Zobacz wątek - Turist Breslau

Turist Breslau

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Turist Breslau

Postprzez Imaginer » 17/6/2009, 20:23

Turist Breslau (turystyczny Wrocław)

Wrocław – Sienna

Rajd Wrocław – Sienna jest rozgrywany na otwartych drogach publicznych wraz z ich wszystkimi dobrami. Fotoradary, patrole policyjne, samochody, sygnalizacja świetlna. Ograniczenia prędkości obowiązują i powinny być respektowane. Rajd odbywa się na drodze numer 8 z Wrocławia przez Ząbkowice Śląskie – Kłodzko – Bystrzyca Kłodzka – Sienna. Rajd jest całkowicie legalny.

Start: By wystartować w rajdzie potrzebny jest motocykl i opłata 5 zł za obsługę. Startują tylko motocykle. Nie ma kategorii pojemności czy typu motocykla. Każdy startuje tym co ma i wygrywa tym co ma.

O godzinie 16.30 27.06.2009r. na Wrocławskich Bielanach a dokładniej ulicy Klecińskiej rozpocznie się pomiar czasu. Każdy zawodnik otrzyma numer startowy i kartę czasu. Liczba zawodników jest ograniczona i wynosi 120 motocyklistów. Zawodnik startuje 30 sekund po poprzedzającym go koledze. Na mecie czeka drugi pomiar czasu.

Dystans 121 km

Potencjalny czas 2:01 h

Organizatorem i sponsorem rajdu jest Central Cognitive Force

www.centralcognitiveforce.com

plakat na www.imaginer.riderblog.pl
Imaginer
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12/6/2009, 20:29Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocykloweKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
na gr