Zobacz wÄ…tek - Jaki Motor na poczatek
NAS Analytics TAG

Jaki Motor na poczatek

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Jaki Motor na poczatek

Postprzez Zemus » 25/6/2009, 19:35

witam mam pytanie niedlugo zdaje prawko na motor i sie zastanawiam jaki kupic motor na poczatek moze cos mi doradzicie ? oraz mam pytanie czy sa kluby motocyklowe ktore by mnie zrekrotuwaly za jakis czas bo kocham motory ale nie mialem zbyt wiele sytuacji do obcowania znimi bo pozniewaz jak bylem mlodszy rodzice nie pozwalali mi na motor ze wzgledu bezpieczenstwa ale ja od zawsze chcialem miec motor i czuje ze moje serce to kocha pzdr
Zemus
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/6/2009, 19:29
Lokalizacja: Nowy Dwor Mazowiecki


Postprzez tokarz144 » 25/6/2009, 19:44

ale chodzi o jaki typ sportowy,szosowo turystyczny,cross,chopper??
tokarz144
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 12/4/2009, 15:58


Postprzez Bystry » 25/6/2009, 20:02

viewtopic.php?t=628 tutaj wejdź :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez YZF R1 » 25/6/2009, 20:05

są setki klubów które Cię przyjmą ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak poważna to jest sprawa należeć do klubu ile będziesz miał obowiązków itd... klub ważniejszy niż rodzina nie wiem czy będziesz miał na to czas...

temat muszę zamknąć...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê