Zobacz wÄ…tek - <i>[Kobiety]</i> Motocykl dla kobiety
NAS Analytics TAG

[Kobiety] Motocykl dla kobiety

Komentarze użytkowników
_________

[Kobiety] Motocykl dla kobiety

Postprzez Åšcigacz » 22/6/2009, 18:32

Dyskusja na temat: Motocykl dla kobiety
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Motocykl dla kobiety
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 18:32

Moim zdaniem Monster idealnie pasuje do kobiety, moja koleżanka też takim jeździ. W pełni zgadzam się z autorka, nie raz już spotkałem kobietę na dużo mocniejszej maszynie co u mniej wzbudza tylko zadowolenie. Nie ma nic wspanialszego niż piękna kobieta na pięknym motocyklu.<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 19:42

Jak się tak dobrze zastanowię , to jeśli kierowałbym się rozwagą i zdrowym rozsądkiem to pewnie jeździłbym na zloty passatów , a nie ubierał skórę i kask ekscytując się każdym kilometrem drogi.Myślę że znakomita część motocyklistek robi podobnie i nie przejmuje się tym "co ludzie powiedzą" tylko robi swoje :-) <br><hr>2koła
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 20:06

Bardzo fajny artykuł :-) To mnie się podoba - bardzo bym chciał żeby jak najwięcej dziewczyn/kobiet przestało myśleć, że ich przygoda z motocyklem to jedynie bycie "plecaczkiem". Naprawdę byłem mocno rozradowany kiedy widziałem ile dziewczyn stara się zdobyć prawko na motocykl (sam niedawno zacząłem) - i radzą sobie doskonale - z zazdrością patrzyłem jak swobodnie śmigają :-) Problemem niestety jest to, że generalnie (jasne, że nie wszystkie) dziewczyny są nieco niższe i nieco słabsze - tylko nieco. Jednak to "nieco" wystarcza żeby miały trudności z sięgnięciem nogami do ziemi kiedy siadają na "dużej" maszynie, próby postawienia moto na centralu kończą się fiaskiem a jakiekolwiek wywrócenie motocykla w celu jego podniesienia wymaga pomocy z zewnątrz. Może dlatemu producenci myśląc o tej piękniejszej części świata motocyklowego wprowadzają konstrukcje nieco lżejsze, nieco niższe i nieco słabsze mocą a do tego atrakcyjne wizualnie. I nie tylko facet, któremu natura poskąpiła wzrostu i krzepy chętnie by sięgnął po takie "damskie" moto ale także młodzież przesiadająca się ze skuterów i 125-tek. Dlatemu dziwię się, że tak mało jest na rynku tych mniejszych, lżejszych i słabszych maszyn - klasa 250-300 cm3 jest w powijakach - niby coś tam na rynku jest ale w porównaniu chociażby do klasy powyżej 500 cm3 to mizeria straszna. Może faktycznie to, że dziewczyny częściej siadają za kierownicą motocykli spowoduje więcej fajnych maszyn w tej nieco "słabszej" klasie a i w tej "normalnej", powyżej 500 cm3 będzie więcej modeli podobających się płci pięknej (może wreszcie ktoś się odważy na różowe malowanie?). Bo tego, że będą sobie z nimi doskonale radzić i czerpać radość z jazdy to jestem pewien.<br><hr>beebas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 21:44

Mówiąc "motocykl dla kobiety" większość ma na myśli mniejszą wagę i gabaryty co ułatwia kierowanie osobom o mniejszej wadze i gabarytach a nie mniejszą moc. Ale tak jak napisałaś każdy kupuje to co mu pasuję i słusznie. I nie udawajcie takich dyskryminowanych w świecie motocykli, bo jest zupełnie inaczej. <br><hr>szybkościowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 22:12

Podobno jak ktoś chciał nabyć Harleya to musiał pokazać sprzedawcy że będzie go w stanie podnieść jak mu się sprzęt położy na bok. Akurat Gladius przytoczony w artykule przy GSR600 czy FZS600S jest łagodny jak baranek, podejrzewam że podobnie jest z nową Dywersją - nie rekomendowałbym ich dla jeźdźców żądnych wrażeń, ale GSR600 czy monstera - jak najbardziej. No i są to sprzęty dosyć lekkie (około 200kg) więc jak się położą to łatwo je podnieść. Ale to co waży powyżej 300kg nie rekomendowałbym kierowcom o mniejszych bicepsach - w końcu jazda na motocyklu to powinna być frajda a nie zapasy.<br><hr>raper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 22:49

Ta kobiety wcale nie różnią się od kobiet. BULSHIT!

Ile mamy kobiet w F1? Ile w motoGP?

Ta pewnie zaraz jakaś feministka wyskoczy z tym że to wina dyskryminacji. Tyle że Kobiety mają nawet łatwiej dostać się do tych serii (przykład Danici Patric beznadziejna w Indicar a i tak chcą ją do USF1)<br><hr>Invi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 22:54

ten artykul to jakis feministyczny belkot! z calym szacunkiem, ale kobiety GENERALNIE maja mniej sily, waza mniej oraz maja mniejsze predyspozycje manualne. dlatego dluzej ucza sie opanowywania motocykla i znacznie trudniej im to przychodzi. problem w ogole nie istnieje, nikt sie nigdy krzywo nie patrzyl i nie patrzy na kobiete na motorze, nikogo to nawet nie obchodzi, bo nie ma to najmniejszego znaczenia kto kieruje motocyklem, byle by nie stanowil zagrozenia na drodze.<br><hr>emka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 22:59

Do garów!! hahah żarcik, śmieszny nie?! :) <br><hr>;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2009, 23:37

Tak tak kobiety są lepsze. Szybciej jeżdżą. Więcej podnoszą. Wszystko lepiej niż u mężczyzn. Pani, która pisała ten artykuł jest najlepsza na świecie od każdego mężczyzny.<br><hr>imaginer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 00:31

Tylko parę Kobiet jeżdżących na motocyklach zawodowo a reszta to pozujące panie do zdjęć !!! Dziewczyny zasiadajcie na maszyny !!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>PajONk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 01:12

Autorka zapomniała, że Ona to nie znaczy Wszystkie. Dlatego zgadzam się że to feministyczny bełkot.<br><hr>Gall Asterix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 06:56

Do większości moto są zestawy obniżające motor ( trójkąty wsadzane pod tylni amor) i taka laseczka da rade dotknąć paluszkami ziemii :) Ale jak sie wywai, to już sama nie podniesie :P<br><hr>w
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 07:28

Komentatorzy napisał(a):Tak tak kobiety są lepsze. Szybciej jeżdżą. Więcej podnoszą. Wszystko lepiej niż u mężczyzn. Pani, która pisała ten artykuł jest najlepsza na świecie od każdego mężczyzny.<br><hr>imaginer<br>
A ty jesteś dureń i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Tu nigdzie nie jest napisane że jest najlepsza, za to napisane jest że kobiety mają takie samo prawo disiadania każdego typu maszyny niezależnie od mocy oraz niezależnie od tego co mówi sprzedawca w salonie czy jacyś zakompleksieni kolesie na forum.<br><hr>Tasior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 07:49

Widze że kompleksy się odezwały u większości panów komentujących artykuł.
Po pierwsze nikt tu nie napisał że kobiety są lepsze, za to napisane jest że niema co generalizować że maszyna jest dla kobiet czy nie. Ponieważ idąc tym tropem można powiedzieć że R6 czy R1 też są dla kobiet bo są lekkie. Po drugie Monster 696 to nie taki łagodny motocykl jak każdy sobie myśli wiem bo jeździłem. Po trzecie na zdjęciach są kobiety które faktycznie jeżdzą. Po czwarte nie jest to feministyczny tekst i przypisywanie kobietom garów to kiepski pomysł bo więcej jest szefów kuchni więc co najwyżej my możemy lecieć do garów bo się do tego nadajemy ;) a one polecom na moto. Przy okazji przepraszam imagenera za inwektywę pod jego kierunkiem.<br><hr>Tasior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 09:09

Komentatorzy napisał(a):Tak tak kobiety są lepsze. Szybciej jeżdżą. Więcej podnoszą. Wszystko lepiej niż u mężczyzn. Pani, która pisała ten artykuł jest najlepsza na świecie od każdego mężczyzny.<br><hr>imaginer<br>
Komentatorzy napisał(a):A ty jesteś dureń i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Tu nigdzie nie jest napisane że jest najlepsza, za to napisane jest że kobiety mają takie samo prawo disiadania każdego typu maszyny niezależnie od mocy oraz niezależnie od tego co mówi sprzedawca w salonie czy jacyś zakompleksieni kolesie na forum.<br><hr>Tasior<br>
A ty to kto jesteś? nie dureń? To jest kolejna wypowiedz kobiety o tym jak "męski świat" nie pozwala jej na "bycie sobą". Czy ktoś cokolwiek mówi o tym, że kobieta nie może jeździć na 300 kilogramowym motocyklu? lub 200 konnym sporcie? NIE! To w umyśle kobiety istnieje takie przekonanie i pisze o tym w artykule. Panie dureń wróć się do kamienia łupanego podszkolić obszary korowe. FUCK OFF!!<br><hr>imaginer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 09:18

Komentatorzy napisał(a):Widze że kompleksy się odezwały u większości panów komentujących artykuł.
Po pierwsze nikt tu nie napisał że kobiety są lepsze, za to napisane jest że niema co generalizować że maszyna jest dla kobiet czy nie. Ponieważ idąc tym tropem można powiedzieć że R6 czy R1 też są dla kobiet bo są lekkie. Po drugie Monster 696 to nie taki łagodny motocykl jak każdy sobie myśli wiem bo jeździłem. Po trzecie na zdjęciach są kobiety które faktycznie jeżdzą. Po czwarte nie jest to feministyczny tekst i przypisywanie kobietom garów to kiepski pomysł bo więcej jest szefów kuchni więc co najwyżej my możemy lecieć do garów bo się do tego nadajemy ;) a one polecom na moto. Przy okazji przepraszam imagenera za inwektywę pod jego kierunkiem.<br><hr>Tasior<br>
Tasior ty jesteÅ› kobietÄ…!!!!!<br><hr>imaginer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 09:23

Kobiety na motory !!! Jestem za :) a na jakie?? niech se same wybierają nie wiele jest maszyn które kobieta sama podniesie ale tu właśnie może sie pojawić właściwy Facet <br><hr>Tony (Transalp)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 10:02

Kobiety a motory!! Ja jestem za mają wiencej oleju niż niejeden chłoptas,a co do podnosznia motoru przy upadku to niejeden koles nie podniesie naprzykład goldasa!!! valkirie!! i tak dalej .Moja jezdziła na burgmanie 650 dała rady a wazy 250 kg teraz na kawce er6f tez daje radę .<br><hr>mak$$
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2009, 10:05

Komentatorzy napisał(a):Tak tak kobiety są lepsze. Szybciej jeżdżą. Więcej podnoszą. Wszystko lepiej niż u mężczyzn. Pani, która pisała ten artykuł jest najlepsza na świecie od każdego mężczyzny.<br><hr>imaginer<br>
Komentatorzy napisał(a):A ty jesteś dureń i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Tu nigdzie nie jest napisane że jest najlepsza, za to napisane jest że kobiety mają takie samo prawo disiadania każdego typu maszyny niezależnie od mocy oraz niezależnie od tego co mówi sprzedawca w salonie czy jacyś zakompleksieni kolesie na forum.<br><hr>Tasior<br>
Komentatorzy napisał(a):A ty to kto jesteś? nie dureń? To jest kolejna wypowiedz kobiety o tym jak "męski świat" nie pozwala jej na "bycie sobą". Czy ktoś cokolwiek mówi o tym, że kobieta nie może jeździć na 300 kilogramowym motocyklu? lub 200 konnym sporcie? NIE! To w umyśle kobiety istnieje takie przekonanie i pisze o tym w artykule. Panie dureń wróć się do kamienia łupanego podszkolić obszary korowe. FUCK OFF!!<br><hr>imaginer<br>
dokładnie tak ja imaginer pisze! nie ma żadnego prawa zabraniającego kobietom jeździć na jakimkolwiek motocyklu, więc nie rozumiem po co ten głupi artykuł. a kompleksy to mają chyba same kobiety, podnosząc lament na problem którego nie ma<br><hr>haj spit
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê