Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Przemek Saleta - Jestem uzależniony...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Przemek Saleta - Jestem uzależniony...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 15/7/2009, 17:11

Komentatorzy napisał(a):genialne posuniecie ekipy marketingowej Suzuki Poland!kierownikow mamy kiepskich , to bierzemy podstarzalego kickbkoksera (nie nazwe go bokserem ,bo to bylaby cyniczna ironia) i niech probuje szczescia na torze.

hmmm w sumie , jeden Saleta zrobi wsrod ogolu spoleczenstwa wiecej dobrego dla sportu motocyklowego niz cala reszta mistrzow GP Poznan.

jestem za!<br><hr>Ko<br>
Komentatorzy napisał(a):Przemek Saleta jeździ w teamie Adama Badziaka POLand POSITION, a nie w teamie Jacka Grandysa (Suzuki GRANDYSduo Team) który organizuje Puchar GSX-R i w którego teamie jeżdżą szybcy francuzi. Zresztą sam o tym mówi w wywiadzie. We wcześniejszych artykułach był wyjaśniony cel jego ścigania się.<br><hr>Jacuszak<br>
Komentatorzy napisał(a):a polandposition to ma motocykle nie od suzuki poland?<br><hr>ciekawniś<br>
a czy suzuki poland to sobie wybiera kto u nich może motocykl kupić? co oni mają tu do rzeczy? z tego co wiem to POLand POSITION to prywatny team i raczej suzuki poland nie decyduje co robią...ale nieważne<br><hr>Jacuszak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/7/2009, 17:25

Komentatorzy napisał(a):genialne posuniecie ekipy marketingowej Suzuki Poland!kierownikow mamy kiepskich , to bierzemy podstarzalego kickbkoksera (nie nazwe go bokserem ,bo to bylaby cyniczna ironia) i niech probuje szczescia na torze.

hmmm w sumie , jeden Saleta zrobi wsrod ogolu spoleczenstwa wiecej dobrego dla sportu motocyklowego niz cala reszta mistrzow GP Poznan.

jestem za!<br><hr>Ko<br>
Komentatorzy napisał(a):Przemek Saleta jeździ w teamie Adama Badziaka POLand POSITION, a nie w teamie Jacka Grandysa (Suzuki GRANDYSduo Team) który organizuje Puchar GSX-R i w którego teamie jeżdżą szybcy francuzi. Zresztą sam o tym mówi w wywiadzie. We wcześniejszych artykułach był wyjaśniony cel jego ścigania się.<br><hr>Jacuszak<br>
Komentatorzy napisał(a):a polandposition to ma motocykle nie od suzuki poland?<br><hr>ciekawniś<br>
Komentatorzy napisał(a):a czy suzuki poland to sobie wybiera kto u nich może motocykl kupić? co oni mają tu do rzeczy? z tego co wiem to POLand POSITION to prywatny team i raczej suzuki poland nie decyduje co robią...ale nieważne<br><hr>Jacuszak<br>
a saleta nie jest amdasadorem marki suzuki? więc pewnie go wspierają, ale to już ich biznes i fajnie, że lata<br><hr>ciekawniś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/7/2009, 20:24

Komentatorzy napisał(a):genialne posuniecie ekipy marketingowej Suzuki Poland!kierownikow mamy kiepskich , to bierzemy podstarzalego kickbkoksera (nie nazwe go bokserem ,bo to bylaby cyniczna ironia) i niech probuje szczescia na torze.

hmmm w sumie , jeden Saleta zrobi wsrod ogolu spoleczenstwa wiecej dobrego dla sportu motocyklowego niz cala reszta mistrzow GP Poznan.

jestem za!<br><hr>Ko<br>
Komentatorzy napisał(a):Przemek Saleta jeździ w teamie Adama Badziaka POLand POSITION, a nie w teamie Jacka Grandysa (Suzuki GRANDYSduo Team) który organizuje Puchar GSX-R i w którego teamie jeżdżą szybcy francuzi. Zresztą sam o tym mówi w wywiadzie. We wcześniejszych artykułach był wyjaśniony cel jego ścigania się.<br><hr>Jacuszak<br>
Komentatorzy napisał(a):a polandposition to ma motocykle nie od suzuki poland?<br><hr>ciekawniś<br>
Komentatorzy napisał(a):a czy suzuki poland to sobie wybiera kto u nich może motocykl kupić? co oni mają tu do rzeczy? z tego co wiem to POLand POSITION to prywatny team i raczej suzuki poland nie decyduje co robią...ale nieważne<br><hr>Jacuszak<br>
Komentatorzy napisał(a):a saleta nie jest amdasadorem marki suzuki? więc pewnie go wspierają, ale to już ich biznes i fajnie, że lata<br><hr>ciekawniś<br>
no racja, nie wiem jak jest teraz ale na pewno był ambasadorem suzuki w polsce. ale nigdzie nie wyczytałem żeby importer suzuki wspierał jego starty.<br><hr>Jacuszak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2009, 22:54

Dajcie se siana zawistniki niedorobione... "Koleś ma hajs, kasy jak lodu" itp. Zarobił to ma, Wy też sobie zaróbcie ciężką pracą to też będziecie mieli... Jak mnie wk***ia ta polska menalość.<br><hr>Fast
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2009, 22:55

Komentatorzy napisał(a):Dajcie se siana zawistniki niedorobione... "Koleś ma hajs, kasy jak lodu" itp. Zarobił to ma, Wy też sobie zaróbcie ciężką pracą to też będziecie mieli... Jak mnie wk***ia ta polska menalość.<br><hr>Fast<br>
...mentalność - miało być.<br><hr>Fast
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2009, 18:02

My Polacy - banda zawistnych pajaców,wystarczy że sąsiad ma lepszą fure przed blokiem i kombinujemy dlaczego on a nie my.<br><hr>mlody katowice
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê