Zobacz wÄ…tek - Gry komputerowe
NAS Analytics TAG

Gry komputerowe

O wszystkim
_________

Postprzez Bystry » 25/6/2009, 22:13

o ile siÄ™ nie mylÄ™ to Cd-Action ? :> a piszÄ™ siÄ™ Tabula rasa :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez YZF R1 » 25/6/2009, 22:18

być może że masz racje apropo pisowni... nic na ten temat nie czytałem ani nie zagłębiałem się stąd błąd.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez simonw » 26/6/2009, 10:36

R1, jak sam piszesz - grono mlodszych kolegów, ja juz za stary jestem na gierki, przynajmniej w takim wymiarze zeby sie nimi bawic. Owszem moge zobaczyc, nawet interesuje mnie jak to teraz wyglada, czemu potrzeba 8 prockow i 6 kart grafiki zeby to wygladalo, wspieram weteranów moddingu HL1 i jak juz to siedze na steamie na NS1 ewentualnie zachwycam sie storyline hl2. Zawsze lubilem rozbudowana nietrywialna fabule, z wieloma zwrotami akcji... z half life mozna by napisac kilka ciekwych ksiazek a i nie wiem czy na 3 tomiszczach by sie skonczylo, analizujac sytuacje polityczna Obcych ktorzy tak na prawde nie atakuja ziemi tylko sa uchodzcami zepchnietymi w ryf czasoprzestrzenny.

Z innych genialnych pomyslow to Syberia, niby prawie liniowa przygodowka a jednak jest to taki kamien milowy jak napisanie Wladcy Pierscieni, poniewaz autorzy wykreowali swiat mity legendy jezyk sytuacje polityczna i hisorie swiata, i nie jest to ani dieselpunk ani steampunk a jednak ma pewne ... no, trzeba zobaczyc ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez patryk83 » 26/6/2009, 11:01

HL1 jakie to były piękne czasy jak u kuzyna na Pentiumie graliśmy w malutkim okienku bo na full screena nie chciało płynnie chodzić. I ta gra sama w sobie wypas niesamowity, akcja potwory, bronie...

Co do wieku simonw to moj ojciec do dzisiaj gra w Colina Mc... ma oryginalna cała serię i zawsze każe sobie zainstalować na komputerze, podłącza kierownice i jak nie siedzi na allegro to włącza i gra. Zwłaszcza teraz jak sobie motocykl kupiłem to go naszło na rajdy, nawet na cyfrze+ zaczął oglądać wyścigi motocyklowe :D
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 27/6/2009, 14:15

Oj nie nie nie, jak wyszlo HL1 to koles mial wtenczas Adaxa P166 MMX 32 Ramu + Voodoo1 + 3S jako karte 2d i smigalo to pieknie tylko okropnie dlugo loadowal mapki ;]
Pamietam to jak dzisiaj, 92 miliony zloty kosztowala jego baza /matka i do tego 60 milionow monitor highscreena 17 calowy ;)
To byly czasy, teraz nikt tego juz nie zrozumie jak sie przerzucalo stery w config.sys zeby zyskac nieco pamieci , zeby przezucic stery od cdka na high, zeby miec myszke w UFO2 ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 27/6/2009, 14:23

ja mialem Cyrixa 200Mhz! i radeona 16mb xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez patryk83 » 27/6/2009, 14:30

Ja pamiętam jak musiałem wpisywać jakieś dziwne configi w DOSie żeby Windowsa 95 zainstalować bo wywalało błędy zbyt małej ilości pamięci.

Co do grafiki to VooDoo to miał mój kumpel i to był wypas niesamowity ja śmigałem właśnie na P166 i jakiejś nędznej grafice bez akceleracji, mapy ładnie jak na tamte czasy sie ładowały bo okienko było naprawdę małe :D
A teraz mam GF8800 GTS, procka c2q q6600 ze 4 GB ramu i gry mnie juz tak bardzo nie bawią jak kiedyś, fajnie jest pograć w coś z fajną fabułą ale ostatnio takich gierek jest naprawdę bardzo bardzo mało :/
Grałem w Obliviona ale troszkę sie nudzi po dłuższym czasie i w zasadzie nic nowego się tam nei dzieje, Gothic 3 to największa porażka, gra która nie powinna wyjść w takim stanie w jakim wyszła, ostatni patch poprawił jej działanie ale i tak jak udało mi sie wybić wszystkich wrogów w jednym mieście za pomocą kuszy i nie ruszając się z miejsca to stwierdzałem, że nie ma sensu w taką grę grać mógłbym wymieniać takich gier chyab cały dzień.

Na szczęście mam zestaw gierek sieciowych typu CS, Battlefield 2 i 2142 i jak nie ma w co grac albo wybitnie sie nudzę to włączam którąś z ww. gier i rozgrywam jakieś szybkie akcje czy pogadam sobie w CSie z ludzmi.
Normalnie naszła mnie ochote pograć w CSa :)
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 27/6/2009, 14:32

Panie my tu mielismy serwer scigacz.pl do CS'a gdzie wtedy byles?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez patryk83 » 27/6/2009, 14:42

Pewnie mnie jeszcze na tym forum nie było.
Ja grałem bardziej dla rozrywki i w CS 1.6 na serwerach BORG głównie dla tego, że można było podłączyć mikrofon i pogadać, pośmiać się z ludźmi którzy byli naprawdę zabawni a i czas leciał wtedy miło i przyjemnie.
A teraz to mało czasu mam chociaż jak tak do pracy motocyklem jeżdżę to jestem w domu w 30 minut a ni 1,5h ... :>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 27/6/2009, 14:59

Yea ;] To w miare dobrze doposazony serwer CS 1.6 steamowy wisi na eloth.mine.nu mam tam admina i spokojnie mozna nieco pograc, zle nie jest ;) Chwilowo nie idzie postawic CSa na tej maszynie na ktora wskazuje cs.scigacz.pl po prostu pozmienialy sie binarki i amd nie jest wspierany juz jako platforma serwerowa dla hlds`u.
I nadal polecam NSa instead of CS
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bystry » 28/6/2009, 00:09

Eli Sabat Ta Hami wita na CS 1.6 :D jak ktoś grał ze mną to mnie zna :D jak nie znał to pozna kiedyś może :D 'CS ROX xD
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez YZF R1 » 28/6/2009, 00:43

Ja co do gier to często wracam do NFS 1 SE, do MDK gra z niesamowitym klimatem tak mnie to parę ładnych lat temu wciągnęło że grałem jak opętany ten świat taki niby z bajki niby z koszmaru niby z innej planety hmmm super gra zaś2 część taka lipna trochę. no i Fallout 1,2 gry z niesamowitym klimatem. bardzo lubię klimatyczne gry. obecnie zagrywam siew transport tyccon deluxe bardzoooo stara gra ale cieszy mnie jak młodych chłopaka hehe
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Å›cigaczpiotr » 28/6/2009, 03:29

Fajna gra to jest moto gp 09 Niezła grafika.
ścigaczpiotr
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/3/2009, 18:48

Postprzez patryk83 » 28/6/2009, 10:07

Jakoś mnie naszło na wgranie CS 1.6 i chciałem pograć na serwerach BORG a tu lipa albo nie działają albo nikt nie gra :/

Turowe gry sÄ… straszne :> brakuje w nich akcji... ale to moje zdanie jak coÅ› :)
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SzpiceR » 28/6/2009, 11:06

najlepsza jest akcja jak sie wjezdza na bombsajd xD i leca teksty " jest pierwszze pierdo... i oni k.. niezyja" xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez s_extrem* » 1/7/2009, 12:25

Ech ma sie konto steam od 5 lat (o czasach ns nie wspominam bo to inna bajka ;p). o dziwo do dzisiaj lubie sobie czasem (patrz dosc czesto) popykac w cs-a. Teraz juz amatorsko ;p
Avatar użytkownika
s_extrem*
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 18/5/2008, 14:43
Lokalizacja: Leszno

Postprzez patryk83 » 1/7/2009, 12:33

Ja się wczoraj nudziłem to wszedłem an serwer CSa ale taki jakiś z wspinaczki olimpijskiej gdzie się zdobywa szczyty na czas ;p czyli skacze po różnych rzeczach tak żeby dojśc jak najwyżej i najszybciej i nawet ciekawie się skakało :>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 1/7/2009, 14:37

Nice nice, dobre sa mapki mario land zarowno do Svena jak i CSa (zreszta to sa te same mapki, bo sven i cs chodza na silniku hl) ;D

Wyscigi samochodow RC albo smiglowcow tez roxuja na CSie, jak pakujesz pigulami z AWSM`ki do ludu w drugim smiglowcu ;D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez brzenio » 3/7/2009, 11:37

Czyli można zarobić grając w MMO :D

http://www.reuters.com/article/technolo ... SL20090702
Avatar użytkownika
brzenio
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 12/8/2008, 11:43
Lokalizacja: 3Miasto

Postprzez dominik12 » 3/7/2009, 11:42

brzenio bd miec warna chyba chyba bo to jest reklama ;p
Po wypadku apka rozjebana ja też ;/. Jak narazie liże rany a później znów na moto
dominik12
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 5/12/2008, 17:27
Lokalizacja: Radom

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê