyczyszczone gaźniki, motor ogólnie sprawdzony i wszystkie podstawowe rzeczy w nim zrobione, gdyż motor szykowałem dla siebie. Motocykl tankowałem ZAWSZE na shell, bo tak naprawdę tylko tam mają dobrej jakości paliwo.

Lakier (oryginalny) ma parę drobnych rys, motocykl nigdy nie miał żadnego szlifa!
Odkąd go kupiłem, motor ma zamontowany karbonowy wydech firmy Laser (4w1). Brzmi doskonale!
Opony zdaniem mechanika spokojnie starczą na ten i przyszły sezon (Bridgestone)
Klocki hamulcowe prawie nowe, również starczą na pewno do końca sezonu.
Motocykl nie był bity, żadnego szlifa, nie jest krótszy, prowadzi się doskonale!
Biegi nie wypadają, skrzynia działa precyzyjnie i nigdy nie miałem z nią nawet pół problemu! (w tym modelu gdy wypada 2gi bieg, trzeba praktycznie wymienić skrzynię, u mnie nigdy nie wypadł, ani się na to nie zanosi)
Motocykl mam bardzo krótko, dbałem o niego i poprzedni właściciel też, bo kupiłem go w świetnym stanie.
Ma on 25000 km przebiegu.
Lampa jest ładna, biała w środku, a nie jakaś pożółkła ze starości.
Hamulce działają wspaniale.
Elektryka sprawna, nigdy nie było żadnego problemu.
Motocykl pali na dotyk.
Nie pije oleju!
Jedyną wadą jaką ma, jest to, że są 2 różne podnóżki kierowcy (same podnóżki, nie sety!), tak miał odkąd go kupiłem i w sumie planowałem to zmienić, ale życie mi nieco pokrzyżowało plany.

Mimo swojego wieku, motor prezentuje się pięknie! Malowanie jest śliczne, kształt motoru daje wrażenie maszyny nawet 10 lat młodszej!
Motocykl ma ponad 100KM, nie był w żaden sposób tuningowany ani katowany - miał służyć do turystyki. Ma bardzo wygodne siedzenie, spokojnie można nim jechać nawet kawał drogi. Wczoraj (14 lipca) sprawdzane były u mechanika poziomy płynów i stan opon wraz z ciśnieniem. Muszę go sprzedać, nie mam już żadnego wyjścia. Chciałem go zostawić sobie na długo, bo jest w stanie lepszym niż nowsze maszyny. Jednak rodzice oraz dziewczyna powiedzieli nie. Gwarantuję, że motocykl nie ma ŻADNEJ ukrytej wady, był regularnie (krótko go miałem, może regularnie to złe słowo) serwisowany u mechanika w firmie transbike w Białymstoku. Także, nie na podwórku u kogoś kto klepie i samochody i silniki do motorówek, a w firmie gdzie robią tylko motocykle (http://www.transbike.pol2.com/). Nie wiem, czy mogę coś jeszcze powiedzieć, jeśli chcecie jechać po ten motor nawet z drugiego końca Polski, polecam, bez obaw weźmiecie go na pewno. Jeśli jest problem z transportem, mogę nim przyjechać.

Proszę z wszelkimi pytaniami dzwonić - Wojtek 604 355 887 Zapraszam na jazdy próbne w KIELCACH

oto aukcja na allegro http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=688615982
ZZR 600
Rocks
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl