Zobacz wątek - jak go rozróżnić
NAS Analytics TAG

jak go rozróżnić

Dla fanów czterokołowców
_________

jak go rozróżnić

Postprzez kubito » 5/7/2009, 22:35

HEJ!!! Mam zamiar kupić bashana. Jednak słyszałem, że większość z nich nie są to orginalne quady tej marki. Z tego co wiem to orginał musi mieć WYGRAWEROWANY NA SILNIKU NAPIS „BASHAN”, LOGO NA SIEDZENIU, A CO NAJWAŻNIEJSZE TABLICZKĘ ZNAMIONOWĄ Z PRZODU. No i do tego co słyszałem to orginały nie wychodzą w pojemnośćiach 250! Może ktoś z was się w tym orientuje, lub ma taki sprzęt. Nie znam się za bardzo na tym i nie chce kupić jakieś podróbki, a z tego co słyszałem te orginalne baszaniki nieźle sie spisują. Czekam na wasze komentarze. Z góry wielkie dzienki. :D
kubito
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21/6/2009, 11:08
Lokalizacja: poznań


Postprzez Tomek00 » 15/7/2009, 14:14

:shock:
Nie kupuj tego , dozbieraj trochę i kup coś innego , poczytaj w internecie co się z tymi quadami dzieje po dłuższej eksploatacji
Avatar użytkownika
Tomek00
Bywalec
 
Posty: 522
Dołączył(a): 4/5/2008, 12:01
Lokalizacja: Łódz


Postprzez Czester » 16/7/2009, 12:46

Nie ma oryginalnych Bażantów bo to wszystko jeden i ten sam chiński chłam, który nadaje się co najwyżej na wypad na ryby albo po bułki do osiedlowego sklepu.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez krystianobor1 » 31/7/2009, 18:57

A więc kolego masz rację z tymi "ORYGINALNYMI" Bashanami no ale naprawdę lepiej go ni kupuj . Ja mam go obecnie no ale używam go naprawdę bardzo sporadycznie i raczej nic się nie psuje . Jeszcze raz SZKODA KASY !! Popatrz za jakimiś LS. Niby taiwańskie ale wzorowane na japońskie .
krystianobor1
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6/7/2009, 17:54



Powrót do Quady



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr