Zobacz wątek - [SPRZEDAM] Kawasaki ER5 '99 + mały bonus

[SPRZEDAM] Kawasaki ER5 '99 + mały bonus

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[SPRZEDAM] Kawasaki ER5 '99 + mały bonus

Postprzez Thomsonicus » 2/7/2009, 09:53

Motor dobrze utrzymany, aktualnie jestem jego jedynym właścicielem. Jest zarejestrowany w Polsce, posiada aktualne badania techniczne i ubezpieczenie OC. Używam go w czasie weekendów.
Ostatnio wymienione zostały przednie klocki hamulcowe, łożysko tylnej zębatki, olej silnikowy z oryginalnym filtrem Kawasaki, regulowane były zawory i wymienione uszczelniacze przednich amorów.
Motocykl posiada dedykowany do ER5 chromowany tłumik MOTAD który dodaje kilka KM i niutonometrów, nieźle brzmi i świetnie wygląda.
Jest to wersja A3, po liftingu, posiada wskaźnik ilości paliwa.
Gaźniki są synchronizowane na wakuometrze dwa razy do roku. Wskaźnik zużycia tylnych hamulców pokazuje w granicach połowy.
Łańcuch jest w dobrym stanie, ściągacze ledwo przekroczyły połowę, czyli na ładnych parę lat jeszcze wystarczy. Łańcuch był czyszczony naftą świetlną i smarowany smarem Castrol Chain Wax co ok. 300km
Przewody hamulcowe nie są skorodowane ani spuchnięte, nic nie cieknie ani nie wymaga napraw.
Akumulator jest sprawny, nigdy nie miałem z nim problemów, na zimę był wyjęty z moto i trzymany w temp. pokojowej.
Obie opony to Bridgestone Battalax, przód 110/70/17, tył 130/70/17. Są w stanie pozwalającym na normalne poruszanie się na nich, ale przydałoby się pomyśleć o ich wymianie; są to normalne opony typu szosowego.
Motocykl jest chłodzony cieczą, więc nie bierze oleju jak olejaki Suzuki GS. Od wymiany do wymiany nie trzeba dolewać oleju. Charakterystyka zawieszenia ma to do siebie, że "wiele wybacza" niedoświadczonemu kierowcy.
Motocykl nigdy nie "zaliczył ślizga", ani nie uczestniczył w żadnym wypadku drogowym. Wszystkie plastiki, bak, manetki, stopki itd. są oryginalne, nie były klejone, wymieniane ani malowane. Jedyna wada to lusterka, których szkła pękły kiedy je nieumiejętnie demontowałem. Można pewnie wymienić same szkło, bądź kupić jakieś lusterka nawet na allegro, ja jeżdżę tak jak jest bo nie przeszkadza to w jeździe.
Nie będę ściemniał, że motor ma 3 tyś km przebiegu, nie jestem oszustem. Przebieg 50 000km jest udokumentowany na podstawie historii serwisowej i kwitów z poprzednich badań technicznych, papiery oczywiście dorzucam do motocykla. Kiedy opiniowałem motocykl u mechanika, ten stwierdził że "jeszcze trzy razy tyle przejeździ". Sprzęgło się nie ślizga, zawory się nie stukają, rozrząd jest OK.
Do motocykla dorzucam stelaż pod kufer Renntec, oryginalną podstawkę pod kufer GIVI, warte kilka stówek.

Cena: 6300zł

Motocykl można obejrzeć i przejechać się w Krasnymstawie, 50km na płd od Lubilna, ew. mogę gdzieś podjechać, o ile tylko pozwoli mi na to czas. Informacje pod nr tel 0 796 321 007 lub na mail. Na SMSy nie chce mi się odpisywać, masz pytanie - zadzwoń albo napisz mail na tomaszdroszcz (malpa) gmail.com.

Obrazek
Thomsonicus
Świeżak

Postprzez Thomsonicus » 14/7/2009, 09:21

--== SPRZEDANY ==--
Thomsonicus
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl