Zobacz wątek - Używana Hayabusa
NAS Analytics TAG

Używana Hayabusa

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Konio » 22/6/2009, 09:12

Busa daje +3 do szacunku na miescie. Masz odpowiedz :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez laser » 22/6/2009, 09:23

i -1 jeśli chodzi o życie
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity


Postprzez Konio » 22/6/2009, 10:36

kurde ludzie wy myslicie ze na Buse to trzeba jezdzic minimum 20 lat i robic jakies spacjalne prawo jazdy?....
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Bystry » 22/6/2009, 10:42

a Konio siedziales na niej ? widziałeś jaka to krowa jest i ciężka ? po prostu Napis Hajabusa daje + 5 do lansu to nie jest jakas 500 czy 600 tylko dobry lytr ... mój instruktor jak na prawko śmigałem wsiadł na Haje i jednak powiedział, że to nie dla niego że woli 600rr bo to za duze jest, a on mały nie jest i doświadczenie ma ;) śmiga na tor do pzn :) więc chyba się zna ;)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Konio » 22/6/2009, 11:01

Nie raz widzialem Hayke, siedziec nie siedzialem jechac tez nie ale przeciez to moto jak kazde inne. Wedlug mnie jak ktos polata dlugo na 600 i ja bardzo dobrze ogarnie to nie widze przeciwskazan na Hayke

edit:
nie chodzi mi o jakas 600 ktora ma 70kucy tylko o jakies typowo sportowe maszynki
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Cezarjusz » 22/6/2009, 11:06

Bystry co ty pier... za głupoty, masakra jakas haha, czyms w ogole kiedyś jechałeś czy coś ?? Dajecie takie rady ze az kupsko samo wychodzi, pozycja na busie jak na sporcie ??? żal...
I co ty wypisujesz ?? Jeden woli sporty drugi woli enduro a trzeci lubi duże turystyki <mniej turystyki więcej zapierdalania>
Jakie porównania 600rr i busa . A nawiązując do tematu, nie miałem stycznosci z busa ale mam 12 a te motocykle sa w tej samej lidze tak jak i XX
Duży, wygodny, wielki zapas mocy, super ochrona przed wiatrem, w kawie dość dobre hamulce, w busie z tego co wiem trzeba montowac stalowy oplot. Jak ci się podoba to bierz, zobaczysz jak te 1300 może zeszmacić człowieka ;) Info szukaj może na forach busy, albo uderz do kogoś kto ma buse i tam sie dowiesz na co patrzec przy zakupie. Tu na forum chyba ze 2 os. maja gsxr1300 wiec będzie ciężko dowiedzieć sie czegoś od użytkowników
Wiesz połowa na forum nawet motorynka nie jechała :)
I Å‚adnie macie z tymi pojemnosciami. 1300 to dozwolone od 70 lat ;)
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Åšwieci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bystry » 22/6/2009, 12:04

nom to jak sam duże G wiesz to po co się wtrącasz ? ;] jak nie miałeś styczności to się nie odzywaj ;) a nie piszesz jakieś Ale ... wpadł na forum, ani cześć ani nic tylko od razu wali pytanie o busie, że chce kupić nie wiadomo czy jeździć czy ściemnia, a potem ( odpukać w niemalowane) będzie, że się rozbił gdzieś na winklu bo nie opanował ... " jak te 1300 może zeszmacić człowieka" nie tylko wyobraźnia się liczy, ale i umiejętności, na busie się ciężej skręca ( to wiem z rozmowy z instruktorem ) to moto waży ponad 200 kg ...

Mahoney nie masz kogoś kto ma busę gdzieś wśród znajomych i nie da Ci polatać ? usiąść zobaczyć w ogóle z czym to się je ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Cezarjusz » 22/6/2009, 12:19

Po co to pierdo... bez sensu, "na busie się cieżej skreca (to wiem z rozmowy z instruktorem)" A tata Marcina powiedział.... a to co ja napisałem, ze zeszmaceniem to widze nawet nie zrozumiałes kolego wiec niebede prowadził z toba dalszej konwersacji. Wiem, że ty wszystkie info bierzesz od taty Marcina, więc udzielaj rad ale niekoniecznie ludziom, ktorzy jezdzili chociaz na Jawce 50 bo oni wiedza 100 razy wiecej niż Ty ;)
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Åšwieci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bystry » 22/6/2009, 12:45

tak tak :) bez sensu póki co pleciesz Ty ;) jak byś czytał ze zrozumieniem, co widać sprawia Ci ogromne problemy to byś wiedział, że mój instruktor śmigał na busie przez sezon i pewnie ma większe pojęcie niż Ty ;) ja rozmawiając z nim na temat czemu znowu się przesiadł na 600 rr wyłożył mi dlaczego więc jest to pewne źródło, a nie tak jak Twoje domysły :( Zresztą CzesterTX dobrze napisał, ale Jednak Cezary śmiga na Kawce i on wie wszystko ;) Pozdro & Poćwicz :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez falconiforme » 22/6/2009, 13:23

A ja powiem tak: sprzęt sprzętowi nierówny. Jakiś czas temu zmieniłem oponę na Pilot power 2CT i to nie ta sama Aprilia Falco. Teraz kładzie się w zakręty tak łatwo jak pijane dziecko które wąchało eter.
Miesiąc później zmieniłem tylny amortyzator na Ohlins-a, w którym można regulować wysokość. I teraz mam tyłek wyżej co przekłada się znów na łatwość wchodzenia w zakręty.

To samo z hamulcami. Pokusiłem się o stalowy oplot + pompę radialną. Teraz awaryjne hamowanie to tylko dwa palce. Nie próbujcie takiej konfiguracji z twardą oponą bo będzie gleba.

To że dany model zachowuje się tak a nie inaczej wpływa wiele czynników. Wszystko jest do poprawienia i ustawienia.

To że 600-ka lepiej wchodzi w zakręt jest jasne, chociaż znacznie wyższe obroty silnika niż w Hayabusie powodują odwrotny efekt.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez piotreknorwegia » 22/6/2009, 19:08

Witam latam na busie . mam wersie 00 i niezamienie ja na inna, wiec sprawdz stelaz,jak aluminiowy to wymiana na stalowy,jak spawany to wiadomo moto lezalo .naped i takie tam to wiadomo jak w kazdym moto , glowka ramy czy niespawana,unikaj polerowanych ram szczegulnie z Usa moga byc spawane :shock: ,Po zakupie obowizkowo wymiana wszystkich plynow.powodzenia 8)
obecnie szlifuje kolanka na skandynawskich winklach(Norway)SUZUKI HAYABUSA open version
piotreknorwegia
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5/8/2008, 19:46
Lokalizacja: mikolow obecnie Norway

Postprzez Mahoney » 22/6/2009, 19:31

Dzieki.o takie info mi chodziło.A nie mam zamiaru sie właczac do dyskusji czy to motor dla mnie czy nie...
Busa,Junak i DR-ka;)...doszła jeszcze SP-1
Mahoney
Świeżak
 
Posty: 176
Dołączył(a): 21/6/2009, 12:13

Postprzez owcase » 22/6/2009, 19:38

Zgadzam sie z przedmowca na hayce jezdze 3 sezon
Obecnie 06
Ale kliepsko zaczalem
Wlasciwie szybciej skanczylem niz zaczalem
Maly dzwonek
:(
rama glowka naped reszta jak z resztÄ… moto
owcase
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/6/2009, 16:58
Lokalizacja: Bochnia

Hayka

Postprzez SporekPorsche » 22/6/2009, 20:44

Sorry że się tak wpierdolę. No ale czytam ten temat i czytam. I widzę że na forum są różni ludzie. Przepraszam ale muszę to powiedzieć. Niektórzy pieprzą jakby nie pojedli. Ludzie idźcie układać klocki a nie gadać o motorach!! Ja jeżdzę na hayabusie już 2 rok. Mam teraz 20 lat. W moich rękach przewinęły się różne motocykle od małego. I powiem wam tak, że hayabusa to bardzo przyjemny motorek. Jest wygodny. I swoją siłe przekazuje bardzo statecznie. Niekóre sprzęty są słabsze a bardziej narwane. Pojeźdzcie a potem gadajcie. Hayabusa to taki sam motocykl jak i inne. A że nie skręca?? To to jakieś brednie są!! Koleś idź do mamy żeby Ci pieluchę zmieniła a nie gadaj jak nie widziałeś!! Hayabusa skręca, wiadomo każdy motocykl się inaczej prowadzi i trzeba się po prostu do tego przyzwyczaić. Kolego mahoney jak Ci się hayabusa podoba to polecam, kup. Będziesz zadowolny tylko pamiętaj o tym żeby jeździć z głową. A co do oględzin tak jak ktoś bardzo mądry i ktoś kto powinnien wypowiedzieć się własnie na forum zwróć uwagę na ramę czy nie była bita. Sprawdz jak wchodzi w zakręty czy nie wystepują shimmy itp. Rozpedz, sprawdz hamulce czy czy klamki nie mają drgań przy hamowaniu. Pozdrawiam szerokiej drogi i długich winkli.
Bóg dał nam 2 nogi. To dlaczego mamy jeździć na 4 kołach??
SporekPorsche
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/6/2009, 20:17
Lokalizacja: Żywiec/Okolice

Postprzez Pisiu » 22/6/2009, 20:55

Autor tematu nie pytał czy da rade czy nie... ludzie ogarnijcie sie :shock: odrazu wiedziałem,że będą takie posty jak wszedłem w ten temat :lol:

PS Bystry czym latasz? bo pie**olisz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy...
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez Mahoney » 22/6/2009, 21:05

ja tez to wiedzialem:)
Busa,Junak i DR-ka;)...doszła jeszcze SP-1
Mahoney
Świeżak
 
Posty: 176
Dołączył(a): 21/6/2009, 12:13

Postprzez Demotywatrrro » 22/6/2009, 21:08

Forum ludzi którzy dużo gadają mało potrafią.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez piotreknorwegia » 22/6/2009, 21:10

udanego sezonu zycze
obecnie szlifuje kolanka na skandynawskich winklach(Norway)SUZUKI HAYABUSA open version
piotreknorwegia
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5/8/2008, 19:46
Lokalizacja: mikolow obecnie Norway

Postprzez YZF R1 » 22/6/2009, 23:56

laser napisał(a):
Mahoney napisał(a):Podoba mi sie i tyle:)


no comment
:lol: :lol: :lol: :lol:

szerokości i przyczepności życzę :!: :wink:



i małych mandatów wysokości... tak do rymu

do Autora z tego co ja pamiętam to te roczniki z tym stelażem maiły problem i tyle o nich słyszałem...

Do reszty: Facet pyta o Buse to mu doradźcie jak ktos coś o nich wie a nie pouczacie go itd itd zbędne gadanie....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pan_blancik 15 » 23/6/2009, 16:44

-wreszcie- a myślałem że to tylko mnie tak rażą te dziwne posty w oczy ale widzę że jednak ze mną wszystko w porządku :) Mahoney zwróć uwagę jeszcze na te zx'y jak jeszcze nie jesteś pewien podobna klasa a chyba tańszy to wyrwiesz młodszego.
Kupię używany Power Commander do CBR 1000RR
Avatar użytkownika
pan_blancik 15
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 12/9/2005, 17:41
Lokalizacja: Przasnysz

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê