Zobacz wÄ…tek - pytanie poczÄ…tkujÄ…cego - podstawy podstaw / manetka gazu
NAS Analytics TAG

pytanie poczÄ…tkujÄ…cego - podstawy podstaw / manetka gazu

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez krisco1 » 12/7/2009, 08:21

to czy robisz na 1 czy 2 biegu to zależy od wielu czynników robisz tak aby było łatwiej i wygodniej.

po drugie temat nie został założony po to aby pisać ile jechałeś na 1 biegu tylko po to aby doradzić przed egzaminem jak robić ósemki:))
kawasaki z750 04 zieleń kawasaki
krisco1
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9/8/2008, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka


Postprzez nikasob » 24/7/2009, 18:19

Koniec końców opanowałam tę manetkę :) Dziś zdałam egzamin za pierwszym podejściem. Ósemkę zrobiłam spokojnie na 1 bez gazu i sprzęgła, nic nie rwało i nie gasło.
Avatar użytkownika
nikasob
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18/6/2009, 16:05
Lokalizacja: Baranowo/Poznań


Postprzez FFLORO » 29/7/2009, 09:21

no to gratuluje;) A WeWonItThreeTimes czy jak ty sie tam zwiesz: skad ci przyszlo do glowy ze hamujac silnikiem w 4t go niszczysz? jak masz jakies materialy gdzie tak pisze to dawaj, zobaczymy co za medrzec tak pisze xD a przy hamowaniu silnikiem chodzi jedynie o to, ze paliwo w ogole nie leci, bo nie musi. Kolo napedza skrzynie, wszystkie waly i tloki w silniku, a to jak wiadomo ma swoje opory, przez co zwalniamy;) i gdzie ty tu zagrozenie dla silnika widzisz? wystarczy ze dodasz gazu, a przeciazenia i sily na wszystkich czesciach ukladu juz masz wieksze...
Pzdr i czekamy na te zrodla twej wiedzy;)
Silnik, dwa koła i mina od razu jest wesoła!;)
Avatar użytkownika
FFLORO
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28/7/2009, 14:59

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê